Шри-Ланка Демократиялық Социалистік Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1358 қаулысы
Шри-Ланка Демократиялық Социалистік Республикасында қалыптасқан күрделі экономикалық және қаржылық ахуалға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне Шри-Ланка Демократиялық Социалистік Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету үшін Қазақстан Республикасының және басқа да мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 2013 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен айырбасталатын күнгі Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми бағамы бойынша 200000 (екі жүз мың) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен көрсетілген қаражатты арнайы банктік шотқа аударуды қамтамасыз етсін:
Account Name:          Deputy Secretary to Treasury
Account Number:        4201
Swift Code:            CBCELKLXXXX
Beneficiary:           Central Bank of Sri Lanka
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

Об оказании официальной гуманитарной помощи Демократической Социалистической Республике Шри-Ланка
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1358
В связи со сложной экономической и финансовой ситуацией, сложившейся в Демократической Социалистической Республике Шри-Ланка, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2013 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств, средства в сумме, эквивалентной 200000 (двести тысяч) долларам США, по официальному курсу Национального Банка Республики Казахстан на дату конвертации для оказания официальной гуманитарной помощи Демократической Социалистической Республике Шри-Ланка.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный банковский счет:
Account Name:
Deputy Secretary to Treasury
Account Number:
4201
Swift Code:
CBCELKLXXXX
Beneficiary:
Central Bank of Sri Lanka
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов