"Телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 963 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 621 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 621 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 6, 52-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Құл-Мұхаммед       - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы      ақпарат министрі, төраға
Күзеков            - Қазақстан Республикасы Парламент Сенатының
Асхат Сәйпиұлы       депутаты (келісім бойынша)
Бекхожин           - «Қазақстан Республикасы Президентінің
Ерлан Қалижанұлы     телерадиокешені» коммерциялық емес акционерлік
қоғамының бас директоры (келісім бойынша)
Құдайбергенов      - «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық экономикалық
Нұрлан Баязитұлы     палатасының мүшесі (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан Дархан Қамзабекұлы Мыңбай, Төлеген Мұхамеджанұлы Мұхамеджанов, Владимир Матвеевич Якушенко шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203 "О создании Комиссии по вопросам развития телерадиовещания"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2013 года № 963. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 621
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 621 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203 «О создании Комиссии по вопросам развития телерадиовещания» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 52) следующие изменения:
в состав Комиссии по вопросам развития телерадиовещания, утвержденный указанным постановлением,
ввести:
Кул-Мухаммеда
Мухтара Абрарулы
-
Министра культуры и информации Республики  Казахстан, председателем
Кузекова
Асхата Сайпиевича
-
депутата Сената Парламента Республики  Казахстан (по согласованию)
Бекхожина
Ерлана Халижановича
-
генерального директора некоммерческого  акционерного общества «Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан» (по согласованию)
Кудайбергенова
Нурлана Баязитовича
-
члена Национальной экономической палаты Казахстана «Союз «Атамекен» (по согласованию);
вывести из указанного состава: Мынбая Дархана Камзабековича, Мухамеджанова Тулегена Мухамеджановича, Якушенко Владимира Матвеевича.
2.  Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов