"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1540 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 540 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.03.2015 № 112 қаулысымен.
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 62-бабы 7-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1540 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
001 «Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруде мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014» деген бағанда:
«Тиімділік көрсеткіштері: штат санының бір бірлігін ұстауға жұмсалатын орташа шығындар» деген жолдағы «2 130» деген сандар «2 135» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «6 159 374» деген сандар «6 174 418» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Статистикалық деректерді тарату бойынша қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1540 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2014 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2014 года № 540. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 112
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.03.2015 № 112.
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии с пунктом 7 статьи 62 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1540 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2014 – 2018 годы» следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2014 – 2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в подразделе 7.1. «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики»:
в графе «2014»:
в строке «Показатели эффективности: средние затраты на содержание одной единицы штатной численности» цифры «2 130» заменить цифрами «2 135»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «6 159 374» заменить цифрами «6 174 418»;
в бюджетной программе 009 «Услуги по распространению статистических данных»:

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов