Конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1379 қаулысы
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» 2010 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған конкурсқа шығарылуы тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1379 қаулысымен
бекітілген
Конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің
тізбесі
Р/с
Пайдалы қазбалар түрі
Кен орнының, жер қойнауы учаскесінің атауы
Орналасқан жері
Жер қойнауын пайдалану операцияларының түрі
Облысы
Географиялық координаталары
с.е.      ш.б.
1
2
3
4
5
6
Көмірсутегі шикізаты
1.
Мұнай, газ
Блоктар XXXIII-16-A (ішінара), B, C, D (ішінара), E (ішінара), F (ішінара), 17-А, В, D (ішінара), Е (ішінара)
Маңғыстау
44049'10'' 54002'50''
44051'25'' 54000'00''
45000'00'' 54000'00''
45000'00'' 54050'00''
44048'17'' 54050'00''
Барлау
2.
Мұнай, газ
Блоктар XXXI-40-A (ішінара), B (ішінара), D, E (ішінара), F (ішінара), 41-A (ішінара), B, C, D (ішінара), E, F
Қызылорда
45038'44'' 66000'00''
45020'00'' 66000'00''
45020'00'' 67000'00''
45040'00'' 67000'00''
45040'00'' 66033'18''
45023'29'' 66033'18''
45023'29'' 66024'17''
Барлау
3.
Мұнай, газ
Блоктар XXVI-16-E (ішінара), F (ішінара);
XXVII-16-B (ішінара), C, E (ішінара), F, 17-D (ішінара), E (ішінара), F;
XXVIII-16-B (ішінара), C, E (ішінара), F (ішінара), 17-A, B, C, D (ішінара), E (ішінара), F (ішінара)
XXIX-16-С (ішінара), 17-А (ішінара)
Атырау
46033'00'' 54014'50''
46049'18'' 54014'07''
46049'21'' 54018'00''
47006'00'' 54018'00''
47006'04'' 54030'00''
46050'00'' 54030'00''
46050'00'' 55000'00''
46022'00'' 55000'00''
46022'00'' 54050'00''
46022'04'' 54047'08''
46020'20'' 54035'00''
46018'49'' 54028'10''
46018'49'' 54023'30''
Блоктардың алаңынан Оңтүстік Қасқырбұлақ, Мұнайлы және Биікжал кен орындары алынып тасталады
Барлау

Об утверждении перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1379
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года «О недрах и недропользовании» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1379
Перечень
участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
№ п/п
Вид полезного ископаемого
Наименование
месторождения,
участка недр
Местонахождение
Вид операций по недрополь-
зованию
Область
Географические  координаты с.ш. в.д.
1
2
3
4
5
6
Углеводородное сырье
1.
Нефть, газ
Блоки XXXIII-16-A (частично),
B, C, D (частично),
E (частично),
F (частично), 17-А,
В,
D (частично),
Е (частично)
Мангистауская
44049,10,, 54002,50,,
44051,25,, 54000,00,,
45000,00,, 54000,00,,
45000,00,, 54050,00,,
44048,17,, 54050,00,,
Разведка
2.
Нефть, газ
Блоки XXXI-40-A  (частично),
B (частично),
D, E (частично),
F (частично),
41-A (частично),
B, C, D (частично), E, F
Кызылординская
45038,44,, 66000,00,,
45020,00,, 66000,00,,
45020,00,, 67000,00,,
45040,00,, 67000,00,,
45040,00,, 66033,18,,
45023,29,, 66033,18,,
45023,29,, 66024,17,,
Разведка
3.
Нефть, газ
Блоки XXVI-16-E
(частично),
F (частично); XXVII-16-B (частично), C, E (частично), F, 17-D (частично),
E (частично), F; XXVIII-16-B (частично), C, E (частично),
F (частично), 17-A, B, C, D (частично),
E (частично),
F (частично);
XXIX-16-С (частично), 17-А (частично)
Атырауская
46033,00,, 54014,50,,
46049,18,, 54014,07,,
46049,21,, 54018,00,,
47006,00,, 54018,00,,
47006,04,, 54030,00,,
46050,00,, 54030,00,,
46050,00,, 55000,00,,
46022,00,, 55000,00,,
46022,00,, 54050,00,,
46022,04,, 54047,08,,
46020,20,, 54035,00,,
46018,49,, 54028,10,,
46018,49,, 54023,30,,
Из территории блоков исключаются месторождения Каскырбулак Южный,
Мунайлы и Биикжал
Разведка