"1000 В дейінгі және 1000 В жоғары электр желілері және жылу желілерін қорғау ережелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 10 қазандағы № 1436 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1582 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «1000 В дейінгі және 1000 В жоғары электр желілері және жылу желілерін қорғау ережелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 10 қазандағы № 1436 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 46, 426-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 10 октября 1997 года № 1436 "О правилах охраны электрических сетей до 1000 и свыше 1000 В и тепловых сетей"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1582
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 1997 года № 1436 «О правилах охраны электрических сетей до 1000 и свыше 1000 В и тепловых сетей» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 46, ст. 426).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов