"Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1522 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 178 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1522 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен құрылған Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары
Бекенов
Берік Темірғалиұлы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Стратегиялық жоспарлау департаментінің директоры, хатшы
мына:
"Рау
Альберт Павлович
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі, хатшы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Рау
Альберт Павлович
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1522 "Об образовании Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 178. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1522 "Об образовании Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан, образованный указанным постановлением:
Сагинтаева
Бакытжана Абдировича
Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан
Бекенова
Берика Темиргалиевича
директора Департамента стратегического планирования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, секретарь
строку:
"Рау
Альберт Павлович
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан, секретарь"
изложить в следующей редакции:
"Рау
Альберт Павлович
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов