Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Үкіметі арасындағы Өнеркәсіптік меншікті қорғау саласындағы ынтымақтастық туралы келісімнің күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 119 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласында жасалған 1997 жылғы 8 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Үкіметі арасындағы Өнеркәсіптік меншікті қорғау саласындағы ынтымақтастық туралы келісімнің күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің осы қаулының 1-тармағында көрсетілген халықаралық шарттың күшін жою ниеті туралы Қырғыз Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О денонсации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики о сотрудничестве в области охраны промышленной собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 119
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Денонсировать Соглашение, совершенное в городе Алматы между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики о сотрудничестве в области охраны промышленной собственности от 8 апреля 1997 года.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Правительство Кыргызской Республики о намерении Правительства Республики Казахстан денонсировать международный договор, указанный в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действия со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов