"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкiмiне өзгерістер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1444 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов
«Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы»
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі
№ 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
«Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 18, 206-құжат; 2006 ж., № 10, 88-құжат; № 50, 529-құжат; 2007 ж., № 2, 22-құжат; № 13, 146-құжат; № 45, 528-құжат; 2008 ж., № 1, 1-құжат; № 28, 263-құжат; 2009 ж., № 21, 186-құжат; № 27-28, 234-құжат; № 32, 295-құжат; 2010 ж., № 31, 235-құжат; 2011 ж., № 44, 575-құжат; 2012 ж., № 31, 404-құжат; 2012 ж., № 75-76, 1092-құжат; 2013 ж., № 22, 351-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен айқындалған Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
«Әбдіқалықова                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Гүлшара Наушақызы              Министрінің орынбасары, төрағаның
орынбасары;»
мына:
«Келімбетов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қайрат Нематұлы                Министрінің орынбасары, төрағаның
орынбасары,
Орынбаев                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы              Министрінің  орынбасары, төрағаның
орынбасары,
Сағынтаев                    - Қазақстан Республикасы
Бақытжан Әбдірұлы              Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары – Қазақстан Республикасының
Өңірлік даму министрі, төрағаның
орынбасары,
Жәмішев                      - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы              Қаржы министрі,
Сұлтанов                     - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы              Әкімшілігі Басшысының орынбасары»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Келімбетов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Қайрат Нематұлы                Банкінің төрағасы,
Орынбаев                     - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ербол Тұрмаханұлы              көмекшісі,
Сағынтаев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бақытжан Әбдірұлы              Министрінің бірінші орынбасары,
төрағаның орынбасары,
Жәмішев                      - Қазақстан Республикасының Өңірлік
Болат Бидахметұлы              даму министрі,
Сұлтанов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бақыт Тұрлыханұлы              Министрінің орынбасары – Қазақстан
Республикасының Қаржы министрі,
төрағаның орынбасары»;
көрсетілген комиссия құрамынан Г.А. Марченко шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н.Назарбаев

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1444
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 «О составе Республиканской бюджетной комиссии».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
«О внесении изменений в распоряжение Президента Республики
Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 «О составе
Республиканской бюджетной комиссии»
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 «О составе Республиканский бюджетной комиссии» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 206; 2006 г., № 10, ст. 88; № 50, ст. 529; 2007 г., № 2, ст. 22; № 13, ст. 146; № 45, ст. 528; 2008 г., № 1, ст. 1; № 28, ст. 263; 2009 г., № 21, ст. 186; № 27-28, ст. 234; № 32, ст. 295; 2010 г, № 31, ст. 235; 2011 г., № 44, ст. 575; 2012 г., № 31, ст. 404; № 75-76, ст. 1092; 2013 г., № 22, ст. 351) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
«Абдыкаликову               - Заместителя Премьер-Министра Республики
Гульшару Наушаевну            Казахстан, заместителем председателя»;
строки:
«Келимбетов                 - Заместитель Премьер-Министра Республики
Кайрат Нематович              Казахстан, заместитель председателя,
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович            Казахстан, заместитель председателя,
Сагинтаев                   - Первый заместитель Премьер-Министра
Бахытжан Абдирович            Республики Казахстан - Министр
регионального развития Республики
Казахстан, заместитель председателя,
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан,
Болат Бидахметович
Султанов                    - заместитель Руководителя Администрации
Бахыт Турлыханович            Президента Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Келимбетов                 - Председатель Национального Банка
Кайрат Нематович              Республики Казахстан,
Орынбаев                    - Помощник Президента Республики
Ербол Турмаханович            Казахстан,
Сагинтаев                   - Первый заместитель Премьер-Министра
Бахытжан Абдирович            Республики Казахстан, заместитель
председателя,
Жамишев                     - Министр регионального развития
Болат Бидахметович            Республики Казахстан,
Султанов                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Бахыт Турлыханович            Казахстан - Министр финансов Республики
Казахстан, заместитель председателя»;
вывести из состава указанной комиссии Марченко Г.А.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев