"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 134 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 224 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.04.2016 № 224 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 6-4/1072 бұйрығын қараңыз.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 134 қаулысымен
бекітілген
«Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің
құнын субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызметі стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағы 1) тармақшасында көрсетілген құжаттар топтамасын тапсырған кезден бастап және көрсетілетін қызметті берушінің шешімі туралы хабарламаны алғанға дейін – күнтізбелік 14 (он төрт) күннен аспайды.
Аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну – көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағы 2) тармақшасында көрсетілген құжаттарды тапсырғаннан кейін күнтізбелік 14 (он төрт) күннен аспайды;

Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 134. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2016 года № 224
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2016 № 224 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 6-4/1072.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги «Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2014 года № 134
Стандарт государственной услуги
«Субсидирование стоимости услуг по подаче
воды сельскохозяйственным товаропроизводителям»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям» (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов услугополучателем, указанных в подпункте 1) пункта 9 настоящего стандарта государственной услуги и до получения уведомления о решении услугодателя – не более 14 (четырнадцати) календарных дней.
Предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате – не более 14 (четырнадцати) календарных дней после предоставления услугополучателем, документов указанных в подпункте 2) пункта 9 настоящего стандарта государственной услуги;

2) қажетті құжаттарды тапсыру үшін күтудің рұқсат берілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минуттан аспайды.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушының банк шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияны аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет тегін көрсетіледі.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі: Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі.
9. Көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
1) субсидиялар алуға арналған тізілімге енгізу үшін көрсетілетін қызметті алушы (ауыл шаруашылығының мұқтаждары үшін гидротехникалық құрылыстарды, құрылғыларды және жабдықтарды бірлесіп басқару үшін мүшелік негізінде жүктелген аумақта жер учаскелерін иеленуші (пайдаланушы) жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ерікті бірлестігі) (бұдан әрі – САТК) арқылы мыналарды:
ағымдағы жылғы 20 ақпанға дейінгі мерзімде осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінімді;
САТК жарғысының көшірмесін;
өтінімді ұсыну және субсидия алу бойынша өкілеттіктерді беру туралы САТК мүшелері жиналысының хаттамасын;
көрсетілетін қызметті берушінің тарифті бекіту туралы бұйрығының көшірмесін;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес үлгілік нысан бойынша әрбір көрсетілетін қызметті алушы үшін су пайдалану лимитін айлар бойынша көрсете отырып, алдағы суару кезеңіне су беру туралы САТК су берушімен шартын;
әрбір көрсетілетін қызметті алушының жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттарының көшірмелерін;
әрбір көрсетілетін қызметті алушының суаруға арналған құрылыстарына, жабдықтары мен құрылғыларына техникалық паспорттардың болуын растайтын құжаттардың көшірмелерін;
әрбір көрсетілетін қызметті алушының суаруға арналған суды есепке алудың аттестатталған құралдарының болуы туралы құжаттардың көшірмелерін;
заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің немесе анықтаманың көшірмесін (көрсетілетін қызметті алушының шотына ақша аударған жағдайда жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі немесе дара кәсіпкерді тіркеу туралы куәліктің көшірмесі);
салық органы берген, көрсетілетін қызметті алушыны салықтық есепке қою фактісін растайтын құжаттың көшірмесін;
банк шотының деректемелерін көрсете отырып, оның болуы туралы банктің анықтамасын ұсынады.

2) максимально допустимое время ожидания для сдачи необходимых документов – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 15 (пятнадцати) минут.
5. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
6. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
8. График работы услугодателя: с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан. Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) к услугодателю:
1) для включения в реестр на получение субсидий услугополучатели через СКПВ (добровольное объединение физических и (или) юридических лиц, владеющих (пользующихся) земельными участками на подвешенной площади, на основе членства для совместного управления гидротехническими сооружениями, устройствами и оборудованием для нужд сельского хозяйства) представляют:
в срок до 20 февраля текущего года заявку по форме согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги;
копию устава СПКВ;
протокол собрания членов СПКВ о делегировании ему полномочий по представлению заявки и получения субсидий;
копию приказа об утверждении тарифа услугодателя;
договор СПКВ с вододателем о подаче воды на предстоящий поливной сезон с указанием лимита водопользования для каждого услугополучателя по месяцам по типовой форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
копии правоустанавливающих документов на земельный участок каждого услугополучателя;
копии документов, подтверждающих наличие технических паспортов на сооружения, оборудования и устройства, предназначенные для полива каждого услугополучателя;
копии документов о наличии аттестованных средств учета воды для полива каждого услугополучателя;
копию свидетельства или справки о регистрации (перерегистрации) юридического лица (в случае перечисления денег на счет услугополучателя копию документа, удостоверяющего личность, или копию свидетельства о регистрации индивидуального предпринимателя);
копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки услугополучателя на налоговый учет;
справку банка о наличии банковского счета с указанием его реквизитов.

Көрсетілетін қызметті берушінің каналынан жалғыз көрсетілетін қызметті алушы болып табылатын көрсетілетін қызметті алушы субсидия алу үшін САТК жарғысының көшірмесін және өкілеттіктерді беру туралы САТК мүшелері жиналысының хаттамасын қоспағанда, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағы 1) тармақшасында көрсетілген құжаттарды өз бетінше ұсынады;
2) жиынтық тізілімге енгізілген САТК әрбір айдың 20 күніне дейін:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің су беру жөніндегі қызметтер көрсету актісін;
көрсетілетін қызметті берушіге су жеткізу жөніндегі алынған қызметтер үшін қаражатты аударуды растайтын төлем құжаттарының көшірмелерін ұсынады. Бұл ретте тараптардың уағдаласуы бойынша көрсетілетін қызметті алушы (көрсетілетін қызметті алушы атынан САТК) субсидия алғаннан кейін қалған бөлігін төлеу міндеттемесін өзіне ала отырып, көрсетілетін қызметті беруші көрсеткен қызметтер құнының кемінде 50 %-ын төлей алады.
Көрсетілетін қызметті беруші өтінімдер мен құжаттар топтамасын қабылдағаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінімді қабылдаған лауазымды адамның тегі және аты-жөні, қабылданған күні және уақыты көрсетілген талон береді.
3. Орталық мемлекеттік органның, көрсетілетін қызметті
берушінің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының
мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне,
әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
10. Министрліктің, көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымданған жағдайда шағым:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 12-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша көрсетілетін қызметті берушінің басшысының атына;
2) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 12-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша интернет-ресурста орналасқан көрсетілетін қызметті берушінің басшысының блогына беріледі.
Шағым жазбаша нысанда пошта арқылы немесе қолданыстағы заңнамада көзделген жағдайларда электрондық түрде не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы қолма-қол қабылданады.
Шағымды көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне тапсырған кезде шағым берген көрсетілетін қызметті алушыға шағым қабылданған күні және уақыты, қабылдаған лауазымды адамның тегі және аты-жөні көрсетілген талон беру шағымды қабылдауды растау болып табылады.
Көрсетілетін қызметті беруші атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы ол тіркелген күннен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады. Шағымды қарау нәтижелері туралы дәлелді жауап көрсетілетін қызметті алушыға пошта арқылы немесе көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағымдана алады.
Мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы ол тіркелген күннен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралады.

Услугополучатель, являющийся единственным услугополучателем из канала услугодателя для получения субсидий самостоятельно представляет документы, указанные в подпункте 1) пункта 9 настоящего стандарта государственной услуги, за исключением копии устава СПКВ и протокола собрания членов СПКВ о делегировании полномочий;
2) включенные в сводный реестр СПКВ до 20 числа каждого месяца представляют:
акт оказания услуг по подаче воды услугодателем согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
копии платежных документов, подтверждающие перечисление услугодателю средств за полученные услуги по доставке воды. При этом по договоренности сторон услугополучатель (СПКВ от имени услугополучателей) может оплатить не менее 50 % стоимости оказанных услуг услугодателем, параллельно взяв на себя обязательство, оплатить оставшуюся часть после получения субсидий.
Услугодатель после приема заявок и пакета документов выдает услугополучателю талон по форме согласно приложению 4 к настоящему стандарту государственной услуги, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку.
3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия)
центрального государственного органа, услугодателей и (или) их
должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг
10. В случае обжалования решений, действий (бездействий) Министерства, услугодателя и (или) их должностных лиц, жалоба подается:
1) на имя руководителя услугодателя по адресам, указанным в пункте 12 настоящего стандарта государственной услуги;
2) на блог руководителя услугодателя, расположенный на интернет-ресурсе, по адресам указанным в пункте 12 настоящего стандарта государственной услуги.
Жалоба подается в письменной форме по почте или в электронном виде в случаях, предусмотренных действующим законодательством, либо нарочно через канцелярию услугодателя или Министерства.
При сдаче жалобы в канцелярию услугодателя, подтверждением принятия жалобы является выдача услугополучателю, подавшему жалобу, талона, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего жалобу.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услогополучателю по почте либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, рассматривается в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.

11. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа шағымдануға құқылы.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып
қойылатын өзге де талаптар
12. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары Министрліктің www.minagri.gov.kz интернет-ресурсында «Қолдау және қызметтер» бөлімінің «Мемлекеттік қызметтер» кіші бөлімінде орналастырылған.
13. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі және мәртебесі туралы ақпаратты мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы қашықтықтан қолжеткізу режимінде алуға мүмкіндігі бар.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары www.minagri.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 1414.
«Ауыл шаруашылығы тауарын
өндірушілерге су беру қызметтерінің
құнын субсидиялау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Суармалы суды беру жөніндегі
қызметтерге бюджеттік субсидияларды
алушы су пайдаланушылардың
тізімін бекіту жөніндегі
ведомствоаралық комиссияның
төрағасы
___________________________________
(Т.А.Ә.)
Нысан
201__ жылы суландыру үшін су беру жөніндегі көрсетілетін
қызметтерге субсидиялар алуға
ӨТІНІМ
1. САТК және су пайдаланушы: __________________________________
(САТК атауы және су пайдаланушы)
2. Орналасқан жері: ___________________________________________
(облыс, аудан, кент, көше)
3. Суландыратын жер _______________________________________ га.
оның ішінде пайдалану межеленген __________________________ га.
4. Су көзінің атауы (өзен, бұлақ, суландыру жүйесі, бөлуші, су
бөлу) _______________________________________________________________
5. Суармалы суды жеткізу бойынша шарт жасалған су берушінің
атауы: ______________________________________________________________
6. Су беруші үшін бекітілген тариф: ___________________________
(тариф, ТМРА бұйрығының № және күні)
7. Өңделетін ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша
суармалы суды тұтыну көлемі (су пайдаланушылар бойынша):
Р/с
Егілетін дақыл
Егістік көлемі, га
Суландыру нормасы, м3/га
Су тұтыну көлемі, мың м3 (лимит)
Суару тәсілі
1-су пайдаланушы
1
2
БАРЛЫҒЫ
Х
Х
2-су пайдаланушы
1
2
БАРЛЫҒЫ
Х
Х
3-су пайдаланушы
1
2
БАРЛЫҒЫ
Х
Х
ЖИЫНЫ
Х
Х
8. Су тұтыну көлемін айлар бойынша бөлу (су пайдаланушылар
бойынша):
Айлар
Суландыру алаңы, га
Суару нормасы бойынша су тұтыну көлемі, мың м3
Бекітілген тариф бойынша қызмет құны, мың теңге
Субсидиялау көлемі, %
Субсидия сомасы, мың теңге
Субсидиялау есебімен 1 м3 құны, теңге/м3
1-су пайдаланушы
БАРЛЫҒЫ
Х
Х
Х
2-су пайдаланушы
БАРЛЫҒЫ
Х
Х
Х
3-су пайдаланушы
БАРЛЫҒЫ
Х
Х
Х
4-су пайдаланушы
БАРЛЫҒЫ
Х
Х
Х
ЖИЫНЫ
Х
Х
Х

11. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
4. Иные требования с учетом особенностей оказания
государственной услуги
12. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства: www.minagri.gov.kz, раздел «Поддержка и услуги», подраздел «Государственные услуги».
13. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
14. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на интернет-ресурсе www.minagri.gov.kz. Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 1414.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Субсидирование стоимости услуг по
подаче воды сельскохозяйственным
товаропроизводителям»
Председателю
Межведомственной комиссии по
утверждению списка водопользователей –
получателей бюджетных субсидий на услуги
по поливной воде
_______________________
(ФИО)
Форма
ЗАЯВКА
на получение субсидий на услуги по подаче воды
для орошения в 201 __ году
1. СПКВ и водопользователь: ___________________________________
(наименование СПКВ и водопользователь)
2. Местонахождение:____________________________________________
(область, район, поселок, улица)
3. Наличие орошаемых земель _______________________________ га.
в т.ч. намечаемые к использованию _________________________ га.
4. Наименование источника (река, родник, оросительная система, распределитель, водовыдел)
_____________________________________________________________________
5. Наименование вододателя, с которым заключены договора по поставке поливной воды: _____________________________________________
6. Утвержденный тариф для вододателя: _________________________
(тариф, № и дата приказа АРЕМ)
7. Объем водопотребления поливной воды по видам возделываемых сельскохозяйственных культур (в разрезе водопользователей):
п/п
Засеваемая
культура
Площадь
посева, га
Оросительная
норма, м3/га
Объем
водо-
потребления,
тыс. м3
(лимит)
Способ
полива
Водопользователь 1
1
2
ВСЕГО
Х
Х
Водопользователь 2
1
2
ВСЕГО
Х
Х
Водопользователь 3
1
2
ВСЕГО
Х
Х
ИТОГО
Х
Х
8. Распределение объемов водопотребления по месяцам (в разрезе водопользователей):
Месяца
Орошаемая
площадь, га
Объем
водо-
потребле-
ния по норме
полива,
тыс. м3
Стоимость
услуги по
утвержден-
ному
тарифу,
тыс. тенге
Размер
субсиди-
рования,
%
Сумма
субси-
дий,
тыс.
тенге
Стоимость
1 м3 с
учетом
субсидииро-
вания,
тенге/
м3
Водопользователь 1
ВСЕГО
Х
Х
Х
Водопользователь 2
ВСЕГО
Х
Х
Х
Водопользователь 3
ВСЕГО
Х
Х
Х
Водопользователь 4
ВСЕГО
Х
Х
Х
ИТОГО
Х
Х
Х

