"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 1337 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 18-қосымшада:
реттік нөмірлері 2, 9, 10, 11, 13, 14-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«2. «Ақтөбе облысы» «290 241», «69 539», «220 702»;
«9. «Қостанай облысы» «723 692», «116 111», «607 581»;
«10. «Қызылорда облысы» «977 197», «115 159», «862 038»;
«11. «Маңғыстау облысы» «415 859», «85 840», «330 019»;
«13. «Солтүстік Қазақстан облысы» «655 078», «84 427», «570 651»;
«14. «Оңтүстік Қазақстан облысы» «678 367», «143 172», «535 195».
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2013 года № 1337
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения:
в приложении 18 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 2, 9, 10, 11, 13, 14, изложить в следующей редакции:
«2. «Актюбинская область» «290 241», «69 539», «220 702»;
«9. «Костанайская область» «723 692», «116 111», «607 581»;
«10. «Кызылординская область» «977 197», «115 159», «862 038»;
«11. «Мангистауская область» «415 859», «85 840», «330 019»;
«13. «Северо-Казахстанская область» «655 078», «84 427», «570 651»;
«14. «Южно-Казахстанская область» «678 367», «143 172», «535 195».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов