"Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 маусымдағы № 665 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 311 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 829 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.10.2015 № 829 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 маусымдағы № 665 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 41, 538-құжат):
көрсетілген қаулымен құрылған Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларын реттеу мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына:
Оразбақов                - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Ғалым Ізбасарұлы           қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасы
Смайылов                 - Қазақстан Республикасы Статистика
Әлихан Асханұлы            агенттігінің төрағасы енгізілсін
көрсетілген құрамнан Болатбек Баянұлы Қуандықов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2011 года № 665 "О некоторых вопросах установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 311. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 829
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.10.2015 № 829 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2011 года № 665 «О некоторых вопросах установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 41, ст. 538):
ввести в состав Комиссии по вопросам регулирования розничных цен на социально значимые продовольственные товары при Правительстве
Республики Казахстан, образованный указанным постановлением:
Оразбакова
Галыма Избасаровича
Председателя Агентства Республики
Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)
Смаилова
Алихана Асхановича
Председателя Агентства Республики
Казахстан по статистике
вывести из указанного состава Куандыкова Болатбека Баяновича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов