"Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 303 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1116 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 528-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
16-тармақта:
орталық аппараттың функцияларында:
мынадай мазмұндағы 149-1) тармақшамен толықтырылсын:
«149-1) тауар биржасында халықаралық биржалық сауда-саттықты дамыту үшін жағдайлар жасау жөнінде ұсыныстар әзірлеу;»;
ведомствоның функцияларында:
мынадай мазмұндағы 2-1) және 2-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«2-1) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес сауда қызметін мониторингілеу;
2-2) сауда қатынастарын жетілдіру мақсатында жеке және заңды тұлғалардың ұсыныстарын талдау және зерделеу;»;
11) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«11) сауда қызметін дамыту, сондай-ақ тауарларды өндіру және сату үшін қолайлы жағдайлар жасау бойынша ұсыныстар әзірлеу;»;
мынадай мазмұндағы 12-1) тармақшамен толықтырылсын:
«12-1) өз өкілін тауар биржасының жұмысына, оның ішінде биржалық сауда-саттыққа қатысуға ресми түрде жіберу;»;
Министрліктің және оның ведомстволарының қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
реттік нөмірі 4-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116 "Вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 303. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1116 «Вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 528) следующие изменения и дополнения:
в пункте 16:
в функциях центрального аппарата:
дополнить подпунктом 149-1) следующего содержания:
«149-1) выработка предложений по созданию условий для развития международных биржевых торгов на товарной бирже;»;
в функциях ведомства:
дополнить подпунктами 2-1) и 2-2) следующего содержания:
«2-1) мониторинг торговой деятельности в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
2-2) анализ и изучение предложений физических и юридических лиц с целью совершенствования торговых отношений;»;
подпункт 11) изложить в следующей редакции:
«11) разработка предложений по развитию торговой деятельности, а также созданию благоприятных условий для производства и продажи товаров;»;
дополнить подпунктом 12-1) следующего содержания:
«12-1) официальное делегирование своего представителя на присутствие в работе товарной биржи, в том числе на биржевых торгах;»;
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
строку, порядковый номер 4, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов