"Қазақстан Республикасы орталық мемлекеттік органдарының ресми ақпаратты беру және жариялау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 шілдедегі № 811 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы орталық мемлекеттік органдарының ресми ақпаратты беру және жариялау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 шілдедегі № 811 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 22, 275-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2001 года № 811 "Об утверждении Правил предоставления и опубликования официальной информации центральными государственными органами Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1460
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2001 года № 811 «Об утверждении Правил предоставления и опубликования официальной информации центральными государственными органами Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 22, ст. 275).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов