"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 13 қыркүйектегі № 954 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«III. Нысаналы даму трансферттері» деген бөлімде:
13 «Өзгелер» деген функционалдық топта:
214 «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі» деген әкімші бойынша:
015 «Облыстық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Алматы облысы» деген кіші бөлімдегі «2 511 063» деген сандар «2 604 391» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жамбыл облысы» деген кіші белімдегі «229 000» деген сандар «547 377» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы» деген кіші бөлімдегі «1 833 980» деген сандар «2 016 391» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы» деген кіші бөлімдегі «32 097» деген сандар «337 981» деген сандармен ауыстырылсын;
«Солтүстік Қазақстан облысы» деген кіші бөлімдегі «1 368 000» деген сандар «468 000» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2013 года № 954
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «III. Целевые трансферты на развитие»:
в функциональной группе 13 «Прочие»:
по администратору 214 «Министерство регионального развития Республики Казахстан»:
в программе 015 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»:
в графе «2013 год»:
в подразделе «Алматинская область» цифры «2 511 063» заменить цифрами «2 604 391»;
в подразделе «Жамбылская область» цифры «229 000» заменить цифрами «547 377»;
в подразделе «Карагандинская область» цифры «1 833 980» заменить цифрами «2 016 391»;
в подразделе «Костанайская область» цифры «32 097» заменить цифрами «337 981»;
в подразделе «Северо-Казахстанская область» цифры «1 368 000» заменить цифрами «468 000».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов