Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 1344 қаулысы
«2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2012 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне 2013 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен халыққа автокөлікті тіркеу және жүргізуші куәліктерін беру бойынша мемлекеттік қызметті үздіксіз көрсету мақсатында көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу үшін жүргізуші куәліктерін, құжаттарды, нөмір белгілерін дайындауға 476449700 (төрт жүз жетпіс алты миллион төрт жүз қырық тоғыз мың жеті жүз) теңге қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2013 года № 1344
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.  Выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2013 год на неотложные затраты 476449700 (четыреста семьдесят шесть миллионов четыреста сорок девять тысяч семьсот) тенге на изготовление водительских удостоверений, документов, номерных знаков для государственной регистрации транспортных средств в целях непрерывного оказания государственной услуги населению по регистрации автотранспорта и выдаче водительских удостоверений.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов