Орта мерзімді кезеңге (2013 - 2015 жылдарға) арналған концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1518 қаулысы
«Концессиялар туралы» 2006 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған орта мерзімді кезеңге (2013 – 2015 жылдарға) арналған концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1518 қаулысымен
бекітілген
Орта мерзімді кезеңге (2013 – 2015 жылдарға) арналған
концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесі
Р/с
Атауы
Конкурсты ұйымдастырушы
1
2
3
1. Жақсартылуы және пайдаланылуы концессия шарты негізінде
жүзеге асырылатын жұмыс істеп тұрған мемлекеттік меншік объектілері
2. Салынуы және пайдаланылуы концессия шарттары
негізінде жүзеге асырылатын объектілер
1.
«Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы» (ҮАААЖ) автомобиль жолын салу және пайдалану
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
2.
Теміртау қаласында балабақшалар кешенін салу және пайдалану
Қарағанды облысының әкімдігі
3.
«Маңғыстау (Тамақ) станциясы» теміржол вокзалын салу
Маңғыстау облысының әкімдігі
4.
Ақтау қаласында автовокзал салу
Маңғыстау облысының әкімдігі

Об утверждении перечня объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2014 - 2016 годы)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1518
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года «О концессиях» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2013 – 2015 годы).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2013 года № 1518
Перечень объектов,
предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный
период (на 2013 – 2015 годы)
п/п
Наименование
Организатор конкурса
1
2
3
1. Существующие объекты государственной собственности, улучшение
и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договора концессии
2. Объекты, строительство и эксплуатация
которых будут осуществлены на основе договоров концессии
1.
Строительство и эксплуатация автомобильной дороги «Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога (БАКАД)»
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
2.
Строительство и эксплуатация комплекса детских садов в городе Темиртау
Акимат Карагандинской области
3.
Строительство железнодорожного вокзала «Станции Мангистау (Тамак)»
Акимат Мангистауской области
4.
Строительство автовокзала в г. Актау
Акимат Мангистауской области