"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 1437 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» деген 8-функционалдық топта:
696 «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі» әкімшісі бойынша:
011 «Спорт саласындағы бюджеттік инвестициялар» деген бағдарламада:
100 «Спорт объектілерін салу және реконструкциялау» деген кіші бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Ақмола облысы» деген жолдағы «1 150 000» деген сандар «1 240 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы Щучинск қаласындағы шаңғы спортының республикалық базасын салу (I және II кезек)» деген жолдағы «1 150 000» деген сандар «1 240 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы» деген жолдағы «3 350 000» деген сандар «3 260 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласында көп функционалды «Олимпиадалық даярлау орталығы» спорттық кешенін салу (сыртқы инженерлік желісіз)» деген жолдағы «3 350 000» деген сандар «3 260 000» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 1437
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 8 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
по администратору 696 «Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры»:
в программе 011 «Бюджетные инвестиции в области спорта»:
в подпрограмме 100 «Строительство и реконструкция объектов спорта»:
в графе «2013 год»:
в строке «Акмолинская область» цифры «1 150 000» заменить цифрами «1 240 000»;
в строке «Строительство республиканской базы лыжного спорта в городе Щучинске Акмолинской области (I и II очереди)» цифры «1 150 000» заменить цифрами «1 240 000»;
в строке «город Астана» цифры «3 350 000» заменить цифрами «3 260 000»;
в строке «Строительство многофункционального спортивного комплекса «Центр олимпийской подготовки» в городе Астане (без наружных инженерных сетей)» цифры «3 350 000» заменить цифрами «3 260 000».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов