"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 1262 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 189 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 415 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.07.2016 № 415 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 1262 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 49, 624-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 5 наурыздағы
№ 189 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 1262 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Үкіметтік емес
ұйымдармен өзара іс-қимыл жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамы
Әбдіқалықова
Гүлшара Наушақызы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Құл-Мұхаммед
Мұхтар Абрарұлы
-
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі, төрағаның орынбасары
Омаров
Жанай Сейітжанұлы
-
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат вице-министрі, хатшы
Қайырбекова
Салидат Зекенқызы
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Ыдырысов
Ерлан Әбілфайызұлы
-
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі
Қарабалин
Ұзақбай Сүлейменұлы
-
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі
Сәрінжіпов
Аслан Бәкенұлы
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қаппаров
Нұрлан Жамбылұлы
-
Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрі
Мамытбеков
Асылжан Сарыбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Досаев
Ерболат Асқарбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі
Дүйсенова
Тамара Босымбекқызы
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Әзілханов
Марат Алмасұлы
-
Қазақстан Республикасының Дін істері агенттігінің төрағасы
Есентаев
Тастанбек Құтжанұлы
-
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің төрағасы
Әзімова
Эльвира Әбілхасымқызы
-
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Тұрғымбаев
Ерлан Заманбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Тұрлыбекқызы
Салтанат
-
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссия хатшылығының меңгерушісі (келісім бойынша)
Ерімбетов
Нұрлан Кенжебекұлы
-
«Қазақстанның азаматтық альянсы» заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
Калюжный
Вячеслав Афанасьевич
-
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық басшысы (келісім бойынша)
Назханов
Тимур Күзекұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы төралқасының мүшесі (келісім бойынша)
Сабиров
Шавкат Умарович
-
«Қазақстанның Интернет қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
Сәрсембаева
Раушан Біргебайқызы
-
«Қазақстанның іскер әйелдері қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
Шәуеев
Азат Садметұлы
-
«Мемлекеттік тілді дамыту қоры» корпоративтік қорының төрағасы (келісім бойынша)
Сыдықов
Нұрлан Ерболатұлы
-
«Нұр Отан» партиясы жанындағы «Жас Отан» жастар қанаты» республикалық қоғамдық бірлестігінің атқарушы хатшылығының басшысы (келісім бойынша)
Дүйшенов
Ғани Сұлтанұлы
-
«Қазақстанның жастар конгресі» заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года № 1262 "О создании Координационного совета по взаимодействию с неправительственными организациями при Правительстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 189. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2016 года № 415
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.07.2016 № 415 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года № 1262 «О создании Координационного совета по взаимодействию с неправительственными организациями при Правительстве Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 49, ст. 624) следующее изменение:
состав Координационного совета по взаимодействию с неправительственными организациями при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2014 года № 189
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 декабря 2005 года № 1262
Состав
Координационного совета по взаимодействию
с неправительственными организациями при
Правительстве Республики Казахстан
Абдыкаликова
Гульшара Наушаевна
-
Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан, председатель
Кул-Мухаммед
Мухтар Абрарулы
-
Министр культуры и информации Республики
Казахстан, заместитель председателя
Омаров
Жанай Сейтжанович
-
вице-министр культуры и информации
Республики Казахстан, секретарь
Каирбекова
Салидат Зекеновна
-
Министр здравоохранения Республики
Казахстан
Идрисов
Ерлан Абильфаизович
-
Министр иностранных дел Республики
Казахстан
Карабалин
Узакбай Сулейменович
-
Министр нефти и газа Республики Казахстан
Саринжипов
Аслан Бакенович
-
Министр образования и науки Республики
Казахстан
Каппаров
Нурлан Джамбулович
-
Министр окружающей среды и водных ресурсов
Республики Казахстан
Мамытбеков
Асылжан Сарыбаевич
-
Министр сельского хозяйства Республики
Казахстан
Досаев
Ерболат Аскарбекович
-
Министр экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Дуйсенова
Тамара Босымбековна
-
Министр труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Азильханов
Марат Алмасович
-
Председатель Агентства Республики Казахстан
по делам религий
Есентаев
Тастанбек Кутжанович
-
Председатель Агентства Республики Казахстан
по делам спорта и физической культуры
Азимова
Эльвира Абилхасимовна
-
заместитель Министра юстиции Республики
Казахстан
Тургумбаев
Ерлан Заманбекович
-
заместитель Министра внутренних дел
Республики Казахстан
Турлыбеккызы
Салтанат
-
заведующая секретариатом Национальной
комиссии по делам женщин и
семейно-демографической политике при
Президенте Республики Казахстан (по
согласованию)
Еримбетов
Нурлан Кенжебекович
-
президент объединения юридических лиц
«Гражданский альянс Казахстана»
(по согласованию)
Калюжный
Вячеслав Афанасьевич
-
руководитель Национального центра по правам
человека (по согласованию)
Назханов
Тимур Кузекович
-
член президиума Национальной палаты
предпринимателей Республики Казахстан
(по согласованию)
Сабиров
Шавкат Умарович
-
президент объединения юридических лиц
«Интернет ассоциация Казахстана»
(по согласованию)
Сарсембаева
Раушан Биргебаевна
-
президент объединения юридических лиц
«Ассоциация деловых женщин Казахстана»
(по согласованию)
Шауеев
Азат Садметович
-
председатель корпоративного фонда «Фонд
развития государственного языка»
(по согласованию)
Сыдыков
Нурлан Ерболатович
-
руководитель исполнительного секретариата
республиканского общественного объединения
«Молодежное крыло «Жас Отан» при партии
«Нур Отан» (по согласованию)
Дуйшенов
Гани Султанович
-
исполнительный директор объединения
юридических лиц «Конгресс молодежи
Казахстана» (по согласованию)