Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 494 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 12-қосымшаларға сәйкес республикалық мүлік заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің теңгерімінен «ҚазАвтоЖол» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының және «Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 16 мамырдағы
№ 494 қаулысына
1-қосымша
«ҚазАвтоЖол» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының
акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүлік тізбесі
р/с№
Мүлік атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Ескертпе
1
2
3
4
5
1
КАМАЗ 65115 негізінде аспалы жабдығымен (иілмелі толығымен бұрылатын қайырма, құмшашқыш, артқы сыпыратын щетка) ЭД405А маркалы құрамалы жолмашинасы
бірлік
6
шығарылған жылы 2013 шанақ № КАБ 2328897 шасси № XTC651154D1290735
шығарылған жылы 2013 шанақ № КАБ 2329079 шасси № XTC651154D1290741
шығарылған жылы 2013 шанақ № КАБ 2329166 шасси № XTC651154D1290740
шығарылған жылы 2013 шанақ № КАБ 2329226 шасси № XTC651154D1290756
шығарылған жылы 2013 шанақ № КАБ 2305090 шасси № XTC651154D1285371
шығарылған жылы 2013 шанақ № КАБ 2328868 шасси № XTC651154D1290721
2
«Беларус-82.1» тракторы доңғалақты тартқыш санатты 1,4 тн жабдығымен (фреза, фрезалық-роторлық қар тазартқыш, шөп шабатын машина, щетка, жүктиегіш)
бірлік
6
шығарылған жылы 2013 көліктің зауыттық нөмірі 2980 қозғалтқыш № 811758
шығарылған жылы 2013 көліктің зауыттық нөмірі 2942 қозғалтқыш № 809280
шығарылған жылы 2013 көліктің зауыттық нөмірі 2993 қозғалтқыш № 811753
шығарылған жылы 2013 көліктің зауыттық нөмірі 3019 қозғалтқыш № 811818
шығарылған жылы 2013 көліктің зауыттық нөмірі 3021 қозғалтқыш № 811813
шығарылған жылы 2013 көліктің зауыттық нөмірі 3022 қозғалтқыш № 811752
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 16 мамырдағы
№ 494 қаулысына
2-қосымша
«Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты» акционерлік қоғамының
акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с №
Мүліктің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Ескертпе
1
Автожолдардың сапасын бақылау және күтіп-ұстау бойынша көпфункционалды машина
бірлік
1
шығарылған жылы 2013 қозғалтқыш № DP34341 шанақ № NM0DXXTTFDDP34341

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2014 года № 494
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке республиканское имущество с баланса Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в оплату акций акционерного общества «Национальная компания «ҚазАвтоЖол» и акционерного общества «Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт» согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 мая 2014 года № 494
Перечень
республиканского имущества,
передаваемого в оплату акций акционерного
общества «Национальная компания «ҚазАвтоЖол»
№ п/п
Наименование имущества
Единица измерения
Количество
Примечание
1
2
3
4
5
1
Комбинированная дорожная машина марки ЭД405А, на базе КАМАЗ 65115 с навесным оборудованием (полноповоротный гибкий отвал, пескоразбрасыватель, задняя подметальная щетка)
единица
6
год выпуска 2013
№ кузова КАБ 2328897
№ шасси XTC651154D1290735
год выпуска 2013
№ кузова КАБ 2329079
№ шасси XTC651154D1290741
год выпуска 2013 № кузова КАБ 2329166 № шасси XTC651154D1290740
год выпуска 2013
№ кузова КАБ 2329226
№ шасси XTC651154D1290756
год выпуска 2013
№ кузова КАБ 2305090
№ шасси XTC651154D1285371
год выпуска 2013
№ кузова КАБ 2328868
№ шасси XTC651154D1290721
2
Трактор «Беларус-82.1» колесного тягового класса 1,4 тн с оборудованием (фреза, фрезерно-роторный снегоочиститель, косилка, щетка, погрузчик),
2013 года выпуска
единица
6
год изготовления 2013 заводской машины 2980
№ двигателя 811758
год изготовления 2013 заводской номер машины 2942
№ двигателя 809280
год изготовления 2013 заводской номер машины 2993
№ двигателя 811753
год изготовления 2013 заводской номер машины 3019
№ двигателя 811818
год изготовления 2013 заводской номер машины 3021
№ двигателя 811813
год изготовления 2013 заводской номер машины 3022
№ двигателя 811752
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 мая 2014 года № 494
Перечень
республиканского имущества, передаваемого в
оплату акций акционерного общества
«Казахстанский дорожный
научно-исследовательский институт»
п/п
Наименование имущества
Единица измерения
Количество
Примечание
1
2
3
4
5
1
Многофункциональная машина по контролю качества и содержания автодорог
единица
1
год выпуска 2013
№ двигателя DP34341
№ кузова NM0DXXTTFDDP34341