"Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2013 жылға арналған республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 ақпандағы № 150 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1288 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2013 жылға арналған республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 ақпандағы № 150 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 287-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2013 жылға арналған республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерді пайдалану қағидаларында:
көрсетілген қағидаларға 1-қосымшада:
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті деңгейде медициналық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер шеңберінде 2013 жылы сатып алынатын медициналық техниканың тізбесінде:
реттік нөмірі 10-жол алынып тасталсын;
көрсетілген қағидаларға 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 29 қарашадағы
№ 1288 қаулысына
қосымша
Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы
қалалары бюджеттерінің 2013 жылға арналған
республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға
берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерді
пайдалану қағидаларына
2-қосымша
Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары
бюджеттерінің жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын
материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін нысаналы
ағымдағы трансферттер сомаларын 2013 жылы пайдалану бағыттары
мың теңге
Р/с
Өңірлердің атауы
МСАК ұйымдарын жарақтандыру
Жедел медициналық жәрдем қызметін жарақтандыру
Магнитті-резонансты және компьютерлік томографтармен жарақтандыру
Аудандық, қалалық және облыстық ауруханаларды жарақтандыру
Онкологиялық бағдарлама шеңберінде консультациялық диагностикалық орталықтарын жарақтандыру
Онкологиялық бағдарлама шеңберінде МСАК ұйымдарын жарақтандыру
Онкологиялық ұйымдарды жарақтандыру
Гепато- орталықтарды жарақтандыру
Барлығы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Ақмола облысы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2013 года № 150 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2013 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на здравоохранение"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1288
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2013 года № 150 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2013 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на здравоохранение» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 287) следующие изменения:
в Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2013 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на здравоохранение, утвержденных указанным постановлением:
в приложении 1 к указанным Правилам:
в перечне медицинской техники, закупаемой в рамках целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций на местном уровне в 2013 году:
строку, порядковый номер 10, исключить;
приложение 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2013 года № 1288
Приложение 2
к Правилам использования целевых текущих
трансфертов из республиканского бюджета
на 2013 год областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы
на здравоохранение
Направления использования сумм целевых текущих трансфертов
областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на
материально-техническое оснащение организаций здравоохранения
на местном уровне в 2013 году
в тыс. тенге
№ п/н
Наименование регионов
Оснащение организаций ПМСП
Оснащение службы скорой медицинской помощи
Оснащение магнитно-резонанcным, компьютерными томографами
Оснащение районных, городских и областных больниц
Оснащение консультативно-диагностических центров в рамках онкопрограммы
Оснащение организаций ПМСП в рамках онкопрограммы
Оснащение онкологических oрганизаций
Оснащение гепато-центров
Всего
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Акмолинская область