9. ЖИЫНЫ: бір жылға __________________________ мың теңге төлеу.
Ескертпе: Айлар бойынша есептелген су тұтыну көлемі су
берушімен жасалған шарт бойынша су беру көлемінен (су пайдалану
лимитінен) аспауға тиіс.
Субсидиялау құнының мөлшерін ескере отырып су беру жөніндегі
қызметтер құны асып кеткен жағдайда субсидия төленбейді.
САТК: _________________     ___________________________________
(қолы)                         (Т.А.Ә)
201__ жылғы «___» _______________
«Ауыл шаруашылығы тауарын
өндірушілерге су беру қызметтерінің
құнын субсидиялау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына
2-қосымша
Суландыру үшін суармалы суды жеткізу жөніндегі қызметтер
көрсету туралы ұсынылатын шарттың үлгі нысаны
_______________ ауылы (қаласы) 20__ жылғы «___» _____________________
Кәсіпорын жарғысы негізінде әрекет ететін, бұдан әрі «Су беруші» деп
аталатын ________________________ атынан ____________________________
(заңды тұлғаның атауы)
бір тараптан, __________ негізінде әрекет ететін, бұдан әрі «Су
пайдаланушы» деп аталатын ____________________________________ атынан
(заңды немесе жеке тұлғаның атауы)
_________________ екінші тараптан бұдан әрі бірлесіп «Тараптар» деп
аталатындар осы Субсидиялауды ескере отырып, тарифтер бойынша су беру
бойынша қызметтер көрсету шартын (бұдан әрі – Шарт) жасасты және
төмендегілер туралы келісімге келді:
Осы Шартта төменде келтірілген ұғымдарға мынадай түсініктеме
беріледі:
1) Шарт – барлық қосымшаларымен және оған толықтырулармен,
сондай-ақ Шартта сілтемесі бар барлық құжаттамалармен бірге осы Шарт;
2) қызметтер – Шарт шеңберінде Су беруші Су пайдаланушыға
көрсетуі тиіс, табиғи монополияларды реттеу жөніндегі көрсетілетін
мемлекеттік уәкілетті орган бекіткен тарифтер бойынша суармалы суды
жеткізу жөніндегі көрсетілетін қызметтерді білдіреді;
3) Су беруші – Шартта көрсетілген жағдайларда суару суын
жеткізу бойынша қызметтерді жүзеге асыратын заңды тұлға;
4) Су пайдаланушы – қызметі ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіру
үшін суландырылатын жерлерді пайдалануға байланысты заңды немесе жеке
тұлға;
5) тариф – табиғи монополияларды реттеу жөніндегі мемлекеттік
уәкілетті орган бекіткен суару суын жеткізу жөніндегі көрсетілетін
қызметтердің тарифі.
1. Шарттың мәні
1. Осы Шарт бойынша Су беруші суармалы суды жеткізу жөнінде
көрсетілетін қызметтерді тариф бойынша көрсетуге, ал Су пайдаланушы
қабылдауға және төлеуге міндеттенеді.
2. Тараптардың міндеттері
Су беруші:

9. ИТОГО: к выплате за год _________ тыс. тенге.
Примечание: Расчетный объем водопотребления по месяцам не должен превышать объемов подачи воды (лимит водопользования) по заключенному договору с вододателем.
Субсидии не выплачивается при превышение стоимости услуг по подаче воды с учетом субсидирования размера стоимости.
СПКВ: ______________________ __________________________________
(подпись)                       (ФИО)
«____» ________________ 201 ___ года
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Субсидирование стоимости услуг по
подаче воды сельскохозяйственным
товаропроизводителям»
Типовая форма
рекомендуемого договора об оказании услуг по доставке поливной
воды для орошения
село (город) ________________________ «______» _________________ года
_____________________________________________________________________
(наименование юридического лица)
именуемая в дальнейшем «Вододатель» в лице __________________________
действующего на основании устава предприятия с одной стороны
_____________________________________________________________________
(наименование юридического или физического лица)
именуемый в дальнейшем «Водопользователь», в лице _________________
действующего на основании ______________________________________
с другой стороны _______________________________________________
далее совместно именуемые «Стороны» заключили настоящий Договор оказания услуг по подаче воды по тарифам с учетом субсидирования (далее - Договор) и пришли к нижеследующему:
В настоящем договоре нижеперечисленные понятия будут иметь следующие толкования:
1) Договор - настоящий Договор со всеми приложениями и дополнениями к нему, а также со всей документацией, на которой в Договоре есть ссылки;
2) услуги - означает услуги по доставке поливной воды по тарифам утвержденным уполномоченным государственным органом по регулированию естественных монополий, который Вододатель должен оказать Водопользователю в рамках Договора;
3) Вододатель - юридическое лицо, осуществляющий услуги по доставке поливной воды на условиях указанных в Договоре;
4) Водопользователь - физическое или юридическое лицо, деятельность которых связана с использованием орошаемых земель для выращивания сельскохозяйственной продукции;
5) тариф - тариф за услуги по доставке поливной воды, утвержденный уполномоченным государственным органом по регулированию естественных монополий.
1. Предмет Договора
1. По настоящему Договору Вододатель обязуется оказать, а Водопользователь принять и оплатить Услуги по доставке поливной воды по тарифу.
2. Обязанности Сторон
Вододатель обязуется:

1. Барлық суару маусымы ішінде _____ жылға белгіленген _______
мың текше метр суды пайдалану лимиті шегінде онкүндік шығыстар
кестесіне сәйкес су шаруашылығы жүйесінің Су бөлу орындарында Су
пайдаланушыға су беруге.
2. Су пайдаланушыға суды берудегі күтілетін өзгерістер туралы
кемінде екі тәулік бұрын хабарлауға.
3. Су көзінде су ресурстары тапшылығы болған кезде әр су
пайдаланушы үшін белгіленген кестелер бойынша судың көлемін
төмендетуге.
4. Қолда бар су есептеу құралының сенімді жұмысын қамтамасыз
етуге.
5. Вегетациялық кезең басталғанға дейін суармалы дренаж
желісінің су қабылдауға әзірлігін қамтамасыз етуге міндеттенеді.
Су пайдаланушы:
6. Шаруашылық ішіндегі суару желісін жұмысқа жарамды жағдайда
ұстауға және оларды тұрақты тазалауды жүргізуге.
7. Су берушіге су қабылдау кестесіндегі күтілетін өзгерістер
туралы кемінде 2 тәулік бұрын хабарлауға.
8. Берілген суармалы суды нысаналы мақсаты бойынша, яғни суару
үшін ғана ұтымды пайдалануға.
9. Суармалы суды мақсатсыз пайдаланған жағдайда, субсидиялар
сомасын бюджетке қайтаруды және мақсатсыз пайдаланғаны үшін _______
мөлшерінде айыппұл төлеуді қамтамасыз етуге міндеттенеді.
3. Қосымша талаптар
1. Суды беру-қабылдау суармалы суды берудің бекітілген
кестесіне сәйкес су бөлу орындарында жүзеге асырылады. Суды
беру-қабылдау белгіленген нысанда екі данадағы журналда тіркеледі
(біреуі Су берушіде, екіншісі Су пайдаланушыда сақталады). Жазу қара
немесе көк сиямен шарикті немесе қаламсапты қаламмен жазылады.
2. Суды беру-қабылдау келісілген мерзімде тәулігіне кемінде 2
рет тараптардан ресми түрде уәкілетті өкілдердің бірігіп
қадағалауымен жүргізіледі, нәтижелері журналдарға тіркеледі.
Тараптардың бірі келмеген жағдайда, екінші тараптың жазуына дау
айтылмайды.
3. Шаруашылықаралық каналдар мен өзендерде сорғыларды орнату
міндетті түрде Су берушімен келісілуге тиіс.
Судың жеткізілген көлемін суландырудан басқа мақсаттарға
пайдалануға рұқсат етілмейді. Бұлай болмаған жағдайда су алу суды өз
бетінше алу болып саналады.
4. Есеп айырысу тәртібі
1. Табиғи монополияларды реттеу жөніндегі уәкілетті мемлекеттік
орган бекіткен суды жеткізу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
тарифтер ҚҚС-ты ескере отырып __________ жылға мың текше метрге
_________ теңге көлемін құрайды.
(Су пайдаланушы көрсетілген қызметтерге тариф бойынша толық
көлемде ақы төлейді) немесе (Су пайдаланушы көрсетілген қызметтің
құнының 50 %-ын төлейді, ал қалған 50 %-ын - субcидиялар алғаннан
кейін) немесе (Су пайдаланушы осы Шартқа қол қойғаннан кейін жылдық
көлемнің ________ %-ы көлемінде аванс төлейді және Су беруші авансқа
жұмысты істегеннен кейін ай сайын нақты көрсетілген қызмет көлеміне
төлейді) (қажетін уағдаласу бойынша қалдыру керек)

1. В течение всего поливного сезона подавать воду Водопользователю в точках выдела водохозяйственных систем в соответствии с графиком подекадных расходов в пределах лимита водопользования ______________ тыс. куб.м. установленного на _________ год.
2. Извещать Водопользователя об ожидаемых изменениях в подаче воды не менее чем за двое суток.
3. При дефиците водных ресурсов в источнике пропорционально снижать объемы подачи воды по установленным графикам для каждого водопользователя.
4. Обеспечить надежную работу имеющихся средств учета воды.
5. Обеспечить готовность оросительной дренажной сети к приемке воды до начала вегетационного периода.
Водопользователь обязуется:
6. Содержать в исправном состоянии внутрихозяйственную оросительную сеть и проводить их регулярную очистку.
7. Извещать Вододателя об ожидаемых изменениях в графике приеме воды не менее чем за 2 суток.
8. Рационально использовать поданную поливную воду по целевому назначению, то есть только для орошения.
9. В случае нецелевого использования поливной воды обеспечить возврат в бюджет суммы субсидий и выплаты штрафа за нецелевое использование, в размере ____________________________________________
3. Дополнительные условия
1. Передача-прием воды осуществляется в точках выдела воды, согласно утвержденных графиков подачи воды. Передача-прием воды фиксируется в журналах установленной формы в двух экземплярах (один хранится у Вододателя, другой у Водопользователя). Запись производится шариковой или перьевой ручкой черными или синими чернилами.
2. Передача-прием воды производится совместным наблюдением официально-уполномоченных представителей от Сторон не менее 2 раз в сутки в сроки согласованные с фиксированием результатов в журналах.
В случае неявки одной из сторон запись другой Стороны не оспаривается.
3. Установка насосов на межхозяйственных каналах и реках должна быть в обязательном порядке согласована с Вододателем.
Не допускается использования доставленного объема воды на другие цели кроме орошения. В противном случае водозабор будет считаться самовольным захватом воды.
4. Порядок расчетов
1. Тариф за услуги по доставке воды, утвержденный уполномоченным государственным органом по регулированию естественных монополий, составляет на ________________ год в размере _____________ тенге за тыс. куб.м. с учетом НДС.
(Водопользователь оплачивает оказанные услуги по тарифу в полном объеме) или (Водопользователь оплачивает 50 % стоимости оказанных услуг, а оставшиеся 50 % - после получения субсидий) или (Водопользователь после подписания настоящего Договора оплачивает аванс в размере __ % от годового объема и в последующем после отработки Вододателем аванса ежемесячно оплачивает объемы фактически оказанных услуг) (нужное оставить по договоренности).

2. Су пайдаланушының жылдық лимиті, барлығы _______________ мың
текше метр.
3. Тариф бойынша су пайдаланудың жылдық лимитінің құны
____________ теңге, ҚҚС есебімен.
4. Осы Шартқа қол қойылмаған жағдайда, суару маусымы
басталғанға дейін Су беруші Су пайдаланушыға су беруді жүзеге
асырмайды.
5. Төлем шарты
1. Осы Шарт бойынша төлем теңгемен жүргізіледі.
2. Қызметтер толық немесе ішінара көрсетілмеген жағдайда Су
беруші осы Шарттың мерзімі өткен кезден бастап _____ күннен
кешіктірмей аванстық төлемнің тиісті сомасын қайтарады және Су
пайдаланушыға _________ мөлшерінде айыппұл төлеуге тиіс.
3. Жазылған есептерге Су пайдаланушыға тапсырылғаннан кейін 20
күн мерзімде ақы төленуге тиіс.
6. Айыппұл санкциялары
1. Тарифтер бойынша уақтылы ақы төленбеген кезде Су пайдаланушы
Су берушіге мерзімі өткен әр күнге төлем сомасының _______ мөлшерінде
өсімпұл төлеуге тиіс. Айыппұл санкцияларының (өсімпұлдың) жалпы
сомасы төлем сомасының ____ %-ынан аспауы тиіс.
7. Дауларды реттеу тәртібі
1. Осы Шарт бойынша туындаған немесе оған байланысты барлық
келіспеушіліктер мен даулар Тараптар арасында келіссөздер арқылы
шешілуге тиіс.
2. Егер Тараптар келісімге келе алмаса, онда келіспеушіліктер
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес реттелуге
тиіс.
8. Тараптардың жауапкершілігі
1. Осы Шарт бойынша міндеттемелерді орындамағаны және/немесе
тиісінше орындамағаны үшін Тараптар Қазақстан Республикасының
қолданыстағы заңнамасына сәйкес жауапты болады.
9. Форс-мажорлық міндеттемелер
1. Егер осы Шарт бойынша су көлемі Су пайдаланушыға дүлей
апаттар, суару көзіндегі судың тапшылығы сияқты еңсерілмейтін күш
мән-жайлары салдарынан түгел жеткізілмесе, Су беруші ол үшін жауап
бермейді.
2. 9.1-тармақта көрсетілген мән-жайлар тиісті мемлекеттік
органдар тиісті түрде растаса, заңды болады.
3. Осы Шарт бойынша міндеттемелерді орындауға мүмкіндігі жоқ
Тарап ______ күн мерзімде жоғарыда көрсетілген мән-жайлардың
басталғаны мен тоқтағаны және олардың ұзақтығы туралы басқа Тарапқа
хабарлауға міндетті.
10. Өзге де жағдайлар
1. Осы Шартқа барлық өзгерістер мен толықтырулар жазбаша түрде
жасалса және оларға Тараптардың құқылы өкілдері қол қойса, қолданыста
болып табылады.
2. Осы Шарт _______ тілдерінде ____ данада Тараптардың
әрқайсысына бірдей заңды күші бар бір данадан жасалды.
3. Шарт өзара келісім бойынша бұзылуы және тоқтатылуы мүмкін.
Ол үшін мұны қолдайтын Тарап Шартты бұзудың болжамды мерзіміне дейін
_______ ай бұрын екінші Тарапқа хабарлайды.

2. Годовой лимит водопользования, всего ______________ тыс. куб.м.
3. Стоимость годового лимита водопользования по тарифу __________ тенге, с учетом НДС.
4. В случае не подписания настоящего Договора до начала поливного сезона Вододатель не осуществляет подачу воды Водопользователю.
5. Условия оплаты
1. Оплата по настоящему Договору производится в тенге.
2. В случае частичного или полного отсутствия оказанных услуг, Вододатель возвращает соответствующую сумму авансового платежа не позднее _____ дней с момента истечения срока настоящего Договора и должен заплатить Водопользователю штраф в размере __________________.
3. Выписанные счета подлежат оплате в 20-дневный срок после их вручения Водопользователю.
6. Штрафные санкции
1. При несвоевременной оплате по тарифам Водопользователь должен заплатить Вододателю пеню в размере __________ от суммы платежа за каждый день просрочки. Общая сумма штрафных санкций (пени) не должна превышать ____ % от суммы платежа.
7. Порядок урегулирования споров
1. Все разногласия и споры, возникшие по настоящему Договору или связанные с ним, должны решаться путем переговоров между Сторонами.
2. Если стороны не могут прийти к соглашению, то разногласия должны быть урегулированы в соответствии с действующими законодательствами Республики Казахстан.
8. Ответственность Сторон
1. За неисполнение и/или ненадлежащее исполнение обязательств по настоящему Договору Стороны несут ответственность в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
9. Форс-мажорные обязательства
1. Вододатель не несет ответственность за недопоставленный Водопользователю объем воды по настоящему договору, если это случилось вследствие обстоятельств непреодолимой силы как стихийные бедствия, дефицит воды в источнике орошения.
2. Обстоятельства, указанные в п. 9.1. правомочны, если они должным образом подтверждены соответствующими госорганами.
3. Сторона, для которых создалось невозможность исполнения обязательств по настоящему Договору обязана в ______ дневной срок известить другую Сторону о наступлении и прекращении вышеуказанных обстоятельств и их продолжительности.
10. Прочие условия
1. Все изменения и дополнения к настоящему Договору являются действующими, если они заключены в письменном виде и подписаны правомочными представителями Сторон.
2. Настоящий Договор составлен в ____ экземплярах, на _____________ языках, по одному экземпляру для каждого из Сторон, имеющих равную юридическую силу.
3. Договор может быть, расторгнут и прекращен по взаимному согласию. Для этого ходатайствующая об этом Сторона извещает другую Сторону за __________ месяцев до предполагаемого срока расторжения договора.

11. Шартқа қоса берілетін құжаттардың тізбесі
1. Суландыруға арнайы су пайдалануға рұқсат (су көзінен суды өз еркімен алғанда).
3. Бекітілген тариф бойынша су алуға өтінім.
4. Су пайдаланушыға су берудің онкүндік кестесі.
2. БСН/ЖСН, жеке басының куәлігі, банк деректемелері.
5. Күн сайын су беру есебінің журналы.
6. Жерге құқық белгілейтін құжаттың көшірмесі.
12. Қорытынды ережелер
1. Осы Шарт оған тараптар қол қойған күннен бастап күшіне
енеді.
2. Шарттың қолданылу мерзімі:
20__ жылғы «___» _________ басталады
20__ жылғы «___» _________ аяқталады
Тараптардың мекенжайлары:
Су беруші                           Су пайдаланушы
______________________________         ______________________________
(индекс, облыс, аудан, ауыл)                   (толық атауы)
______________________________         ______________________________
(республика)                            (мекенжайы)
______________________________         ______________________________
банктің атауы, және.б.                      (тел. факс)
______________________________         БСН __________________________
е./шот
______________________________         ______________________________
______________________________                     е./шот
______________________________         ______________________________
Қол қоюшының лауазымы, Т.А.Ә.                  жұмыс телефоны
Басшы:                                 Басшы:
______________________________         ______________________________
Бас бухгалтер:                         Бас бухгалтер:
______________________________         ______________________________
Ескертпе: Шарт нөмірі облыстық ауыл шаруашылығы департаменті
(басқармасы) бекіткен субсидия алатын су пайдаланушылар тізбесіндегі
Су пайдаланушының реттік нөміріне сәйкес келуі тиіс.
«Ауыл шаруашылығы тауарын
өндірушілерге су беру қызметтерінің
құнын субсидиялау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына
3-қосымша
Суландыру үшін суармалы суды жеткізу жөніндегі қызмет көрсету
актісі
____________________________ ауылы         20__ жылғы «___» _________
(елді мекеннің атауы)
__________________ негізінде әрекет ететін, бұдан әрі «Су беруші» деп
(құжаттың атауы)
аталатын ____________________________________________________________
(ұйымның атауы)
атынан _________________________ және _______________________________
(Т.А.Ә.)                      (құжаттың атауы)
негізінде әрекет ететін, бұдан әрі «Су пайдаланушы» деп аталатын
______________________________ төмендегілер туралы осы актіні жасады:
(Т.А.Ә.)
Осы акт 201__ жылғы __________ айына «Су беруші» «Су
пайдаланушымен» жасалған 201__ жылғы «___» _________ № ___ суландыру
үшін суармалы суды жеткізу бойынша қызмет көрсету туралы шарт
негізінде бөлу орнына ______ текше метр суармалы суды жеткізгені, ал
«Су пайдаланушы» бөлу орнында жоғарыда көрсетілген су көлемін алғаны
туралы жасалды.
Акт су есептеу аспаптарының көрсеткіштеріне сәйкес берілген
суды күн сайын есептеу журналының деректері негізінде жасалды.
Бекітілген тариф бойынша суландыру үшін суармалы суды жеткізу
бойынша «Су пайдаланушыға» көрсетілген қызметтің жалпы сомасы
_____________ теңгені құрады, оның ішінде ҚҚС __________ теңге.
«Су беруші» мен «Су пайдаланушы» екеуінің арасында жасалған
20__ жылғы «___» ___________ № ____ шартқа сәйкес толық көлемде
актіге қол қойылған күннен бастап суды беру кестесіне сәйкес қызмет
көрсетті. Қызмет көрсеткен кезде наразылықтар болған жоқ.
«Су беруші» үшін:                          «Су пайдаланушы» үшін:
________________________                   __________________________
(Т.А.Ә.)                                     (Т.А.Ә.)
________________________                   __________________________
(қолы, мөр)                                  (қолы, мөр)
20__ жылғы «___» _______                   20__ жылғы «___» _________
«Ауыл шаруашылығы тауарын
өндірушілерге су беру қызметтерінің
құнын субсидиялау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына
4-қосымша
ТАЛОН
Өтініш берушінің тіркеу № ___________________________________________
Құжаттардың саны ________________ дана(лар) ________________ бет(тер)
Орындалған күні ____________________________________________ 20__ жыл
Өтініш қарауға «___» ___________________________ 20__ жылы қабылданды
_____________________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған жауапты адамның тегі, аты, әкесінің аты (қолы)

11. Перечень документов, прилагаемых к Договору
1. Разрешение на специальное
водопользование орошения
(при самостоятельном водозаборе
из источника).
4. График подекадный подачи
воды Водопользователю.
2. БИН/ИИН, удостоверение
личности, банковские реквизиты.
5. Журнал ежедневного учета
подачи воды.
3. Заявка на получение воды по
утвержденному тарифу.
6. Копия
правоустанавливающего
документа на землю.
12. Заключительное положения
1. Настоящий Договор вступает в силу со дня подписания его Сторонами.
2. Срок действия Договора:
начало «_____» ______________ 20 ___ года
окончание «_____» ______________ 20 ___ года
Адреса Сторон:
Вододатель
_____________________________
_____________________________
(индекс, село, район, область)
_____________________________
_____________________________
(республика)
_____________________________
_____________________________
наим. банка, и т.д.
_____________________________
_____________________________
р./счет
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
должность, Ф.И.О. подписывающего
Руководитель:
_____________________________
Гл. бухгалтер: __________________
Водопользователь
_____________________________
_____________________________
(полное наименование)
_____________________________
_____________________________
(адрес)
_____________________________
_____________________________
(тел. факс)
_____________________________
_____________________________
БИН _________________________
_____________________________
_____________________________
р./счет
_____________________________
номер служ. телефона
Руководитель:
_____________________________
Гл. бухгалтер: __________________
_____________________________ _____________________________
Примечание: Номер Договора должен соответствовать порядковому номеру Водопользователя в перечне водопользователей, получающих субсидию, утвержденного областным департаментом (управлением) сельского хозяйства.
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
«Субсидирование стоимости услуг по
подаче воды сельскохозяйственным
товаропроизводителям»
Акт
оказания услуг по доставке поливной воды для орошения
село ___________________________________ от «___» ________ 20 __ года
(наименование населенного пункта)
_____________________ в лице _____________, действующего на основании
(наименование организации)       (ФИО)
_____________________________, именуемый в дальнейшем «Вододатель» и
(наименование документа)
_________________ действующего на основании _______________________,
(ФИО)                                (наименование документа)
именуемый в дальнейшем «Водопользователь», составили настоящий акт о нижеследующем:
Настоящий акт составлен в том, что «Вододатель» за ____________ месяц 201 _ года на основании Договора с «Водопользователем» об оказании услуг по доставке поливной воды для орошения № _____ от «___» __________ 201 ___ года, доставил до точки выдела ____________ кубометров воды, а «Водопользователь» получил на точке выдела вышеуказанный объем воды.
Акт составлен на основании данных журнала ежедневного учета водоподачи в соответствие с показателями приборов учета воды.
Общая сумма оказанных услуг «Водопользователю» по доставке поливной воды для орошения по утвержденному тарифу составила _________________ тенге, в том числе ____________ тенге НДС. «Вододатель» в соответствии с Договором № ____ от «____» ______________ 20 __ года, заключенными между ним и «Водопользователем» оказал услуги в соответствие с графиком подачи воды на дату подписания акта в полном объеме. Претензий к оказанию услуг не имеются.
За «Вододателя»:
________________ (ФИО)
_________________
(подпись, печать)
«___»__________20__ года
За «Водопользователя»:
________________ (ФИО)
_________________
(подпись, печать)
«___»__________20__ года
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
«Субсидирование стоимости услуг по
подаче воды сельскохозяйственным
товаропроизводителям»
ТАЛОН
Регистрационный № заявителя ___________________
Количество документов ________ экземпляр (ов) ______ лист (ов)
Дата исполнения _______________20 ___ год
Заявление принято к рассмотрению «__» __________ 20 __ года
________________________________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество ответственного лица, (подпись) принявшего заявление)