Қ.Б. Әбсаттаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 қазандағы № 1045 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қайрат Бектайұлы Әбсаттаров Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі болып, Ерғали Қуандықұлы Егембердінің оқу мерзіміне уақытша тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

Об Абсаттарове К.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2013 года № 1045
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Абсаттарова Кайрата Бектаевича вице-министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, временно, на период учебы Егемберды Ергали Куандыкулы.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов