"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1589 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 401 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.03.2015 № 112 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1589 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
001 «Бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, монополиялық қызметті шектеу және жосықсыз бәсекеге жол бермеу жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
тиімділік көрсеткіштерінде:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бір қызметкерге шығындар» деген жолдағы «4206» деген сандар «4105» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «849675» деген сандар «807029» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиыны» деген кіші бөлімде:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттiк шығыстардың БАРЛЫҒЫ:» деген жолдағы «867925» деген сандар «825279» деген сандармен ауыстырылсын;
«ағымдағы бюджеттiк бағдарламалар» деген жолдағы «867925» деген сандар «825279» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1589 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2014 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2014 года № 401. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 112
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.03.2015 № 112.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1589 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2011 – 2015 годы» следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2014 – 2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по обеспечению защиты конкуренции, ограничению монополистической деятельности и недопущению недобросовестной конкуренции»:
в показателях эффективности:
в графе «2014 год»:
в строке «Затраты на одного сотрудника» цифры «4206» заменить цифрами «4105»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «849675» заменить цифрами «807029»;
в подразделе «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2014 год»:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов:» цифры «867925» заменить цифрами «825279»;
в строке «текущие бюджетные программы» цифры «867925» заменить цифрами «825279».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов