4) мынадай әкімшілер бойынша республикалық әлеуметтік-мәдени объектілерге жөндеу жүргізуге 1 000 000 мың теңге сома аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне – 527 268 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – 278 450 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне – 194 282 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгiне Жұмыспен қамту 2020 жол картасын ресурстық қолдауға және ақпараттық сүйемелдеуге 69 268 мың теңге бөлінсін.»;
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«І. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген бөлімде:
5 «Денсаулық сақтау» деген функционалдық топ бойынша:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» деген әкімші бойынша:
016 «Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау» деген бюджеттік бағдарламасы бойынша:
«Алматы қаласындағы 125 төсекке арналған «Балбұлақ» республикалық балаларды оңалту орталығының жатын корпусының құрылысы» деген жолда «64 317» деген сандар «34 317» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласындағы 125 төсекке арналған «Балбұлақ» республикалық балаларды оңалту орталығы үшін ТП-10/0,4 кВ и КЛ 6-10 кВт құрылысы» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Кіші бағдарлама
1
2
3
4
5
Алматы қаласының Алмалы ауданындағы Абай даңғылы, 91 үйде орналасқан каньон құрылғысын реконструкциялау

4) на проведение ремонта социально-культурных республиканских объектов в сумме 1000000 тысяч тенге по следующим администраторам:
Министерству образования и науки Республики Казахстан – 527268 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан – 278450 тысяч тенге;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан – 194282 тысячи тенге;
5) Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 69268 тысяч тенге на ресурсное поддержание и информационное сопровождение Дорожной карты занятости 2020.»;
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «I. Республиканские бюжетные инвестиционные проекты»:
по функциональной группе 5 «Здравоохранение»:
по администратору 226 «Министерство здравоохранения Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 016 «Строительство и реконструкция объектов здравоохранения»:
в строке «Строительство спального корпуса Республиканского детского реабилитационного центра «Балбулак» на 125 коек в г. Алматы» цифры «64317» заменить цифрами «34317»;
после строки «Строительство ТП-10/0,4кВ и КЛ 6-10 кВт для Республиканского детского реабилитационного центра «Балбулак» на 125 коек в г. Алматы» дополнить строкой следующего содержания:
«
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
2013 год
2014 год
2015 год
Подпрограмма
1
2
3
4
5
Реконструкция каньона с надстройкой в Алмалинском районе, пр. Абая, 91 г. Алматы

7 382 328
8 122 376
Алматы қаласы
415 933
Астана қаласы
10 229 634
9 559 509
12 739 900
»;
көрсетілген қаулыға 303138 және 40-қосымшалар осы қаулыға 123 және 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 42-қосымшада:
реттік нөмірі 67-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
67
Медициналық ұйымдарға лизингке медициналық техниканы жеткізуді ұйымдастыру және медициналық техниканың клиникалық-техникалық негіздемесіне, техникалық сипаттамасына және құнына сараптама жүргізу
Денсаулық сақтау ұйымдарына одан әрі лизинг шарттарында беру үшін медициналық техниканы сатып алуды және жеткізуді ұйымдастыру, құны 50 000 000 (елу миллион) теңгеден жоғары, сондай-ақ біріздендіруді талап ететін сұратылған медициналық техниканың клиникалық-техникалық негіздемесіне, техникалық сипаттамасына және құнына сараптама жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«ҚазМедТех» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»

7 382 328
8 122 376
Город Алматы
415 933
Город Астана
10 229 634
9 559 509
12 739 900
»;
приложения 303138 и 40 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему постановлению;
в приложении 42 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 67, изложить в следующей редакции:
«
67
Организация поставки медицинским организациям медицинской техники в лизинг и проведение экспертизы клинико-технического обоснования, технической характеристики и стоимости медицинской техники
Организация закупа и поставок медицинской техники для дальнейшей передачи организациям здравоохранения на условиях лизинга, проведение экспертизы клинико-технического обоснования, технической характеристики и стоимости на запрашиваемую медицинскую технику стоимостью свыше 50000000 (пятьдесят миллионов) тенге, а также требующую унификации
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО «КазМедТех»
031 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»

372850
».
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 27 қарашадағы
№ 1260 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
30-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген
көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
мың теңге
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
Барлығы:

372 850
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 ноября 2013 года № 1260
Приложение 30
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и
расширение гарантированного объема бесплатной медицинской
помощи
тыс. тенге
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма расходов
в том числе:
на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемого за счет местного бюджета
на закуп лекарственных
средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
Всего