"Мемлекеттiк ресурстарға 2013 жылғы егiннiң астығын сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 15 сәуiрдегi № 349 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 1407 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Мемлекеттiк ресурстарға 2013 жылғы егiннiң астығын сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 15 сәуiрдегi № 349 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 25, 399-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мемлекеттiк ресурстарға 2013 жылғы егiннiң астығын сатып алуды жүзеге асыруға арналған бюджет қаражатының сомасы 5281093000 (бес миллиард екі жүз сексен бір миллион тоқсан үш мың) теңге мөлшерiнде белгіленсін.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 349 "О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2013 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2013 года № 1407
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 349 «О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2013 года» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 25, ст. 399) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Определить сумму бюджетных средств на осуществление закупа зерна в государственные ресурсы из урожая 2013 года в размере 5281093000 (пять миллиардов двести восемьдесят один миллион девяносто три тысячи) тенге.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов