Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1366 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Қарағай» республикалық оңалту орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны оған Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Балалар мен жасөспірімдерге арналған республикалық оңалту орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қосу арқылы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Қарағай» республикалық оңалту орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Бурабай» республикалық оңалту орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып қайта аталсын.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005; 28.08.2015 № 683 қаулыларымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

Отдельные вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1366
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать республиканское государственное казенное предприятие «Республиканский центр реабилитации «Карагай» Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем присоединения к нему республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский центр реабилитации для детей и подростков» Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
2. Переименовать республиканское государственное казенное предприятие «Республиканский центр реабилитации «Карагай» Министерства здравоохранения Республики Казахстан в республиканское государственное казенное предприятие «Республиканский центр реабилитации «Бурабай» Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
3. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 23.09.2014 № 1005; от 28.08.2015 № 683.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов