Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің "5518 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесін қайта құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 қарашадағы № 1167 қаулысы
Құқық бұзушылықтардың алдын алу жөніндегі жұмыстың деңгейін арттыру және азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін тиісінше қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің «5518 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің «6699 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесін (бұдан әрі - мекеме) одан бөлу арқылы қайта ұйымдастырылып, Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында орналастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) мекеменің жарғысын бекітсін және Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
«1. Мемлекеттік мекемелер» деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 77-2-жолмен толықтырылсын:
«77-2. 6699 әскери бөлімі.».
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О реорганизации республиканского государственного учреждения "Воинская часть 5518" Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2013 года № 1167
В целях повышения уровня работы по профилактике правонарушений и надлежащего обеспечения прав и законных интересов граждан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать республиканское государственное учреждение «Воинская часть 5518» Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем выделения из него республиканского государственного учреждения «Воинская часть 6699» Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - учреждение) с дислокацией в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) утвердить устав учреждения и обеспечить государственную регистрацию в органах юстиции Республики Казахстан;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнение:
1) секретно. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 «Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311):
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел «1. Государственные учреждения» дополнить строкой, порядковый номер 77-2, следующего содержания:
«77-2. Воинская часть 6699.».
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов