"Қазақстан Республикасында тұрақты тұруға рұқсаттар алуға үмiткер шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасында болу кезеңiнде өздерiнiң төлем жасау қабiлеттігін растау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қарашадағы № 1185 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 70 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 758 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2023 № 758 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында тұрақты тұруға рұқсаттар алуға үмiткер шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасында болу кезеңiнде өздерiнiң төлем жасау қабiлеттігін растау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қарашадағы № 1185 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 44, 485-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы тұрақты тұруға рұқсаттар алуға үмiткер шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасында болу кезеңiнде өздерiнiң төлем жасау қабiлеттігін растау ережесiнде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Төлем қабілеттілігін растайтын ұсынылған құжаттарды шетелдіктің және азаматтығы жоқ адамның жазбаша келісімімен ішкі істер органдары төлем жасау қабілеттілігін растайтын құжатты берген банк мекемесіне осы Ережеге қосымшаға сәйкес сұрау жіберу жолымен түпнұсқалық тұрғысынан тексереді.";
осы қаулыға қосымшаға сәйкес көрсетілген Ережеге қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 10 ақпандағы
№ 70 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасында
тұрақты тұруға рұқсаттар алуға
үмiткер шетелдіктердің және
азаматтығы жоқ адамдардың
Қазақстан Республикасында болу
кезеңiнде өздерiнiң төлем жасау
қабiлеттігін растау ережесiне
қосымша
__________________________________
(банк мекемесінің атауы)
__________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(тегін, атын, әкесінің атын, туған күнін, паспорттық деректерін
көрсету)
20__ж. "___" ____________ шығыс № ___________________ хатпен берілген
шетелдіктің (азаматтығы жоқ адамның) банк шотының бар-жоғын растайтын
құжаттың түпнұсқалығы туралы ақпаратты хабарлауды сұраймын.
Ақпарат сұраған:
_____________________________
_____________________________
(ішкі істер органы басшысының
лауазымы, тегі, аты-жөні) ___________________________
(лауазымды адамның қолы)
_________________________________________________ ішкі істер органына
(шетелдіктің, азаматтығы жоқ адамның тегі, аты,
әкесінің аты)
ақпарат беруге келісемін.
___________________ _____________________
(қолы) (күні)

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2003 года № 1185 "Об утверждении Правил подтверждения иностранцами и лицами без гражданства, претендующими на получение разрешений на постоянное проживание в Республике Казахстан, своей платежеспособности в период пребывания в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 70. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2023 года № 758.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.09.2023 № 758 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2003 года № 1185 "Об утверждении Правил подтверждения иностранцами и лицами без гражданства, претендующими на получение разрешений на постоянное проживание в Республике Казахстан, своей платежеспособности в период пребывания в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 44, ст. 485) следующие изменение и дополнение:
в Правилах подтверждения иностранцами и лицами без гражданства, претендующими на получение разрешений на постоянное проживание в Республике Казахстан, своей платежеспособности в период пребывания в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Представленные документы, подтверждающие платежеспособность, проверяются органами внутренних дел на предмет подлинности путем направления запроса в банковское учреждение, выдавшее документ, подтверждающий платежеспособность, с письменного согласия иностранца и лица без гражданства, согласно приложению к настоящим Правилам.";
дополнить указанные Правила приложением согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 февраля 2014 года № 70
Приложение
к Правилам подтверждения
иностранцами и лицами без
гражданства, претендующими на
получение разрешений на постоянное
проживание в Республике Казахстан,
своей платежеспособности в период
пребывания в Республике Казахстан
_________________________________
(наименование банковского учреждения)
__________________________________
Прошу сообщить информацию: о подлинности документа,
подтверждающего наличие банковского счета иностранца (лица без гражданства),
за исходящим № ________ от "___" _______________ 20 __г., выданного на________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(указать фамилию, имя, отчество, дату рождения, паспортные данные)
Информацию запросил:
_____________________________
_____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя органа внутренних дел) ___________________________
(подпись должностного лица)
____________________________________________________ на предоставление
(фамилия, имя, отчество иностранца, лица без гражданства)
информации органам внутренних дел согласен.
___________________ _____________________
(подпись) (дата)