"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1507 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1549 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1507 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 143-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1507 "Об утверждении Стратегического плана Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1549
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1507 «Об утверждении Стратегического плана Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст. 143) следующие изменения и дополнение:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«3. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтиже көрсеткіштері» деген бөлімде:
«Еңбек ресурстарының өсуіне жәрдемдесу» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Бала туудың өсуіне ықпал ету» деген 1.1-мақсатта:
нысаналы индикаторларда мына:
«

в Стратегическом плане Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1. «Содействие росту трудовых ресурсов»:
в цели 1.1. «Содействие росту рождаемости»:
в целевых индикаторах строки:
«

«Қайта қаралған БТБА, БА және қызметшілер лауазымдарының біліктілік сипаттамаларының қайта қаралған шағарылымдарының саны» деген жолдағы «6» деген сандар «16» деген сандармен ауыстырылсын;
«Көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің әзірленген стандарттарының саны» деген жолдағы «5» деген сандар «30» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік және ағылшын тілін оқытудан өткен қызметкерлердің саны» деген жолдағы «118» деген сандар «112» деген сандармен ауыстырылсын;
«Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау саласында жүргізілген зерттеулердің және мемлекеттiк әлеуметтiк тапсырыс шеңберiнде қызметтердің саны» деген жолдағы «12» деген сандар «10» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Штат санының бір бірлігін ұстауға арналған орташа шығындар» деген жолдағы «3 377» деген сандар «3 083» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттiк әлеуметтiк тапсырыс шеңберiнде зерттеудің және қызметтердің бір бірлігіне арналған орташа шығындардың көлемі» деген жолдағы «14 226» деген сандар «10 598» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «3 507 582» деген сандар «3 356 395» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiнде:
«Мыналарды алушылардың орташа жылдық саны:» деген жолдағы «4 604 233» деген сандар «4 453 887» деген сандармен ауыстырылсын;
«базалық зейнетақы төлемін;» деген жолдағы «1 833 228» деген сандар «1 838 910» деген сандармен ауыстырылсын;
«ынтымақты зейнетақы;» деген жолдағы «1 804 264» деген сандар «1 808 987» деген сандармен ауыстырылсын;
«Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақысына үстеме ақылар;» деген жолдағы «21» деген сандар «1» деген сандармен ауыстырылсын;
«мүгедектігі бойынша мемлекеттік базалық жәрдемақы» деген жолдағы «488 765» деген сандар «478 634» деген сандармен ауыстырылсын;
«асыраушысынан айрылу бойынша мемлекеттік базалық жәрдемақы» деген жолдағы «186 895» деген сандар «179 406» деген сандармен ауыстырылсын;
«жасына байланысты мемлекеттік базалық жәрдемақы» деген жолдағы «23 724» деген сандар «18 630» деген сандармен ауыстырылсын;
«зейнеткерлерді, ҰОС қатысушылары мен мүгедектерін жерлеуге берілетін жәрдемақы;» деген жолдағы «87 792» деген сандар «75 627» деген сандармен ауыстырылсын;
«мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы және мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алушыларын жерлеуге берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы» деген жолдағы «20 768» деген сандар «15 247» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Количество пересмотренных выпусков ЕТКС, КС и квалификационных характеристик должностей служащих» цифру «6» заменить цифрами «16»;
в строке «Количество разработанных стандартов оказываемых государственных услуг» цифру «5» заменить цифрами «30»;
в строке «Количество сотрудников, прошедших обучение государственному и английскому языку» цифры «118» заменить цифрами «112»;
в строке «Количество проведенных исследований в области труда, занятости, социальной защиты населения и услуг в рамках государственного социального заказа» цифры «12» заменить цифрами «10»;
в показателях эффективности:
в строке «Средние затраты на содержание одной единицы штатной численности» цифры «3 377» заменить цифрами «3 083»;
в строке «Средний объем затрат на единицу исследования и услуг в рамках государственного социального заказа» цифры «14 226» заменить цифрами «10 598»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «3 507 582» заменить цифрами «3 356 395»;
в бюджетной программе 002 «Социальное обеспечение отдельных категорий граждан»:
в графе «2013 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Среднегодовая численность получателей:» цифры «4 604 233» заменить цифрами «4 453 887»;
в строке «базовой пенсионной выплаты» цифры «1 833 228» заменить цифрами «1 838 910»;
в строке «солидарной пенсии» цифры «1 804 264» заменить цифрами «1 808 987»;
в строке «надбавок к пенсиям граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне» цифры «21» заменить цифрой «1»;
в строке «государственного базового пособия по инвалидности» цифры «488 765» заменить цифрами «478 634»;
в строке «государственного базового пособия по случаю потери кормильца» цифры «186 895» заменить цифрами «179 406»;
в строке «государственного базового пособия по возрасту» цифры «23 724» заменить цифрами «18 630»;
в строке «пособия на погребение пенсионеров, участников и инвалидов ВОВ» цифры «87 792» заменить цифрами «75 627»;
в строке «пособия на погребение получателей государственных социальных пособий и государственных специальных пособий» цифры «20 768» заменить цифрами «15 247»;

«№ 1 Тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы» деген жолдағы «26 014» деген сандар «25 161» деген сандармен ауыстырылсын;
«№ 2 Тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы» деген жолдағы «14 164» деген сандар «13 284» деген сандармен ауыстырылсын;
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«Ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері» деген жолдағы «32 928» деген сандар «32 386» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «1 089 192 497» деген сандар «1 076 767 304» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiнде:
«Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы алушылардың жылдық орташа саны» деген жолдағы «1 326 979» деген сандар «1 297 963» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «81 997 316» деген сандар «80 549 228» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Азаматтардың жекелеген санаттарына төленетін біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiнде:
«Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтардың саны» деген жолдағы «3 500» деген сандар «3 727» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақталған азаматтардың орташа жылдық саны» деген жолдағы «117» деген сандар «20» деген сандармен ауыстырылсын;
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«Семей сынақ ядролық полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккендерге біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақының орташа мөлшері» деген жолдағы «18 425» деген сандар «25 021» деген сандармен ауыстырылсын;
«Семей сынақ ядролық полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккендерге біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақының орташа мөлшері» деген жолдағы «63 308» деген сандар «94 382» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «71 896» деген сандар «80 689» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiнде:
«Мемлекеттік жәрдемақы алушылардың орташа жылдық саны:» деген жолдағы «596 465» деген сандар «603 839» деген сандармен ауыстырылсын;
«баланың туылуына байланысты» деген жолдағы «380 477» деген сандар «385 143» деген сандармен ауыстырылсын;
«бір жасқа толғанға дейін баланың күтімі бойынша» деген жолдағы «156 255» деген сандар «157 065» деген сандармен ауыстырылсын;
«мүгедек бала тәрбиелеп отырған ата-аналар, қамқоршылар» деген жолдағы «59 733» деген сандар «61 631» деген сандармен ауыстырылсын;
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«2. Бала тууға байланысты жәрдемақының орташа мөлшері» деген жолдағы «15 640» деген сандар «14 626» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «государственного специального пособия по Списку № 1» цифры «26 014» заменить цифрами «25 161»;
в строке «государственного специального пособия по Списку № 2» цифры «14 164» заменить цифрами «13 284»;
в показателях эффективности:
в строке «Средний размер солидарных пенсий» цифры «32 928» заменить цифрами «32 386»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «1 089 192 497» заменить цифрами «1 076 767 304»;
в бюджетной программе 003 «Специальные государственные пособия»
в графе «2013 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Среднегодовая численность получателей специальных государственных пособий» цифры «1 326 979» заменить цифрами «1 297 963»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «81 997 316» заменить цифрами «80 549 228»;
в бюджетной программе 004 «Единовременные государственные денежные компенсации отдельным категориям граждан»:
в графе «2013 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Численность пострадавших граждан вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне» цифры «3 500» заменить цифрами «3 727»;
в строке «Среднегодовая численность реабилитированных граждан» цифры «117» заменить цифрами «20»;
в показателях эффективности:
в строке «Средний размер единовременной денежной компенсации пострадавших граждан вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне» цифры «18 425» заменить цифрами «25 021»;
в строке «Средний размер единовременной денежной компенсации реабилитированным гражданам жертвам массовых политических репрессий» цифры «63 308» заменить цифрами «94 382»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «71 896» заменить цифрами «80 689»;
в бюджетной программе 005 «Государственные пособия семьям, имеющим детей»:
в графе «2013 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Среднегодовая численность получателей государственных пособий:» цифры «596 465» заменить цифрами «603 839»;
в строке «на рождение ребенка» цифры «380 477» заменить цифрами «385 143»;
в строке «по уходу за ребенком до одного года» цифры «156 255» заменить цифрами «157 065»;
в строке «родителей, опекунов, воспитывающих детей-инвалидов» цифры «59 733» заменить цифрами «61 631»;
в показателях эффективности:
в строке «2. Средний размер пособия по уходу за ребенком» цифры «15 640» заменить цифрами «14 626»;

«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «64 807 945» деген сандар «64 308 502» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Оралмандарға әлеуметтік көмек көрсету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«Біржолғы жәрдемақының орташа мөлшері» деген жолдағы «202 348» деген сандар «202 251» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «200 000» деген сандар «155 329» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсетуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiнде:
«Арнайы әлеуметтік қызмет көрсетумен қамтылған азаматтардың саны:» деген жолдағы «38 597» деген сандар «38 357» деген сандармен ауыстырылсын;
«тірек-қимыл аппараты бұзылған балаларға арналған медициналық-әлеуметтік мекемелер» деген жолдағы «367» деген сандар «361» деген сандармен ауыстырылсын;
«жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер» деген жолдағы «7 249» деген сандар «7 233» деген сандармен ауыстырылсын;
«қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арналған үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімшелері» деген жолдағы «25 933» деген сандар «25 792» деген сандармен ауыстырылсын;
«белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарға арналған бейімдеу орталықтары» деген жолдағы «5 048» деген сандар «4 971» деген сандармен ауыстырылсын;
«Үкіметтік емес секторда арнаулы әлеуметтік қызметтермен қамтылған азаматтардың саны» деген жолдағы «3 380» деген сандар «3 437» деген сандармен ауыстырылсын;
«Медициналық-әлеуметтік мекемелердің күндізгі бөлімшелерінде қызмет көрсетілген азаматтардың саны» деген жолдағы «1 132» деген сандар «1 118» деген сандармен ауыстырылсын;
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«тірек-қимыл аппараты бұзылған балаларға арналған медициналық-әлеуметтік мекемелер» деген жолдағы «689,7» деген сандар «669» деген сандармен ауыстырылсын;
«жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер» деген жолдағы «206» деген сандар «200» деген сандармен ауыстырылсын;
«Үкіметтік емес секторда нысаналы трансферттер есебінен күніне бір адамға көрсетілетін қызметтердің орташа бағасы» деген жолдағы «1776» деген сандар «1700» деген сандармен ауыстырылсын;
«Медициналық-әлеуметтік мекемелердің күндізгі бөлімшелерінде нысаналы трансферттер есебінен күніне бір адамға көрсетілетін қызметтердің орташа құны» деген жолдағы «1507» деген сандар «1422» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «2 383 187» деген сандар «2 267 944» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:

в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «64 807 945» заменить цифрами «64 308 502»;
в бюджетной программе 006 «Оказание социальной помощи оралманам»:
в графе «2013 год»:
в показателях эффективности:
в строке «Средний размер единовременного пособия семьям оралманов» цифры «202 348» заменить цифрами «202 251»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «200 000» заменить цифрами «155 329»;
в бюджетной программе 010 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на предоставление специальных социальных услуг»:
в графе «2013 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество граждан, охваченных специальными социальными услугами в:» цифры «38 597» заменить цифрами «38 357»;
в строке «медико-социальных учреждениях для детей с нарушением опорно-двигательного аппарата» цифры «367» заменить цифрами «361»;
в строке «медико-социальных учреждениях общего типа» цифры «7 249» заменить цифрами «7 233»;
в строке «отделениях социальной помощи на дому для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов» цифры «25 933» заменить цифрами «25 792»;
в строке «центрах социальной адаптации для лиц без определенного места жительства» цифры «5 048» заменить цифрами «4 971»;
в строке «Количество граждан, охваченных специальными социальными услугами в неправительственном секторе» цифры «3 380» заменить цифрами «3 437»;
в строке «Количество граждан, обслуженных в отделениях дневного пребывания в медико-социальных учреждениях» цифры «1 132» заменить цифрами «1 118»;
в показателях эффективности:
в строке «медико-социальных учреждениях для детей с нарушением опорно-двигательного аппарата» цифры «689,7» заменить цифрами «669»;
в строке «медико-социальных учреждениях общего типа» цифры «206» заменить цифрами «200»;
в строке «Средняя стоимость услуг неправительственными организациями на одного человека в день за счет целевых трансфертов» цифры «1 776» заменить цифрами «1 700»;
в строке «Средняя стоимость услуг на одного человека в день за счет целевых трансфертов в отделениях дневного пребывания в медико-социальных учреждениях» цифры «1 507» заменить цифрами «1 422»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «2 383 187» заменить цифрами «2 267 944»;
в бюджетной программе 011 «Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий»:
в графе «2013 год»:
в показателях эффективности:

«Қызмет көрсетілетін қаржы ағынының жалпы көлеміндегі ЗТМО-ның әкімшілік шығындарының үлес салмағы» деген жолдағы «0,75» деген сандар «0,80» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдағы «19 020 324» деген сандар «18 377 833» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiнде:
«Төлем жүргізілген сот талаптарының саны» деген жолдағы «130» деген сандар «43» деген сандармен ауыстырылсын;
«Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда 70 жасқа жеткен азаматтарға сот мемлекетке жүктеген өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу төлемдерін алушылар саны» деген жолдағы «1 303» деген сандар «893» деген сандармен ауыстырылсын;
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«сот мемлекетке жүктеген өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянға» деген жолдағы «1 154» деген сандар «1 628» деген сандармен ауыстырылсын;
«заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда 70 жасқа жеткен азаматтарға сот мемлекетке жүктеген өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянға» деген жолдағы «26,8» деген сандар «21,6» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдағы «568 417» деген сандар «301 152» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiнде:
«Сатып алынған есептеуіш, ақпараттық техникасының және өзге жабдықтардың саны» деген жолдағы «1 065» деген сандар «1 066» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сатып алынған материалдық емес активтердің саны» деген жолдағы «840» деген сандар «835» деген сандармен ауыстырылсын;
сапа көрсеткішінде:
мына:
«
Құрылыс нормалары мен қағидаларына сәйкес жүргізілген жұмыстың үлес салмағы
%
100
»;
деген жол алынып тасталсын;
«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдың «2013 жыл» деген бағанындағы «787 068» деген сандар «754 792» деген сандармен ауыстырылсын;
028 «Әлеуметтік-еңбек саласы кадрларының біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiнде:
«Біліктілігін арттырған қызметкерлер саны» деген жолдағы «330» деген сандар «310» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Бір қызметкерді оқытудың орташа құны» деген жолдағы «59 658» деген сандар «54 740» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдағы «19 687» деген сандар «16 422» деген сандармен ауыстырылсын;
034 «Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне жаңадан іске қосылатын әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:

в строке «Удельный вес административных затрат ГЦВП в общем объеме обслуживаемых финансовых потоков» цифры «0,75» заменить цифрами «0,80»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «19 020 324» заменить цифрами «18 377 833»;
в бюджетной программе 013 «Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство, в случае прекращения деятельности юридического лица»:
в графе «2013 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество судебных исков, по которым осуществлена выплата» цифры «130» заменить цифрами «43»;
в строке «Среднегодовая численность получателей выплат за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство, в случае прекращения деятельности юридического лица гражданам, достигшим 70-летнего возраста» цифры «1303» заменить цифрами «893»;
в показателях эффективности:
в строке «за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство» цифры «1154» заменить цифрами «1628»;
в строке «за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство, в случае прекращения деятельности юридического лица гражданам, достигшим 70-летнего возраста» цифры «26,8» заменить цифрами «21,6»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «568 417» заменить цифрами «301 152»;
в бюджетной программе 015 «Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне»:
в графе «2013 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество приобретенной вычислительной, информационной техники и прочего оборудования» цифры «1 065» заменить цифрами «1 066»;
в строке «Количество приобретенных нематериальных активов» цифры «840» заменить цифрами «835»;
в показателях качества:
строку:
«
Удельный вес работ, проведенных согласно строительным нормам и правилам
%
100
»;
исключить;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «787 068» заменить цифрами «754 792»;
в бюджетной программе 028 «Услуги по повышению квалификации кадров социально-трудовой сферы»:
в графе «2013 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество работников, прошедших повышение квалификации» цифры «330» заменить цифрами «310»;
в показателях эффективности:
в строке «Средняя стоимость обучения одного работника» цифры «59 658» заменить цифрами «54 740»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «19 687» заменить цифрами «16 422»;
в бюджетной программе 034 «Целевые текущие трансферты областному бюджету Восточно-Казахстанской области на содержание вновь вводимых объектов социального обеспечения»:

«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдағы «239 472» деген сандар «71 319» деген сандармен ауыстырылсын;
128 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру» деген бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
«2013 жыл» деген бағанда:
тiкелей нәтиженің көрсеткiштерiнде:
«Оқыту және жұмысқа орналасуға жәрдемдесу» деген жолдағы «88 294» деген сандар «84 235» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ауылда кәсіпкерлікті дамыту арқылы жұмыс орындарын құру және тірек ауылдарды дамыту» деген жолдағы «11 384» деген сандар «10 993» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жұмыс берушінің қажеттігі шеңберінде еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру» деген жолдағы «1 839» деген сандар «3 281» деген сандармен ауыстырылсын;
«Инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету» деген жолдағы «20 414» деген сандар «23 234» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдағы «80 958 033» деген сандар «78 956 038» деген сандармен ауыстырылсын;
145 «Кәсіби стандарттарды әзірлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтижелер көрсеткіштерінде:
«өлшем бірлігі» деген бағанда:
«Әзірленген кәсіби стандарттардың саны» деген жолда «дана» деген сөзбен толықтырылсын;
тиiмдiлiк көрсеткiштерiнде:
«Бір кәсіби стандарт құнының орташа мөлшері» деген жолдағы «1069,3» деген сандар «1026,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығындардың көлемі» деген жолдағы «188 200» деген сандар «180 611» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығыстарының жинағы» деген кіші бөлімде:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың барлығы» деген жолдағы «1 370 809 476» деген сандар «1 353 011 410» деген сандармен ауыстырылсын;
«1. Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «1 344 818 285» деген сандар «1 327 020 219» деген сандармен ауыстырылсын;
001 «Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» деген жолдағы «3 507 582» деген сандар «3 356 395» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру» деген жолдағы «1 089 192 497» деген сандар «1 076 767 304» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар» деген жолдағы «81 997 316» деген сандар «80 549 228» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Азаматтардың жекелеген санаттарына төленетін біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар» деген жолдағы «71 896» деген сандар «80 689» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар» деген жолдағы «64 807 945» деген сандар «64 308 502» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «объем бюджетных расходов» цифры «239 472» заменить цифрами «71 319»;
в бюджетной программе 128 «Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020»:
в графе «2013 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Обучение и содействие в трудоустройстве» цифры «88 294» заменить цифрами «84 235»;
в строке «создание рабочих мест через развитие предпринимательства и развитие опорных сел» цифры «11 384» заменить цифрами «10 993»;
в строке «Повышение мобильности трудовых ресурсов в рамках потребности работодателя» цифры «1 839» заменить цифрами «3 281»;
в строке «обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства» цифры «20 414» заменить цифрами «23 234»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «80 958 033» заменить цифрами «78 956 038»;
в бюджетной программе 145 «Разработка профессиональных стандартов»:
в показателях конечного результата:
в графе «ед. изм.»;
в строке «Количество разработанных профессиональных стандартов» дополнить словом «шт.»;
в показателях эффективности:
в строке «Средний размер стоимости одного профессионального стандарта» цифры «1069,3» заменить цифрами «1026,2»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «188 200» заменить цифрами «180 611»;
в подразделе «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2013 год»:
в строке «Всего бюджетных расходов» цифры «1 370 809 476» заменить цифрами «1 353 011 410»;
в строке «1. Текущие бюджетные программы» цифры «1 344 818 285» заменить цифрами «1 327 020 219»;
в строке 001 «Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения» цифры «3 507 582» заменить цифрами «3 356 395»;
в строке 002 «Социальное обеспечение отдельных категорий граждан» цифры «1 089 192 497» заменить цифрами «1 076 767 304»;
в строке 003 «Специальные государственные пособия» цифры «81 997 316» заменить цифрами «80 549 228»;
в строке 004 «Единовременные государственные денежные компенсации отдельным категориям граждан» цифры «71 896» заменить цифрами «80 689»;
в строке 005 «Государственные пособия семьям, имеющим детей» цифры «64 807 945» заменить цифрами «64 308 502»;

006 «Оралмандарға әлеуметтік көмек көрсету» деген жолдағы «200000» деген сандар «155 329» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген жолдағы «2 383 187» деген сандар «2 267 944» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «19 020 324» деген сандар «18 377 833» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу» деген жолдағы «568 417» деген сандар «301 152» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары» деген жолдағы «787 068» деген сандар «754 792» деген сандармен ауыстырылсын;
028 «Әлеуметтік-еңбек саласы кадрларының біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «19 687» деген сандар «16 422» деген сандармен ауыстырылсын;
034 «Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне жаңадан іске қосылатын әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген жолдағы «239 472» деген сандар «71 319» деген сандармен ауыстырылсын;
128 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру» деген жолдағы «80 958 033» деген сандар «78 956 038» деген сандармен ауыстырылсын;
145 «Кәсіби стандарттарды әзірлеу» деген жолдағы «188 200» деген сандар «180 611» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

в строке 006 «Оказание социальной помощи оралманам» цифры «200000» заменить цифрами «155 329»;
в строке 010 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на предоставление специальных социальных услуг» цифры «2 383 187» заменить цифрами «2 267 944»;
в строке 011 «Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий» цифры «19 020 324» заменить цифрами «18 377 833»;
в строке 013 «Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица» цифры «568 417» заменить цифрами «301 152»;
в строке 015 «Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне» цифры «787 068» заменить цифрами «754 792»;
в строке 028 «Услуги по повышению квалификации кадров социально-трудовой сферы» цифры «19 687» заменить цифрами «16 422»;
в строке 034 «Целевые текущие трансферты областному бюджету Восточно-Казахстанской области на содержание вновь вводимых объектов социального обеспечения» цифры «239 472» заменить цифрами «71 319»;
в строке 128 «Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020» цифры «80 958 033» заменить цифрами «78 956 038»;
в строке 145 «Разработка профессиональных стандартов» цифры «188 200» заменить цифрами «180 611».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов