"Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 14 қаңтардағы № 2 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2016 № 265 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 9, 101-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамына енгізілсін:
Әбдіқалықова
Гүлшара Наушақызы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары;
мына:
«Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасы Премьер- Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі
Келімбетов
Қайрат Нематұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекшінің орынбасары
Орынбаев
Ербол Тұрмаханұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары (келісім бойынша)
Жәмішев
Болат Бидахметұлы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары
Келімбетов
Қайрат Нематұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы (келісім бойынша)
Орынбаев
Ербол Тұрмаханұлы
Қазақстан Республикасының Президентінің көмекшісі (келісім бойынша)
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
Қазақстан Республикасы Премьер- Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, жетекшінің орынбасары
Жәмішев
Болат Бидахметұлы
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрі»;
көрсетілген құрамнан Григорий Александрович Марченко шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 "О создании Совета по экономической политике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2014 года № 2. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.05.2016 № 265.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 «О создании Совета по экономической политике» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 9, ст. 101) следующие изменения:
1) ввести в состав Совета по экономической политике, утвержденный указанным постановлением:
Абдыкаликову                    - Заместителя Премьер-Министра
Гульшару Наушаевну                Республики Казахстан;
строки:
«Сагинтаев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Бакытжан Абдирович                Республики Казахстан – Министр
регионального развития Республики
Казахстан
Келимбетов                      - Заместитель Премьер-Министра
Кайрат Нематович                  Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Орынбаев                        - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович                Республики Казахстан
Султанов                        - Заместитель Руководителя
Бахыт Турлыханович                Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Жамишев                         - Министр финансов Республики
Болат Бидахметович                Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Сагинтаев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Бакытжан Абдирович                Республики Казахстан
Келимбетов                      - Председатель Национального Банка
Кайрат Нематович                  Республики Казахстан (по
согласованию)
Орынбаев                        - Помощник Президента Республики
Ербол Турмаханович                Казахстан (по согласованию)
Султанов                        - Заместитель Премьер-Министра
Бахыт Турлыханович                Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Жамишев                         - Министр регионального развития
Болат Бидахметович                Республики Казахстан»;
вывести из указанного состава Марченко Григория Александровича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов