"Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған бағдарламаға, "Бизнестің жол картасы 2020", "Жұмыспен қамту 2020", 2011 - 2020 жылдарға арналған "Ақ бұлақ", 2011 - 2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту бағдарламаларына бөлінетін бюджет қаражатының пайдаланылуын бақылау жөнінде республикалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 қарашадағы № 1409 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 75 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламаға, «Бизнестің жол картасы 2020», «Жұмыспен қамту 2020», 2011 – 2020 жылдарға арналған «Ақ бұлақ», 2011 – 2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту бағдарламаларына бөлінетін бюджет қаражатының пайдаланылуын бақылау жөнінде республикалық комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 қарашадағы № 1409 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламаға, «Бизнестің жол картасы 2020», «Жұмыспен қамту 2020», 2011 – 2020 жылдарға арналған «Ақ бұлақ», 2011 – 2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту бағдарламаларына бөлінетін бюджет қаражатының пайдаланылуын бақылау жөніндегі республикалық комиссияның құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 10 ақпандағы
№ 75 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 7 қарашадағы
№ 1409 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық
дамыту жөніндегі 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламаға,
«Бизнестің жол картасы 2020», «Жұмыспен қамту 2020», 2011 –
2020 жылдарға арналған «Ақ бұлақ», 2011 – 2020 жылдарға
арналған Қазақстан Республикасы тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығын жаңғырту бағдарламаларына бөлінетін бюджет
қаражатының пайдаланылуын бақылау жөніндегі республикалық
комиссияның құрамы
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға
Шолпанқұлов
Берік Шолпанқұлұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, төрағаның орынбасары
Шайназарова
Шолпан Болатқызы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржылық бақылау комитеті төрағасының орынбасары, хатшы
Кравченко
Андрей Николаевич
-
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының орынбасары (келісім бойынша)
Қасымбек
Жеңіс Махмұдұлы
-
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің жауапты хатшысы
Рау
Альберт Павлович
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Өскенбаев
Қайырбек Айтбайұлы
-
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму бірінші вице-министрі
Лукин
Андрей Иванович
-
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі төрағасының орынбасары (қаржы полициясы) (келісім бойынша)
Омаров
Сапархан Кесікбайұлы
-
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің мүшесі (келісім бойынша)
Әбілқасымова
Мәдина Ерасылқызы
-
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Нысанбаев
Ерлан Нұралыұлы
-
Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары вице-министрі
Кұрманғалиева
Аида Дәденқызы
-
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің жауапты хатшысы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2012 года № 1409 "О создании Республиканской комиссии по контролю за использованием бюджетных средств, выделяемых на программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы, "Дорожная карта бизнеса 2020", "Занятость 2020", "Ақ бұлақ" на 2011 - 2020 годы, модернизации жилищно-коммунального хозяйства Республики Казахстан на 2011 - 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 75. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики от 7 ноября 2012 года № 1409 «О создании Республиканской комиссии по контролю за использованием бюджетных средств, выделяемых на программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 – 2014 годы, «Дорожная карта бизнеса 2020», «Занятость 2020», «Ақ бұлақ» на 2011 – 2020 годы, модернизации жилищно-коммунального хозяйства Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы» следующее изменение:
состав Республиканской комиссии по контролю за использованием бюджетных средств, выделяемых на программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 – 2014 годы, «Дорожная карта бизнеса 2020», «Занятость 2020», «Ақ бұлақ» на 2011 – 2020 годы, модернизации жилищно-коммунального хозяйства Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 февраля 2014 года № 75
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2012 года № 1409
Состав
Республиканской комиссии по контролю за использованием
бюджетных средств, выделяемых на программы по форсированному
индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан
на 2010 – 2014 годы, «Дорожная карта бизнеса 2020», «Занятость 2020»,
«Ақ бұлақ» на 2011 – 2020 годы, модернизации жилищно-коммунального
хозяйства Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы
Султанов
Бахыт Турлыханович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, председатель
Шолпанкулов
Берик Шолпанкулович
-
вице-министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя
Шайназарова
Шолпан Болатовна
-
заместитель председателя Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан, секретарь
Кравченко
Андрей Николаевич
-
заместитель Генерального прокурора Республики Казахстан (по согласованию)
Касымбек
Женис Махмудович
-
ответственный секретарь Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Рау
Альберт Павлович
-
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Ускенбаев
Кайрбек Айтбаевич
-
первый вице-министр регионального развития Республики Казахстан
Лукин
Андрей Иванович
-
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) (по согласованию)
Омаров
Сапархан Кесикбаевич
-
член Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета (по согласованию)
Абылкасымова
Мадина Ерасыловна
-
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Нысанбаев
Ерлан Нуралиевич
-
вице-министр окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Кұрмангалиева
Аида Даденовна
-
ответственный секретарь Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан