"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 қазандағы № 1120 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 5, 59-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен құрылған Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Дүйсенова - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Тамара Босымбекқызы халықты әлеуметтік қорғау министрі
Сәрінжіпов - Қазақстан Республикасының Білім және
Аслан Бәкенұлы ғылым министрі;
көрсетілген құрамнан: Бақытжан Тұрсынұлы Жұмағұлов, Серік Сақбалдыұлы Әбденов, Ерлан Тынымбайұлы Қарин шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345 "Об образовании Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2013 года № 1120. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345 "Об образовании Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 5, ст. 59) следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан, образованной указанным постановлением:
Дуйсенову
Тамару Босымбековну
-
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Саринжипова
Аслана Бакеновича
-
Министра образования и науки Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Жумагулова Бакытжана Турсыновича, Абденова Серика Сакбалдиевича, Карина Ерлана Тынымбаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов