"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1493 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1493 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 17 қазандағы
№ 962 қаулысына
қосымша
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы
Ахметов
Cepiк Нығметұлы
-
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Орынбаев
Ербол Тұрмаханұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Досаев
Ерболат Асқарбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі
Шөкеев
Өмірзақ Естайұлы
-
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
Мирчев
Александр Васильевич
-
тәуелсіз директор
Ричард
Эванс
-
тәуелсіз директор
Стейплтон
Найджел Джон
-
тәуелсіз директор

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1493
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2013 года № 1493
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 октября 2008 года № 962
Состав
Совета директоров акционерного общества
«Фонд национального благосостояния «Самрук-Қазына»
Ахметов               - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Серик Ныгметулы         председатель
Орынбаев              - Помощник Президента
Ербол Турмаханович      Республики Казахстан
Султанов              - Заместитель Премьер-Министра
Бахыт Турлыханович      Республики Казахстан – Министр
финансов Республики Казахстан
Досаев                - Министр экономики и бюджетного
Ерболат Аскарбекович    планирования Республики Казахстан
Шукеев                - председатель правления акционерного
Умирзак Естаевич        общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Қазына»
Мирчев                - независимый директор
Александр Васильевич
Ричард                - независимый директор
Эванс
Стейплтон             - независимый директор
Найджел Джон