"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Стратегиялық объектілер жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 қарашадағы № 1125 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 135 қаулысы Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 N 1173 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Стратегиялық объектілер жөнінде комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 қарашадағы № 1125 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Стратегиялық объектілер жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Әбіш
Самат Сатыбалдыұлы
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары
Баймолдина
Зәуреш Хамитқызы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Мырзағалиев
Мағзұм Маратұлы
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі;
Иманғалиев
Есенғазы Нұртөлеуұлы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі;
мына:
«Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі, төраға»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға»;
көрсетілген құрамнан Берік Зиябекұлы Толымбаев, Дулат Рашидұлы Құсдәулетов, Ғұсман Кәрімұлы Әмірин, Мұрат Абдуламитұлы Әбенов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2007 года № 1125 "О создании Комиссии по стратегическим объектам при Правительстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 135. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1173
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1173.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2007 года № 1125 «О создании Комиссии по стратегическим объектам при Правительстве Республики Казахстан» следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 6 января 2012 года «О национальной безопасности Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:»;
ввести в состав Комиссии по стратегическим объектам при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Абиша                   - заместителя Председателя Комитета
Самата Сатыбалдиевича     национальной безопасности Республики
Казахстан
Баймолдину              - заместителя Министра юстиции Республики
Зауреш Хамитовну          Казахстан
Мирзагалиева            - вице-министра нефти и газа Республики
Магзума Маратовича        Казахстан;
Имангалиева             - вице-министра образования и науки
Есенгазы                  Республики Казахстан;
Нуртолеуовича
строку:
«Сагинтаев              - Первый заместитель Премьер-Министра
Бакытжан Абдирович        Республики Казахстан - Министра
регионального развития Республики
Казахстан, председатель»
изложить в следующей редакции:
«Сагинтаев              - Первый заместитель Премьер-Министра
Бакытжан Абдирович        Республики Казахстан, председатель»;
вывести из указанного состава: Толумбаева Берика Зиябековича, Куставлетова Дулата Рашитовича, Амрина Госмана Каримовича, Абенова Мурата Абдуламитовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов