"Базалық қаржыландыру субъектілері болып табылатын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 511 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 446 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 3 маусымдағы № 361 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.06.2022 № 361 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Базалық қаржыландыру субъектілері болып табылатын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 511 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 38, 461-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген базалық қаржыландыру субъектілері болып табылатын ұйымдардың тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" деген бөлімде:
реттік нөмірі 52-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 69-2-жолмен толықтырылсын:
"
69-2.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
";
"Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі" деген бөлімде:
реттік нөмірі 117-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
117.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитетінің "Ұлттық технологиялық болжау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 118-1, 118-2 және 118-3-жолдармен толықтырылсын:
"
118-1.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Атом энергиясы комитетінің "Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
118-2.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Атом энергиясы комитетінің "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
118-3.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Атом энергиясы комитетінің "Геофизикалық зерттеулер институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
";
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі" деген бөлімде тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
";
реттік нөмірі 120-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" деген бөлімде:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2011 года № 511 "Об утверждении перечня организаций, являющихся субъектами базового финансирования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 446. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2022 года № 361.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.06.2022 № 361 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2011 года № 511 "Об утверждении перечня организаций, являющихся субъектами базового финансирования" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 38, ст. 461) следующие изменения и дополнения:
в перечне организаций, являющихся субъектами базового финансирования, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 52, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 69-2, следующего содержания:
"
69-2.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей" Министерства образования и науки Республики Казахстан
";
в разделе "Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 117, изложить в следующей редакции:
"
117.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный центр технологического прогнозирования" Комитета промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
";
дополнить строками, порядковые номера 118-1, 118-2 и 118-3, следующего содержания:
"
118-1.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Комитета по атомной энергии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
118-2.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики" Комитета по атомной энергии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
118-3.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт геофизических исследований" Комитета по атомной энергии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
";
в разделе "Министерство культуры и информации Республики Казахстан" заголовок изложить в следующей редакции:
"
Министерство культуры Республики Казахстан
";
строку, порядковый номер 120, исключить;
в разделе "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":

реттік нөмірлері 125, 128, 144-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
160.
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" акционерлік қоғамы
";
"Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі", "Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі" деген бөлімдер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы бөлімдермен толықтырылсын:
"
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі

строки, порядковые номера 125, 128, 144, исключить;
раздел "Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства" изложить в следующей редакции:
"
Министерство регионального развития Республики Казахстан
160.
Акционерное общество "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
";
разделы "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами", "Агентство Республики Казахстан по атомной энергии" исключить;
дополнить разделами следующего содержания:
"
Министерство обороны Республики Казахстан

165.
Әскери-стратегиялық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы
166.
"Қазақстан инижиниринг" ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі
167.
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Хамза Жұматов атындағы Гигиена және эпидемиология ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

165.
Акционерное общество "Центр военно-стратегических исследований"
166.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-исследовательский институт "Казахстан инжиниринг"
Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей
167.
Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр гигиены и эпидемиологии имени Хамзы Жуматова" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей

168.
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Масғұт Айқымбаев атындағы Қазақ карантиндік және зооноздық инфекциялар ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
169.
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің "Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

168.
Республиканское государственное казенное предприятие "Казахский научный центр карантинных и зоонозных инфекций имени Масгута Айкимбаева" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
169.
Республиканское государственное казенное предприятие "Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга" Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов