Ветеринария саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің бағаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 515 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 7-1/529 бұйрығын қараңыз.
«Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 1-1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ветеринария саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің бағалары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 мамырдағы
№ 515 қаулысымен
бекітілген
Ветеринария саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі
өндіретін және (немесе) өткізетін жұмыстардың, көрсетілетін
қызметтердің бағалары
Р/с №
Жануарлардың аса қауіпті ауруларын диагностикалық зерттеулердің атауы
Бір зерттеудің бағасы (ҚҚС-сыз теңгеде)
1
2
3
1
Бруцеллезге диагностикалық зерттеулер

Об утверждении цен на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области ветеринарии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2014 года № 515. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра сельского хозяйства РК от 12.06.2015 г. № 7-1/529.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые цены на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области ветеринарии.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. МАСИМОВ
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 мая 2014 года № 515
Цены
на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые
субъектом государственной монополии в области ветеринарии
№ п/п
Наименование диагностических
исследований особо опасных болезней
животных
Цена
за одно исследование
(в тенге
без НДС)
1
2
3
1.
Диагностические исследования на бруцеллез

1)
бруцеллезге сынауға арналған комплементті байланыстыру реакциясы (оның ішінде титрация, гемотоксиндігі, бақылау, антикомплементарлық, вакуумдық қан алу жүйесі)
220
2)
бруцеллезге сынау үшін Роз-Бенгал реакциясы
72
3)
бруцеллезге сынау үшін агглютинация реакциясын қайта қою
84
4)
бруцеллезге сынау үшін комплементті байланыстыру реакциясын қайта қою
199
2.
Бруцеллезге сынау үшін иммуноферментті талдау (бруцеллез иммуноферментті талдау, вакуумдық қан алу жүйесі)
734
3.
Қошқардың жұқпалы эпидидимитіне диагностикалық зерттеулер
1)
ұрықтандырушы қошқардың жұқпалы эпидидимитіне сынау үшін комплементті ұзақ байланыстыру реакциясы (жұқпалы эпидидимитіне комплементті ұзақ байланыстыру реакциясы, оның ішінде титрация)
193
2)
ұрықтандырушы қошқардың жұқпалы эпидидимитіне сынау үшін комплементті ұзақ байланыстыру реакциясын қайта қою
254
4.
Қойдың хламидиоздық (энзоотикалық) іш тастауына диагностикалық зерттеулер
1)
қойдың хламидиоздық (энзоотиялық) іш тастауына сынау үшін иммуноферментті талдау
1345
2)
қойдың хламидиоздық (энзоотиялық) іш тастауына сынау үшін комплементті байланыстыру реакциясы (оның ішінде гитрация)
803
5.
Аусылға диагностикалық зерттеулер (иммунитеттің қауырттылығын анықтау)
1)
аусылдың вирусына иммунитет қауырттылығын сынау үшін иммунофертментті талдау (аусыл, иммунитет қауырттылығы вакуумдық қан алу жүйесі)
1790
2)
комплементті байланыстыру реакциясымен аусыл вирусына иммунитеттің қауырттылығын сынау (аусыл, иммунитет қауырттылығы, комплементті байланыстыру реакциясы оның ішінде титрация, вакуумдық қан алу жүйесі)
1212
6.
Аусылдың вирусына құрылымсыз белоктарды сынау үшін иммуноферментті талдау
446
7.
Лейкозге сынау үшін иммунодиффуздық реакциясы
216
8.
Лептоспирозга сынау үшін микроагглютинация реакциясы
251
9.
Листериозға сынау үшін комплементті байланыстыру реакциясы (комплементті байланыстыру реакциясы, оның ішінде титрация)
393
10.
Жылқының инфекциялық анемиясына сынау үшін диффуздық преципитациялау реакциясы
624
11.
Жылқының эпизоотиялық лимфангоитін сынау үшін комплементті ұзақ байланыстыру реакциясы (оның ішінде титрация, қайта қою)
346
12.
Пастереллезге бактериологиялық сынау (оның ішінде бөлінген микрофлоралардың антибиотиктерге сезімталдығын талдау)
4 364
13.
Туберкулезге сынауға арналған бактериологиялық зерттеу
4176
14.
Ірі қара малды қарасанға сынау үшін бактериологиялық зерттеу
3 693
15.
Брадзотқа сынау үшін бактериологиялық зерттеу
3 693
16.
Қойдың анаэробтық энтеротоксемиясына сынау үшін бактериологиялық зерттеу

1)
реакция связывания комплемента для испытания на бруцеллез (в том числе титрация, гемотоксичность, контроль, антикомплементарность, вакуумная система забора крови)
220
2)
реакция Роз-Бенгал пробы для испытания на бруцеллез
72
3)
перестановка реакции агглютинации для испытания на бруцеллез
84
4)
перестановка реакции связывания комплемента для испытания на бруцеллез
199
2.
Иммуноферментный анализ для испытания на бруцеллез (бруцеллез иммуноферментный анализ, вакуумная система забора крови)
734
3.
Диагностические исследования на инфекционный эпидидимит баранов
1)
реакция длительного связывания комплемента для испытания на инфекционный эпидидимит баранов производителей (инфекционный эпидидимит реакций длительного связывания комплемента, в том числе титрация)
193
2)
перестановка реакции длительного связывания комплемента для испытания на инфекционный эпидидимит баранов-производителей
254
4.
Диагностические исследования на хламидиозный (энзоотический) аборт овец
1)
иммуноферментный анализ для испытания на хламидиозный (энзоотический) аборт овец
1 345
2)
реакция связывания комплемента для испытания на хламидиозный (энзоотический) аборт овец (реакция связывания комплемента хламидиоз, в том числе титрация)
803
5.
Диагностические исследования на ящур (напряженность иммунитета)
1)
иммуноферментный анализ для испытания напряженности иммунитета к вирусу ящура (ящур напряженности иммунитета иммуноферментный анализ, вакуумная система забора крови)
1 790
2)
реакция связывания комплемента для испытания напряженности иммунитета к вирусу ящура (ящур напряженности иммунитета реакции связывания комплемента, в том числе титрация, вакуумная система забора крови)
1 212
6.
Иммуноферментный анализ для испытания на неструктурные белки к вирусу ящура
446
7.
Реакция иммунодиффузии для испытания на лейкоз
216
8.
Реакция микроагглютинации для испытания на лептоспироз
251
9.
Реакция связывания комплемента для испытания на листериоз (реакция связывания комплемента, в том числе титрация)
393
10.
Реакция диффузной преципитации для испытания на инфекционную анемию лошадей
624
11.
Реакция длительного связывания комплемента для испытания эпизоотического лимфангоита лошадей (в том числе титрация, перестановка)
346
12.
Бактериологическое испытание на пастереллез (в том числе анализ чувствительности к антибиотикам выделенной микрофлоры)
4 364
13.
Бактериологическое испытание на туберкулез
4 176
14.
Бактериологическое испытание на эмфизематозный карбункул крупного рогатого скота
3 693
15.
Бактериологическое испытание на брадзот
3 693
16.
Бактериологическое испытание на анаэробную энтеротоксемию овец