"ЭКСПО – 2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін ұйымдастырудың және өткізудің 2013 – 2018 жылдарға арналған ұлттық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 10 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 295 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «ЭКСПО – 2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін ұйымдастырудың және өткізудің 2013 – 2018 жылдарға арналған ұлттық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 10 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ЭКСПО – 2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін ұйымдастырудың және өткізудің 2013 – 2018 жылдарға арналған ұлттық жоспарында:
реттік нөмірі 43-1-жолдағы «Аяқталу нысаны» деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
«сараптаманың қорытындысы бар техникалық-экономикалық негіздеме».
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2013 года № 10 "Об утверждении Национального плана организации и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО - 2017 на 2013 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 295
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2013 года № 10 «Об утверждении Национального плана организации и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО – 2017 на 2013 – 2018 годы» следующее изменение:
в Национальном плане организации и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО – 2017 на 2013 – 2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 43-1, графу «Форма завершения» изложить в следующей редакции:
«технико-экономическое обоснование с заключением экспертизы».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов