"Қазақстан Республикасының атом саласын дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2040 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 130 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2017 жылғы 9 маусымдағы № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының атом саласын дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2040 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының атом саласын дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Әбіш - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Самат Сатыбалдыұлы қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары (келісім бойынша);
Әбсаттаров - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Қайрат Бектайұлы халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі;
Балықбаев - Қазақстан Республикасының Білім және
Такир Оспанұлы ғылым вице-министрі;
мына:
"Мұхамеджанов - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Бектас Ғафурұлы ортаны қорғау вице-министрі" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұхамеджанов - Қазақстан Республикасының Қоршаған орта
Бектас Ғафурұлы және су ресурстары вице-министрі";
көрсетілген құрамнан Ғұсман Кәрімұлы Әмірин, Ерғали Қуандықұлы Егемберді, Мұрат Қадесұлы Орынханов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2040 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам развития атомной отрасли Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 130. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 357
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2040 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам развития атомной отрасли Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам развития атомной отрасли Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Абиша
Самата Сатыбалдиевича
-
заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию);
Абсаттарова
Кайрата Бектаевича
-
вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
Балыкбаева
Такира Оспановича
-
вице-министра образования и науки Республики Казахстан;
строку:
"Мухамеджанов
Бектас Гафурович
-
вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Мухамеджанов
Бектас Гафурович
-
вице-министр окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан"
вывести из указанного состава: Амрина Госмана Каримовича, Егемберды Ергали Куандыковича, Орунханова Мурата Кадесовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов