Алматы қаласында Кенен Әзірбаевқа ескерткіш орнату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 желтоқсандағы № 1325 қаулысы
Көрнекті халық ақыны Кенен Әзірбаевтың есімін мәңгі есте қалдыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімінің Алматы қаласында Кенен Әзірбаевқа ескерткіш орнату туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Алматы қаласының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О сооружении памятника Кенену Азербаеву в городе Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2013 года № 1325
В целях увековечения памяти выдающегося народного акына
Кенена Азербаева Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима города Алматы о сооружении в городе Алматы памятника Кенену Азербаеву.
2. Акиму города Алматы принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления в установленном законодательством порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов