Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 3 тамыздағы № 779 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 мамырдағы № 553 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 165 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.04.2020 № 165 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 55, 769-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттік көрсетiлетiн қызметтер тiзiлiмiнде:
реттік нөмірі 7-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің есептері бойынша адамның қылмыс жасағаны туралы мәліметтердің болуы не болмауы туралы ақпарат беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БП ҚСАЕК, БП ҚСАЕК аумақтық басқармалары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 8-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Құжаттарды қабылдау және оларды Қазақстан Республикасының шет елдерде жүрген азаматтарына паспорттар жасауға жіберу және олардың паспорттарына қажетті жазбалар енгізу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері, ІІМ";
реттік нөмірі 12-жолдың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 14-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жүргізу құқығына куәліктер беру";
реттік нөмірі 17-жолдың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 18-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының азаматтарын тұрғылықты жері бойынша тіркеуден шығару";
7-бағандағы ", "электрондық үкіметтің" веб-порталы" деген сөздер алып тасталсын;
реттік нөмірі 24-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды сенiмхат бойынша басқаратын адамдарды тiркеу";

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" и от 3 августа 2013 года № 779 "Об утверждении Правил ведения реестра государственных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2014 года № 553. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 55, ст. 769):
в реестре государственных услуг, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 7:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача информации о наличии либо отсутствии сведений по учетам Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан о совершении лицом преступления";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КПССУ ГП, территориальные управления КПССУ ГП";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 8:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Прием документов и препровождение их на изготовление паспортов гражданам Республики Казахстан, находящимся за границей, и внесение в их паспорта необходимых записей";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Загранучреждения Республики Казахстан, МВД";
графу 9 строки, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в графу 3 строки, порядковый номер 14, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 9 строки, порядковый номер 17, изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 18:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Снятие с регистрации по месту жительства граждан Республики Казахстан";
в графе 7 слова ", веб-портал "электронного правительства"" исключить;
в графу 3 строки, порядковый номер 24, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;

реттік нөмірі 25-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО";
реттік нөмірі 26-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Дара кәсіпкерді, жекеше нотариусты, жеке сот орындаушысын, адвокатты тіркеу есебі";
6 және 7-бағандарындағы ", ауданаралық салық басқармалары" деген сөздер алып тасталсын;
реттік нөмірі 27-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының шегінен тыс тұрақты тұрғылықты жерге кетуге арналған құжаттарды ресімдеу";
реттік нөмірі 30-жолдың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірі 31-жолда:
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірі 34-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке және заңды тұлғалар";
реттік нөмірі 38-жолдың 6 және 7-бағандарындағы ", ауданаралық салық басқармалары" деген сөздер алып тасталсын;
реттік нөмірі 39-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мерзiмдi баспасөз басылымын және ақпараттық агенттікті есепке, қайта есепке қою, куәліктің телнұсқасын беру";
5, 6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірі 40-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО";
реттік нөмірлері 42, 43 және 44-жолдардың 6 және 7-бағандарындағы ", ауданаралық салық басқармалары" деген сөздер алып тасталсын;
реттік нөмірі 45-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндірушілерге (импорттаушыларға), сондай-ақ акцизделетін өнімдердің кейбір түрлерін, авиациялық отын мен мазут өндірушілер мен импорттаушылардың тауарларына дербес сәйкестендіру нөмірін (ДСН-код) беру";
реттік нөмірі 46-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әкімшінің қызметін жүзеге асыру құқығы бар тұлғаларды тіркеу және оларды тіркеуден алу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Салық комитеті";
реттік нөмірі 52-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 53-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 54 және 55-жолдардың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 57-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеру және оларға консультация беру";
6 және 7-бағандардың орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 58-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық түзеу және әлеуметтік оңалту";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңалту орталықтары, психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеттерi";
реттік нөмірі 61-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 62-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";

графу 7 строки, порядковый номер 25, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
в строке, порядковый номер 26:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графах 6 и 7 слова ", межрайонные налоговые управления" исключить;
в строке, порядковый номер 27, в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 9 строки, порядковый номер 30, изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
в строке, порядковый номер 31:
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
графу 4 строки, порядковый номер 34, изложить в следующей редакции:
"Физические и юридические лица";
в графах 6 и 7 строки, порядковый номер 38, слова ", межрайонные налоговые управления" исключить;
в строке, порядковый номер 39:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Постановка на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства периодического печатного издания и информационного агентства";
графы 5, 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
в строке, порядковый номер 40:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
в графах 6 и 7 строк, порядковые номера 42, 43 и 44, слова ", межрайонные налоговые управления" исключить;
в графу 3 строки, порядковый номер 45, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 46:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Регистрация лиц, имеющих право осуществлять деятельность администратора, и снятие их с регистрации";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Налоговый комитет МФ";
графу 6 строки, порядковый номер 52, изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 53:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"";
графу 6 строк, порядковые номера 54 и 55, изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 57:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Психолого-медико-педагогическое обследование и консультирование детей с ограниченными возможностями";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Психолого-медико-педагогическая консультация";
в строке, порядковый номер 58:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Психолого-медико-педагогическая коррекция и социальная реабилитация детей с ограниченными возможностями";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Реабилитационные центры кабинеты психолого-педагогической коррекции";
в строке, порядковый номер 61:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 62:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";

реттік нөмірі 63-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау";
реттік нөмірі 64-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттар қабылдау";
реттік нөмірі 65-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Арнайы білім беру ұйымдары, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары";
реттік нөмірі 66-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдары, жалпы орта білім беру ұйымдары";
реттік нөмірі 67-жолда:
7-бағандағы ", "электрондық үкіметтің" веб-порталы" деген сөздер алып тасталсын;
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірі 68-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 69-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Аз қамтылған отбасылардағы балалардың қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттар қабылдау және жолдама беру";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірі 70-жолда:
3-бағанында орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 71-жолдың 6 және 7-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңалту орталықтары, психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеттері";
реттік нөмірі 72-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі";
реттік нөмірі 73-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 74-жолда:

графу 3 строки, порядковый номер 63, изложить в следующей редакции:
"Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования";
графу 3 строки, порядковый номер 64, изложить в следующей редакции:
"Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования";
в строке, порядковый номер 65:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Специальные организации образования, организации начального, основного среднего и общего среднего образования";
в строке, порядковый номер 66:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Организации дополнительного образования для детей, организации общего среднего образования";
в строке, порядковый номер 67:
в графе 7 слова ", веб-портал "электронного правительства"" исключить;
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
в строке, порядковый номер 68:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 69:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Прием документов и выдача направлений на предоставление отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы, районов и городов, организации образования";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
в строке, порядковый номер 70:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графы 6 и 7 строки, порядковый номер 71, изложить в следующей редакции:
"Реабилитационные центры, кабинеты психолого-педагогической коррекции";
в строке, порядковый номер 72:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа";
в строке, порядковый номер 73:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 74:

6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 74-1, 74-2 және 74-3-жолдармен толықтырылсын:
"
74-1
00404004
Баланы (балаларды) патронаттық тәрбиелеуге беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
74-2
00404005
Патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы (балаларды) асырап-бағуға ақшалай қаражат төлеуді тағайындау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
74-3
00404006
Бала асырап алуға тілек білдірген адамдарды есепке алу
Жеке тұлғалар
БҒМ
Астана және Алматы ққ., аудандардың және қалалардың ЖАО
Астана және Алматы ққ., аудандардың және қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 76-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 80-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жылжымалы құрам кепiлiн мемлекеттік тiркеу";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы, екінші деңгейдегі банк";
реттік нөмірі 81-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жылжымалы құрамды мемлекеттік тiркеу (қайта тіркеу) және Жылжымалы құрамның мемлекеттік тізілімінен шығару";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірі 83-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 84-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, монтаждалған арнайы жабдығы бар тiркемелердi қоса алғанда, олардың тiркемелерiн, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды нөмiрлiк тiркеу белгiлерiн бере отырып тiркеу, қайта тiркеу";
реттік нөмірі 85-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторлардың және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерінің, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналардың кепілін тіркеу және мемлекеттік тіркеу туралы куәлік беру";

графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
дополнить строками, порядковые номера 74-1, 74-2 и 74-3, следующего содержания:
"
74-1
00404004
Передача ребенка (детей) на патронатное воспитание
Физические лица
МОН
МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
74-2
00404005
Назначение выплаты денежных средств на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
Физические лица
МОН
МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
74-3
00404006
Постановка на учет лиц, желающих усыновить детей
Физические лица
МОН
МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 76:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, веб-портал "электронного правительства";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 80:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Государственная регистрация залога подвижного состава";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, веб-портал "электронного правительства", банк второго уровня";
в строке, порядковый номер 81:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Государственная регистрация (перерегистрация) подвижного состава и исключение из Государственного реестра подвижного состава";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
строку, порядковый номер 83, исключить;
в графу 3 строки, порядковый номер 84, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графу 3 строки, порядковый номер 85, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;

реттік нөмірі 89-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Кеменің, шағын көлемді кеменің немесе салынып жатқан кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы ақпарат беру";
реттік нөмірлері 90, 91 және 92-жолдардың 6 және 7-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"Порттың теңіз әкімшілігі";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 92-1-жолмен толықтырылсын:
"
92-1
00501019
Кемелер мен оларға құқықтарды Қазақстан Республикасы халықаралық мемлекеттік кеме тізілімінде мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
ККМ
Порттың теңіз әкімшілігі
Порттың теңіз әкімшілігі
Ақылы
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 101-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК";
реттік нөмірлері 102 және 103-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК";
реттік нөмірлері 105 және 106-жолдардың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК";
реттік нөмірі 107-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауар таңбасына куәлік беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 108-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауар шығарылған жердің атауына куәлік беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 109-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 110-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Пайдалы модельге патент беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 111 және 112-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің ЗМҚК "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 113-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті, Қаржыминінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің аумақтық департаменттері, облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті, Қаржыминінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің аумақтық департаменттері, облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО, электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";

в графу 3 строки, порядковый номер 89, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графы 6 и 7 строки, порядковые номера 90, 91 и 92, изложить в следующей редакции:
"Морская администрация порта";
дополнить строкой, порядковый номер 92-1, следующего содержания:
"
92-1
00501019
Государственная регистрация судов и прав на них в международном судовом реестре Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МТК
Морская администрация порта
Морская администрация порта
Платно
Бумажная
";
графу 6 строки, порядковый номер 101, изложить в следующей редакции:
"КИС МЮ";
в строке, порядковые номера 102 и 103:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КИС МЮ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" КИС МЮ";
графу 6 строки, порядковые номера 105 и 106, изложить в следующей редакции:
"КИС МЮ";
в строке, порядковые номера 107 и 108:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КИС МЮ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" КИС МЮ, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 109:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КИС МЮ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" КИС МЮ, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 110:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КИС МЮ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" КИС МЮ, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковые номера 111 и 112:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КИС МЮ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" КИС МЮ, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 113:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственного имущества и приватизации МФ, территориальные департаменты Комитета государственного имущества и приватизации МФ, МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственного имущества и приватизации МФ, территориальные департаменты Комитета государственного имущества и приватизации МФ, МИО областей, гг. Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 117-1, 117-2, 117-3 және 117-4-жолдармен толықтырылсын:
"
117-1
00601005
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымнан анықтама беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Тегін
Қағаз түрінде
117-2
00601006
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымнан еңбекке уақытша жарамсыздық парағын беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Тегін
Қағаз түрінде
117-3
00601007
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымнан еңбекке уақытша жарамсыздық туралы анықтама беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Тегін
Қағаз түрінде
117-4
00601008
Стационарлық науқастың медициналық картасынан үзінді көшірме беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Стационарлық көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Стационарлық көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 120-жолдың 6 және 7-бағандарындағы ", ДСМ МСЭҚК және ДСМ МСЭҚК аумақтық департаменттері" деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 120-1-жолмен толықтырылсын:
"
120-1
00602020
Біліктілік санатын бере отырып, маман сертификатын беру
Жеке тұлғалар
ТҚҚА
ТҚҚА, ТҚҚА аумақтық бөлімшелері
ТҚҚА, ТҚҚА аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 123-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірлері 125 және 126-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қ. бойынша ДСМ МФҚБК және Алматы қ. бойынша ДСМ МФҚБК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қ. бойынша ДСМ МФҚБК және Алматы қ. бойынша ДСМ МФҚБК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 135-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА, ТҚҚА аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА, ТҚҚА аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің"веб-порталы";
реттік нөмірі 136-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Адам ағзаларын (ағзаларының бөлiктерiн) және (немесе) адам тіндерін, қан мен оның компоненттерін Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және (немесе) Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге лицензия беру";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";

дополнить строками, порядковые номера 117-1, 117-2, 117-3 и 117-4, следующего содержания:
"
117-1
00601005
Выдача справки с медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-
санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-
санитарную помощь
Бесплатно
Бумажная
117-2
00601006
Выдача листа о временной нетрудоспособности с медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-
санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-
санитарную помощь
Бесплатно
Бумажная
117-3
00601007
Выдача справки о временной нетрудоспособности с медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-
санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-
санитарную помощь
Бесплатно
Бумажная
117-4
00601008
Выдача выписки из медицинской карты стационарного больного
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие стационарную помощь
Медицинские организации, оказывающие стационарную помощь
Бесплатно
Бумажная
";
в графах 6 и 7 строки, порядковый номер 120, слова ", КГСЭН МЗ, территориальные департаменты КГСЭН МЗ" исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 120-1, следующего содержания:
"
120-1
00602020
Выдача сертификата специалиста с присвоением квалификационной категории
Физические лица
АЗПП
АЗПП, территориальные подразделения АЗПП
АЗПП, территориальные подразделения АЗПП
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 123:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
в строке, порядковые номера 125 и 126:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"ДККМФД МЗ по г. Астане, ДККМФД МЗ по г. Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ДККМФД МЗ по г. Астане, ДККМФД МЗ по г. Алматы, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 135:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АЗПП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АЗПП, территориальные подразделения АЗПП";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АЗПП, территориальные подразделения АЗПП, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 136:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на ввоз на территорию Республики и (или) вывоз с территории Республики Казахстан органов (части органов) и (или) тканей человека, крови и ее компонентов";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 136-1-жолмен толықтырылсын:
"
136-1
00602021
Туыстас емес транспланттауды жүргізу мақсатында гемопоэздік дің жасушаларын, сүйек кемігін өткізген жағдайда, оларды, сондай-ақ диагностикалық мақсаттарға арналған немесе биомедициналық зерттеулер жүргізу процесінде алынған жасушалардың, тіндердің, биологиялық сұйықтықтар мен сөлдердің, оның ішінде адамның тіршілік әрекеті өнімдерінің, физиологиялық және патологиялық шығындылардың, сүртінділердің, қырындылардың, шайындылардың үлгілерін Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжаттарын) беру
Заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ
ДСМ
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірлері 137 және 138-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА, ТҚҚА аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА, ТҚҚА аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 139-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА, ТҚҚА аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, ТҚҚА, ТҚҚА аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 140-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА, ТҚҚА аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 141-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА, ТҚҚА аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ТҚҚА, ТҚҚА аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 145-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 146-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 147-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 148-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Уәкілетті ұйымнан зейнетақы төлемдерін тағайындау";
реттік нөмірі 154-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі";
реттік нөмірі 156-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 157-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі";
реттік нөмірі 158-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, ЗТМО, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";

дополнить строкой, порядковый номер 136-1, следующего содержания:
"
136-1
00602021
Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз с территории Республики Казахстан гемопоэтических стволовых клеток, костного мозга в случае их перемещения с целью проведения неродственной трансплантации, а также образцов клеток, тканей, биологических жидкостей и секретов, в том числе продуктов жизнедеятельности человека, физиологических и патологических выделений, мазков, соскобов, смывов, предназначенных для диагностических целей или полученных в процессе проведения биомедицинских исследований
Юридические лица
МЗ
МЗ
МЗ
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковые номера 137 и 138:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АЗПП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АЗПП, территориальные подразделения АЗПП";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АЗПП, территориальные подразделения АЗПП, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 139:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АЗПП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АЗПП, территориальные подразделения АЗПП";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, АЗПП, территориальные подразделения АЗПП, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 140:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АЗПП";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"АЗПП, территориальные подразделения АЗПП";
в строке, порядковый номер 141:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АЗПП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АЗПП, территориальные подразделения АЗПП";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АЗПП, территориальные подразделения АЗПП, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 145:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 146:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 147:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства"";
графу 3 строки, порядковый номер 148, изложить в следующей редакции:
"Назначение пенсионных выплат из уполномоченной организации";
в строке, порядковый номер 154:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа";
в строке, порядковый номер 156:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 157:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа";
в строке, порядковый номер 158:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, ГЦВП, МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";

реттік нөмірі 159-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын көрсету";
реттік нөмірлері 161, 162, 163, 164, 165, 166 және 167-жолдардың 6 және 7-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 169-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі";
реттік нөмірі 170-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 171-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің тұрғын үйге мұқтаж әскери қызметшілерін есепке қою";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғанысминінің аудандық пайдалану бөлімдері";
реттік нөмірі 174-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоғары білім беру бағдарламалары бойынша оқыту үшін жоғары оқу орындарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау";
реттік нөмірі 175-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқыту үшін жоғары оқу орындарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау";
7-бағандағы ", "электрондық үкіметтің" веб-порталы" деген сөздер алып тасталсын;
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірі 176-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоғары оқу орындары, БҒМ";
реттік нөмірі 184-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Білім беру қызметіне лицензия және/немесе лицензияға қосымша беру, қайта ресімдеу, лицензияның және/немесе оған қосымшаның телнұсқасын беру";
реттік нөмірі 185-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 187-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 189-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке және заңды тұлғалар";
реттік нөмірі 193-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 195-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Орта білімнен кейінгі техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";

графу 3 строки, порядковый номер 159, изложить в следующей редакции:
"Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты";
графы 6 и 7 строк, порядковые номера 161, 162, 163, 164, 165, 166 и 167, изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 169:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа";
в строке, порядковый номер 170:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 171:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Постановка на учет нуждающихся в служебном жилище военнослужащих Вооруженных Сил Республики Казахстан";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Районные эксплуатационные части МО";
графу 3 строки, порядковый номер 174, изложить в следующей редакции:
"Прием документов и зачисление в высшие учебные заведения для обучения по образовательным программам высшего образования";
в строке, порядковый номер 175:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Прием документов и зачисление в высшие учебные заведения для обучения по образовательным программам послевузовского образования";
в графе 7 слова ", веб-портал "электронного правительства" исключить;
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
графу 7 строки, порядковый номер 176, изложить в следующей редакции:
"Высшие учебные заведения, МОН";
в графу 3 строки, порядковый номер 184, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 8 строки, порядковый номер 185, изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 8 строки, порядковый номер 187, изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 4 строки, порядковый номер 189, изложить в следующей редакции:
"Физические и юридические лица";
графу 8 строки, порядковый номер 193, изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
в строке, порядковый номер 195:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Прием документов в организации технического и профессионального, после среднего образования";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";

реттік нөмірі 196-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Әділетминінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 197-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Әділетминінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті";
реттік нөмірі 198-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Әділетминінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 199-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке кәсіпкерлік субъектілеріне жатпайтын заңды тұлғалардың, сондай-ақ акционерлік қоғамдардың, олардың филиалдарының (өкілдіктерінің) құрылтай құжаттарына енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды мемлекеттік тіркеу";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Әділетминінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті";
реттік нөмірі 200-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Әділетминінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 201-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰБ орталық аппараты, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 202-жолдың 6 және 7-бағандарындағы ", ауданаралық салық басқармалары" деген сөздер алып тасталсын;
реттік нөмірі 203-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Әділетминінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 205 және 206-жолдардың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 207-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Аумақтық әділет органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 209-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Аумақтық әділет органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 211-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 211-1-жолмен толықтырылсын:
"
211-1
00903021
Өндіріп алушының өтініші бойынша атқарушылық құжаттың негізінде атқарушылық іс жүргізуді қозғау
Жеке және заңды тұлғалар
Әділет мині
Облыстардың, Астана, Алматы қалалардың сот актілерін орындау департаменттері
Облыстардың, Астана, Алматы қалалардың сот актілерін орындау департаменттері
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 212-жолда:
5-бағанда орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәдениетминінің Мәдениет және өнер істері комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Мәдениетминінің Мәдениет және өнер істері комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

графу 7 строки, порядковый номер 196, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи, веб-портал "электронного правительства"";
графу 7 строки, порядковый номер 197, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи";
графу 7 строки, порядковый номер 198, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 199:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Государственная регистрация внесенных изменений и дополнений в учредительные документы юридического лица, не относящегося к субъекту частного предпринимательства, а также акционерного общества, положения об их филиалах (представительствах)";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи";
в строке, порядковый номер 200:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 201:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Центральный аппарат НБ, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в графах 6 и 7 строки, порядковый номер 202, слова ", межрайонные налоговые управления" исключить;
графу 7 строки, порядковый номер 203, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи", веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 строк, порядковые номера 205 и 206, изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 207:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы юстиции, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 209:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы юстиции, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 8 строки, порядковый номер 211, изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
дополнить строкой, порядковый номер 211-1, следующего содержания:
"
211-1
00903021
Возбуждение исполнительного производства на основании исполнительного документа по заявлению взыскателя
Физические и юридические лица
МЮ
Департаменты по исполнению судебных актов областей, городов Астаны и Алматы
Департаменты по исполнению судебных актов областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 212:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МК";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам культуры и искусства МК";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет по делам культуры и искусства МК, веб-портал "электронного правительства"";

реттік нөмірі 223-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 227-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Алкоголь өнімін өндіру аумағында оны сақтау және көтерме саудада сату жөніндегі қызметті қоспағанда, алкоголь өнімін сақтауға және көтерме саудада сатуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру";
реттік нөмірі 228-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Алкоголь өнімін өндіру аумағында оны сақтау және бөлшек саудада сату жөніндегі қызметті қоспағанда, алкоголь өнімін сақтауға және бөлшек саудада сатуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру";
реттік нөмірі 230-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 233-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Моноқалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 234-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Моноқалалардың ЖАО, "Даму" КДҚ" АҚ";
реттік нөмірі 236-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Моноқалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 242-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірі 243-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО";
реттік нөмірі 244-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО";
реттік нөмірі 245-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының аумағы арқылы ауыр салмақты және (немесе) ірі көлемді көлік құралдарының (шетелдік көліктерді қоса алғанда) жүріп өтуі үшін арнайы рұқсат беру";
реттік нөмірі 246-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу";
реттік нөмірі 247-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тракторларға және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдерге, монтаждалған арнайы жабдығы бар тiркемелердi қоса алғанда, олардың тiркемелерiне, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдеріне, сондай-ақ жүрiп өту мүмкiндiгi жоғары арнайы машиналарға ауыртпалықтың жоқ (бар) екендігі туралы ақпарат ұсыну";
реттік нөмірі 248-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 249-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке және заңды тұлғалар";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ККМ Азаматтық авиация комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 251-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ККМ Азаматтық авиация комитеті";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірі 253-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Азаматтық әуе кемесі данасының ұшуға жарамдылық нормаларына сәйкестігі куәлігін беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ККМ Азаматтық авиация комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 267-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Экипаж мүшесінің куәлігін беру";
реттік нөмірі 268-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Азаматтық әуе кемесiне үлгi сертификатын беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ККМ Азаматтық авиация комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 271-жолда:
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Порттың теңіз әкімшілігі";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірі 274-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұйымдарды және сынақ зертханаларын техникалық куәландыруды жүргізу";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ККМ "Қазақстан кеме қатынасының тіркемесі" РМҚК";
реттік нөмірі 275-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 276-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Кемелердiң командалық құрамының адамдарын аттестаттау";
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке тұлғалар";

графу 8 строки, порядковый номер 223, изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
в графу 3 строки, порядковый номер 227, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графу 3 строки, порядковый номер 228, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 8 строки, порядковый номер 230, изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 6 строки, порядковый номер 233, изложить в следующей редакции:
"МИО моногородов";
графу 6 строки, порядковый номер 234, изложить в следующей редакции:
"МИО моногородов, АО "ФРП "Даму";
графу 6 строки, порядковый номер 236, изложить в следующей редакции:
"МИО моногородов";
графу 8 строки, порядковый номер 242, изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
графу 6 строки, порядковый номер 243, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
графу 6 строки, порядковый номер 244, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
в графу 3 строки, порядковый номер 245, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графу 3 строки, порядковый номер 246, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графу 3 строки, порядковый номер 247, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
строку, порядковый номер 248, исключить;
в строке, порядковый номер 249:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Физические и юридические лица";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет гражданской авиации МТК, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 251:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет гражданской авиации МТК";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
в строке, порядковый номер 253:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача удостоверения соответствия экземпляра гражданского воздушного судна нормам летной годности";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет гражданской авиации МТК, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 3 строки, порядковый номер 267, изложить в следующей редакции:
"Выдача удостоверения члена экипажа";
в строке, порядковый номер 268:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача сертификата типа гражданского воздушного судна";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет гражданской авиации МТК, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 271:
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Морская администрация порта";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
в строке, порядковый номер 274:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Проведение технического освидетельствования организаций и испытательных лабораторий";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"РГКП "Регистр судоходства Казахстана" МТК";
строку, порядковый номер 275, исключить;
в строке, порядковый номер 276:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Физические лица";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 276-1-жолмен толықтырылсын:
"
276-1
01103007
Теміржол көлігімен жүктерді тасымалдау жөніндегі қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу
Жеке және заңды тұлғалар
ККМ
ККМ Көліктік бақылау комитеттерінің аумақтық органдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
";
реттік нөмірі 279-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚазАвтоЖол" ҰК" АҚ облыстық филиалдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, "ҚазАвтоЖол ҰК" АҚ облыстық филиалдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 280-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың және Астана, Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың және Астана, Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 282-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы жолдарға кiрме жолдарды және оларға жалғасатын жолдарды салуға рұқсат беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚазАвтоЖол" ҰК" АҚ облыстық филиалдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, "ҚазАвтоЖол ҰК" АҚ облыстық филиалдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 285-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 286-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 287-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 288 және 289-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 290-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Экология департаменттері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Экология департаменттері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

дополнить строкой, порядковый номер 276-1, следующего содержания:
"
276-1
01103007
Выдача лицензии, переоформление лицензии на деятельность по перевозке грузов железнодорожным транспортом
Физические и юридические лица
МТК
Территориальные органы Комитета транспортного контроля МТК
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
";
в строке, порядковый номер 279:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Областные филиалы "АО "НК "ҚазАвтоЖол";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, областные филиалы АО "НК "ҚазАвтоЖол", веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 280:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 282:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на строительство подъездных дорог и примыканий к автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Областные филиалы "АО "НК "ҚазАвтоЖол";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, областные филиалы АО "НК "ҚазАвтоЖол", веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 285:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет экологического регулирования и контроля МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 286:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет экологического регулирования и контроля МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 287:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет экологического регулирования и контроля МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковые номера 288 и 289:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МОСВР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МОСВР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 290:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Департаменты экологии Комитета экологического регулирования и контроля МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Департаменты экологии Комитета экологического регулирования и контроля МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";

реттік нөмірлері 291 және 292-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың және Астана, Алматы ққ. ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың және Астана, Алматы ққ. ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 293-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Заңды тұлғалар";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті";
реттік нөмірі 294-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті, табиғатты қорғау мекемелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті, табиғатты қорғау мекемелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 295-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті, табиғатты қорғау мекемелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті, табиғатты қорғау мекемелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірлері 296 және 297-жолдардың 5, 6 және 7-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
реттік нөмірлері 298 және 299-жолдардың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
реттік нөмірлері 300 және 301-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары";
реттік нөмірі 302-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Су ресурстары комитеті";
реттік нөмірлері 303 және 304-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын пайдалану және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары";
реттік нөмірі 305-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
реттік нөмірі 306-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

в строке, порядковые номера 291 и 292:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, гг. Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 293:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Юридические лица";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МОСВР";
в строке, порядковый номер 294:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, природоохранные учреждения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, природоохранные учреждения, веб-портал "электронного правительства"";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
в строке, порядковый номер 295:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, природоохранные учреждения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, природоохранные учреждения";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
графы 5, 6 и 7 строк, порядковые номера 296 и 297, изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 5 строк, порядковые номера 298 и 299, изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
в строках, порядковые номера 300 и 301:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МОСВР";
в строке, порядковый номер 302:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет по водным ресурсам МОСВР";
в строках, порядковые номера 303 и 304:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МОСВР";
графу 5 строки, порядковый номер 305, изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
в строке, порядковый номер 306:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета рыбного хозяйства МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета рыбного хозяйства МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";

реттік нөмірі 307-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
реттік нөмірлері 308 және 309-жолдардың 6 және 7-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"ИЖТМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті";
реттік нөмірі 310-жолдың 6 және 7-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"ИЖТМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті";
реттік нөмірі 311-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
реттік нөмірі 312-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмір 313-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 314-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 315-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті, ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті, ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 316-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Өсімдіктер әлемінің объектілерін, олардың бөліктерін немесе дериваттарын Қазақстан Республикасына әкелуге және одан тысқары жерлерге әкетуге рұқсат беру";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 317-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті және Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті және Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары, ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 318-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары, ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары";
реттік нөмірі 319-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитеті";
реттік нөмірі 320-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары";
реттік нөмірі 321-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары";
реттік нөмірі 322-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары, ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары";
реттік нөмірі 323-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті, ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚОСРМ Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті, ҚОСРМ Балық шаруашылығы комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

графу 5 строки, порядковый номер 307, изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графы 6 и 7 строк, порядковые номера 308 и 309, изложить в следующей редакции:
"Комитет геологии и недропользования МИНТ";
графы 6 и 7 строки, порядковый номер 310, изложить в следующей редакции:
"Комитет геологии и недропользования МИНТ";
в строке, порядковый номер 311:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
в строке, порядковый номер 312:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 313:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";
строку, порядковый номер 314, исключить;
в строке, порядковый номер 315:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, Комитет рыбного хозяйства МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, Комитет рыбного хозяйства МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 316:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на ввоз в Республику Казахстан и вывоз за ее пределы объектов растительного мира, их частей или дериватов";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 317:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства и территориальные инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, территориальные инспекции Комитета рыбного хозяйства МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства и территориальные инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, территориальные инспекции Комитета рыбного хозяйства МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 318:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, территориальные инспекции Комитета рыбного хозяйства МОСВР";
в строке, порядковый номер 319:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет рыбного хозяйства МОСВР";
в строке, порядковый номер 320:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета рыбного хозяйства МОСВР";
в строке, порядковый номер 321:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета рыбного хозяйства МОСВР";
в строке, порядковый номер 322:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета рыбного хозяйства МОСВР и территориальные инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства МОСВР";
в строке, порядковый номер 323:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОСВР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, Комитет рыбного хозяйства МОСВР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет лесного и охотничьего хозяйства МОСВР, Комитет рыбного хозяйства МОСВР, веб-портал "электронного правительства"";

6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚазАгрЭкс" АҚ (сараптамалық ұйым) және оның филиалдары";
реттік нөмірі 354-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 357-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астықты экспорттаушыға астық экспорттаушының мемлекеттік астық ресурстарына астық жеткізу бойынша міндеттемелерді сақтауы туралы растама беру";
реттік нөмірі 358-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Экспорттаушы елдердің құзыретті органдары ірі қара малдың импортталған асыл тұқымдық өніміне (материалына) берген асыл тұқымдық куәлікті немесе оған балама құжатты қоспағанда, экспорттаушы елдердің құзыретті органдары импортталған асыл тұқымдық өнімге (материалға) берген асыл тұқымдық куәлікті немесе оған балама құжатты тану";
реттік нөмірі 359-жолда:
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 360-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Алматы және Астана ққ., облыстық маңызы бар қаланың, ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы және оның орынбасары; Алматы және Астана ққ., облыстық маңызы бар қаланың, ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы және оның орынбасары бекіткен тізім негізінде бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторлар";
реттік нөмірі 361-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Карантинге жатқызылған өнімді Қазақстан Республикасының аумағында тасуға карантиндiк сертификат беру";
реттік нөмірі 362-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Карантинге жатқызылған өнiмді Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге әкетуге фитосанитариялық сертификат беру";
реттік нөмірі 363-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау объектiлерiне ветеринариялық-санитариялық қорытынды беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Алматы және Астана ққ., облыстық маңызы бар қаланың, ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы және оның орынбасары; Алматы және Астана ққ., облыстық маңызы бар қаланың, ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы және оның орынбасары бекіткен тізім негізінде бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторлар";
реттік нөмірі 365-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"орыс тіліндегі мәтінге өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді";
6 және 7-бағандарында "өңірлік" деген сөздер "аудандық" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 366-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 367-жолда:
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ЖАО құрған мемлекеттік ветеринарлық ұйымдар";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 368-жол алып тасталсын;

графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"АО "КазАгрЭкс" (экспертная организация) и его филиалы";
в графы 6 и 7 строки, порядковый номер 354, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 3 строки, порядковый номер 357, изложить в следующей редакции:
"Выдача экспортеру зерна подтверждения об исполнении экспортером зерна обязательств по поставке зерна в государственные ресурсы зерна";
графу 3 строки, порядковый номер 358, изложить в следующей редакции:
"Признание племенного свидетельства или эквивалентного ему документа, выданного на импортированную племенную продукцию (материал), компетентными органами стран экспортеров, за исключением племенного свидетельства или эквивалентного ему документа, выданного компетентными органами стран экспортеров на импортированную племенную продукцию (материал) крупного рогатого скота";
в строке, порядковый номер 359:
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 6 строки, порядковый номер 360, изложить в следующей редакции:
"Главным государственным ветеринарно-санитарным инспектором гг. Астаны и Алматы, района, города областного значения и его заместителем; государственными ветеринарно-санитарными инспекторами на основании утвержденного списка Главным государственным ветеринарно-санитарным инспектором гг. Астаны и Алматы, района, города областного значения и его заместителем";
в графу 3 строки, порядковый номер 361, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графу 3 строки, порядковый номер 362, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 363:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача ветеринарно-санитарного заключения на объекты государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Главным государственным ветеринарно-санитарным инспектором гг. Астаны и Алматы, района, города областного значения и его заместителем; государственными ветеринарно-санитарными инспекторами на основании утвержденного списка Главным государственным ветеринарно-санитарным инспектором гг. Астаны и Алматы, района, города областного значения и его заместителем";
в строке, порядковый номер 365:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача акта экспертизы, выдаваемой ветеринарными лабораториями";
в графах 6 и 7 слова ", региональные" исключить;
в строке, порядковый номер 366:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, поселков, сел, сельских округов";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 367:
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Государственные ветеринарные организации, созданные МИО";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
строку, порядковый номер 368, исключить;

реттік нөмірі 369-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау";
реттік нөмірі 370-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау";
реттік нөмірі 371-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң көпжылдық көшеттерiн отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау";
реттік нөмірі 372-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау";
реттік нөмірі 374-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына арналған шығындардың құнын субсидиялау";
реттік нөмірі 375-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау";
реттік нөмірі 376-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау";
реттік нөмірі 378-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 379-жолда:
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтердің әкімі, ЖАО құрған мемлекеттік ветеринарлық ұйымдар";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірі 380-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау";
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке және заңды тұлғалар";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 380-1-жолмен толықтырылсын:
"
380-1
01301032
Агрохимикаттарды мемлекеттік тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті
АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті,"электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 381-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 382-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру және қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті, облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті, облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

графу 3 строки, порядковый номер 369, изложить в следующей редакции:
"Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур";
графу 3 строки, порядковый номер 370, изложить в следующей редакции:
"Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте";
графу 3 строки, порядковый номер 371, изложить в следующей редакции:
"Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда";
графу 3 строки, порядковый номер 372, изложить в следующей редакции:
"Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)";
графу 3 строки, порядковый номер 374, изложить в следующей редакции:
"Субсидирование стоимости затрат на экспертизу качества хлопка сырца и хлопка волокна";
в графу 3 строки, порядковый номер 375, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графу 3 строки, порядковый номер 376, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 378:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 379:
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов, городов областного значения, поселка, села, сельского округа с государственными ветеринарными организациями, созданными МИО";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно/Бесплатно";
в строке, порядковый номер 380:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Физические и юридические лица";
дополнить строкой, порядковый номер 380-1, следующего содержания:
"
380-1
01301032
Государственная регистрация агрохимикатов
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ
Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/
бумажная
";
строку, порядковый номер 381, исключить;
в строке, порядковый номер 382:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, гг. Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 383-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Заңды тұлғалар";
реттік нөмірі 384-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау";
реттік нөмірі 385-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру";
реттік нөмірі 386-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру";
реттік нөмірі 387-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру";
реттік нөмірі 388-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің аумақтық инспекциялары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 397-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Өлшем құралдарының типін бекіту туралы сертификат беру";
7-бағандағы "электрондық үкіметтің" веб-порталы" деген сөздер алып тасталсын;
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірі 400-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Сәйкестікті растау, аккредиттеу, тауардың шығарылған елін, Кеден одағы тауарының немесе шетел тауарының мәртебесін айқындау жөніндегі сарапшы-аудиторды аттестаттау";
реттік нөмірі 401-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Туын және Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасын жасау үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензиясының телнұсқаларын беру";
реттік нөмірі 423-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Инвестициялық жобаға "Өнімділік 2020" бағдарламасына қатысушыға қойылатын критерийлерге сәйкестігіне сараптамалық баға беру";
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚИДИ" АҚ";
реттік нөмірі 435-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИЖТМ Өнеркәсіп комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 436-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИЖТМ Өнеркәсіп комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИЖТМ Өнеркәсіп комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 438-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұңғымалар объектісін сынау, кен орнын сынамалық пайдалану, технологиялық жабдықты іске қосу-ретке келтіру, пайдалану, оған техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде газды технологиялық еріксіз жағу кезінде ілеспе және (немесе) табиғи газды алау етіп жағуға рұқсаттар беру";
реттік нөмірі 439-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Теңіз құрылыстарын салуға немесе орналастыруға рұқсаттар беру";
реттік нөмірі 440-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Теңiзде iздестiру, барлау, пайдалану ұңғымасын немесе өзге де ұңғыманы бұрғылауға рұқсаттар беру";
реттік нөмірі 441-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қойнау-қатiшiлiк қысымды ұстап тұру үшiн ілеспе және табиғи газды бастырмалатуға рұқсаттар беру";
реттік нөмірі 442-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Теңізде мұнай-газ құбырларын салу, монтаждау немесе төсеу жөніндегі жұмыстарға рұқсаттар беру";
реттік нөмірі 445-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МГМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 446-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МГМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 447-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 448-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің жоқ (бар) екендігі туралы мәліметтер, салық міндеттемесін, сондай-ақ міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстап қалу және аудару, әлеуметтік аударымдарды есептеу және төлеу бойынша міндеттемелерді орындау бойынша бюджетпен есеп айырысулардың жай-күйі туралы дербес шоттан көшірме беру";
6 және 7-бағандардағы ", ауданаралық салық басқармалары" деген сөздер алып тасталсын;
реттік нөмірі 449-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы көздерден алынған табыстардың және ұсталған (төленген) салықтардың сомасы туралы анықтама беру";
6 және 7-бағандардағы ", ауданаралық салық басқармалары" деген сөздер алып тасталсын;
реттік нөмірі 450-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық резинденттігін растау";
реттік нөмірі 453-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұру (ұзарту, қайта бастау)";
6 және 7-бағандардағы ", ауданаралық салық басқармалары" деген сөздер алып тасталсын;
реттік нөмірі 456-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық есептілігін қабылдау";
6 және 7-бағандардағы ", ауданаралық салық басқармалары" деген сөздер алып тасталсын;
реттік нөмірі 457-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық есептілігін табыс ету мерзімін ұзарту";
6 және 7-бағандардағы ", ауданаралық салық басқармалары" деген сөздер алып тасталсын;

графу 4 строки, порядковый номер 383, изложить в следующей редакции:
"Юридические лица";
в графу 3 строки, порядковый номер 384, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графу 3 строки, порядковый номер 385, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графу 3 строки, порядковый номер 386, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графу 3 строки, порядковый номер 387, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 7 строки, порядковый номер 388, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, территориальные инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора МСХ, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 397:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача сертификата об утверждении типа средств измерений";
в графу 7 слова ", веб-портал "электронного правительства" исключить;
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
в графу 3 строки, порядковый номер 400, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графу 3 строки, порядковый номер 401, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 423:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача экспертной оценки инвестиционного проекта на соответствие критериям, предъявляемым к участнику Программы "Производительность 2020"";
в графы 6 и 7 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 435:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет промышленности МИНТ, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 436:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет промышленности МИНТ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет промышленности МИНТ, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 438:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 439:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 440:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 441:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 442:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 445:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МНГ, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 446:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МНГ, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
строку, порядковый номер 447, исключить;
в строке, порядковый номер 448:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графах 6 и 7 слова ", межрайонные налоговые управления" исключить;
в строке, порядковый номер 449:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графах 6 и 7 слова ", межрайонные налоговые управления" исключить;
в графу 3 строки, порядковый номер 450, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 453:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графах 6 и 7 слова ", межрайонные налоговые управления" исключить;
в строке, порядковый номер 456:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графах 6 и 7 слова ", межрайонные налоговые управления" исключить;
в строке, порядковый номер 457:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графах 6 и 7 слова ", межрайонные налоговые управления" исключить;

реттік нөмірі 531-жолдың 6 және 7-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті, Кедендік бақылау департаменттері және кедендер";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 536-1, 536-2, 536-3, 536-4, 536-5, 536-6, 536-7, 536-8 және 536-9-жолдармен толықтырылсын:
"
536-1
01801012
Халықаралық тасымалдаудың жол-көлік құралын тауарларды кедендік пломбалармен және мөрлермен тасымалдауға жіберу туралы куәлік беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Кедендік бақылау департаменттері және кедендер
Тегін
Қағаз түрінде
536-2
01801013
Халықаралық тасымалдаудың жол-көлік құралын жүкті кедендік пломбалармен және мөрлермен тасымалдауға жіберу туралы куәлік беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Кедендік бақылау департаменттері және кедендер
Тегін
Қағаз түрінде
536-3
01801014
Уақытша сақтау қоймалары иелерінің тізіліміне енгізу
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Кедендік бақылау департаменттері және кедендер
Тегін
Қағаз түрінде
536-4
01801015
Кеден қоймалары иелерінің тізіліміне енгізу
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Кедендік бақылау департаменттері және кедендер
Тегін
Қағаз түрінде
536-5
01801016
Еркін қоймалар иелерінің тізіліміне енгізу
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
536-6
01801017
Бажсыз сауда дүкені иелерінің тізіліміне енгізу
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Кедендік бақылау департаменттері және кедендер
Тегін
Қағаз түрінде
536-7
01801018
Жекеменшік тауарларды сақтау қоймалары иелерінің тізіліміне енгізу
Заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Кедендік бақылау департаменттері және кедендер
Тегін
Қағаз түрінде
536-8
01801019
Кедендік баждардың төленуін қамтамасыз етуді тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Кедендік бақылау департаменттері және кедендер
Тегін
Қағаз түрінде
536-9
01801020
Кедендік баждардың төлеу мерзімін өзгерту
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Кедендік бақылау комитеті
Кедендік бақылау департаменттері және кедендер
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 537-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ІІМ, облыстардың, Астана және Алматы ққ. көліктегі ІІД, қалалық, аудандық ішкі істер органдарының лицензия рұқсат беру жүйесінің бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 538-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ІІМ, облыстардың, Астана және Алматы ққ. көліктегі ІІД, лицензиялық-рұқсат беру жүйесінің бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";

графы 6 и 7 строки, порядковый номер 531, изложить в следующей редакции:
"Комитет таможенного контроля МФ, департаменты таможенного контроля и таможни";
дополнить строками, порядковые номера 536-1, 536-2, 536-3, 536-4, 536-5, 536-6, 536-7, 536-8 и 536-9, следующего содержания:
"
536-1
01801012
Выдача свидетельства о допущении дорожного транспортного средства международной перевозки к перевозке товаров под таможенными пломбами и печатями
Физические и юридические лица
МФ
Комитет таможенного контроля МФ
Департаменты таможенного контроля и таможни
Бесплатно
Бумажная
536-2
01801013
Выдача свидетельства о допущении дорожного транспортного средства к перевозке грузов под таможенными печатями и пломбами
Физические и юридические лица
МФ
Комитет таможенного контроля МФ
Департаменты таможенного контроля и таможни
Бесплатно
Бумажная
536-3
01801014
Включение в реестр владельцев складов временного хранения
Юридические лица
МФ
Комитет таможенного контроля МФ
Департаменты таможенного контроля и таможни
Бесплатно
Бумажная
536-4
01801015
Включение в реестр владельцев таможенных складов
Юридические лица
МФ
Комитет таможенного контроля МФ
Департаменты таможенного контроля и таможни
Бесплатно
Бумажная
536-5
01801016
Включение в реестр владельцев свободных складов
Юридические лица
МФ
Комитет таможенного контроля МФ
Комитет таможенного контроля МФ
Бесплатно
Бумажная
536-6
01801017
Включение в реестр владельцев магазинов беспошлинной торговли
Юридические лица
МФ
Комитет таможенного контроля МФ
Департаменты таможенного контроля и таможни
Бесплатно
Бумажная
536-7
01801018
Включение в реестр владельцев складов хранения собственных товаров
Юридические лица
МФ
Комитет таможенного контроля МФ
Департаменты таможенного контроля и таможни
Бесплатно
Бумажная
536-8
01801019
Регистрация обеспечения уплаты таможенных пошлин
Физические и юридические лица
МФ
Комитет таможенного контроля МФ
Департаменты таможенного контроля и таможни
Бесплатно
Бумажная
536-9
01801020
Изменение сроков уплаты таможенных пошлин
Физические и юридические лица
МФ
Комитет таможенного контроля МФ
Департаменты таможенного контроля и таможни
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 537:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МВД, подразделения лицензионно-разрешительной системы ДВД областей, гг. Астаны и Алматы на транспорте, городские, районные органы внутренних дел, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 538:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МВД, подразделения лицензионно-разрешительной системы ДВД областей, гг. Астаны и Алматы на транспорте, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";

реттік нөмірі 542 жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақпаратты жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдарды Кеден одағының кедендік аумағына әкелуге және Кеден одағының кедендік аумағынан әкетуге қорытынды (рұқсат беретiн құжат) беру";
реттік нөмірі 543 жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Шифрлау (криптографиялық) құралдарын Кеден одағының кедендік аумағына әкелуге және Кеден одағының кедендік аумағынан әкетуге қорытынды (рұқсат беретiн құжат) беру";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 544-1, 544-2, 544-3, 544-4, 544-5, 544-6, 544-7, 544-8, 544-9, 544-10 және 544-11-жолдармен толықтырылсын:
"
544-1
01901009
Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарының криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
544-2
01901010
Жеке және заңды тұлғаларға азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын комиссиялық сатуға жолдама беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
544-3
01901011
Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге, Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге және Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттеуге қорытындылар беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкімет тің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
544-4
01901012
Жеке және заңды тұлғаларға азаматтық қару мен оның патрондарын сатып алуға, сақтауға, сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкімет тің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағаз түрінде
544-5
01901013
Заңды тұлғаларға жарылғыш материалдарды сатып алуға, сақтауға рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкімет тің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
544-6
01901014
Азаматтық пиротехникалық заттар мен оларды қолданып жасалған бұйымдарды сақтауға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкімет тің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
544-7
01901015
Жеке және заңды тұлғаларға атыс тирлері (атыс орындары) мен стенділерін ашуға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкімет тің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

графу 3 строки, порядковый номер 542, изложить в следующей редакции:
"Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз на таможенную территорию Таможенного союза и вывоз с таможенной территории Таможенного союза специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации";
графу 3 строки, порядковый номер 543, изложить в следующей редакции:
"Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз на таможенную территорию Таможенного союза и вывоз с таможенной территории Таможенного союза шифровальных (криптографических) средств";
дополнить строками, порядковые номера 544-1, 544-2, 544-3, 544-4, 544-5, 544-6, 544-7, 544-8, 544-9, 544-10 и 544-11, следующего содержания:
"
544-1
01901009
Выдача заключения на соответствие гражданского и служебного оружия и патронов к нему криминалистическим требованиям
Юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Бесплатно
Бумажная
544-2
01901010
Выдача направления физическим и юридическим лицам на комиссионную продажу гражданского и служебного оружия и патронов к нему
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Бесплатно
Бумажная
544-3
01901011
Выдача заключения на ввоз на территорию Республики Казахстан, вывоз с территории Республики Казахстан и транзит через территорию Республики Казахстан гражданского и служебного оружия и патронов к нему
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/
бумажная
544-4
01901012
Выдача разрешения физическим и юридическим лицам на приобретение, хранение, хранение и ношение, перевозку гражданского оружия и патронов к нему
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/
бумажная
544-5
01901013
Выдача разрешения юридическим лицам на приобретение, хранение взрывчатых материалов
Юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/
бумажная
544-6
01901014
Выдача разрешения на хранение гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/
бумажная
544-7
01901015
Выдача разрешения на открытие и функционирование стрелковых тиров (стрельбищ) и стендов
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/
бумажная

544-8
01901016
Мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтерді техникалық, оның ішінде криптографиялық, қорғау құралдарына сертификат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК
ҰҚК
Тегін
Қағаз түрінде
544-9
01901017
Есірткі құралдары, психотроптық заттар мен прекурсорлар айналымына байланысты қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
544-10
01901018
Құрамында есірткі құралдары, психотроптық заттар мен прекурсорлар бар тауарлардың экспорты мен импортына лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
544-11
01901019
Есірткі құралдарын, психотроптық заттар мен прекурсорларды әкелуге, әкетуге және транзиттеуге рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
ІІМ-нің аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірлері 545 және 546-жолдардың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"БП ҚСАЕК, БП ҚСАЕК аумақтық басқармалары";
реттік нөмірі 547-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарына және тауарларды жедел-іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарға жатқызу тұрғысынан техникалық зерттеу жүргізу";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰҚК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 548-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 549-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Шифрлау (криптографиялық) құралдарын қамтитын тауарлардың (өнімдердің) сипаттамасы туралы нотификацияларды тіркеу";
реттік нөмірі 552-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке және заңды тұлғалар";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 553-1, 553-2, 553-3 және 553-4-жолдармен толықтырылсын:
"
553-1
01902010
Қылмыстар, оқиғалар туралы өтініштерді, хабарламаларды және өзге ақпаратты қабылдау, тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
БП
Қылмыстық қудалау органдары
Қылмыстық қудалау органдары
Тегін
Қағаз түрінде
553-2
01902011
Аумақтық суларда (теңізде), ішкі суларда және континенттік қайраң үстінде кәсіпшілікті жүзеге асыратын қазақстандық кемелерге Мемлекеттік шекараны бірнеше рет кесіп өтуге рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК Шекара қызметі
ҰҚК Шекара қызметі
Тегін
Қағаз түрінде
553-3
01902012
Шекаралық белдеуге кіруге, онда уақытша болуға, тұруға және жұмыс жүргізуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК Шекара қызметі
ҰҚК Шекара қызметі
Тегін
Қағаз түрінде

544-8
01901016
Выдача сертификата на технические, в том числе криптографических средства защиты сведений, составляющих государственные секреты
Физические и юридические лица
КНБ
КНБ
КНБ
Бесплатно
Бумажная
544-9
01901017
Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров
Юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Платно
Бумажная
544-10
01901018
Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на экспорт и импорт товаров, содержащих наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры
Юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Платно
Бумажная
544-11
01901019
Выдача разрешения на ввоз, вывоз и транзит наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров
Юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Бесплатно
Бумажная
";
графу 6 строк, порядковые номера 545 и 546, изложить в следующей редакции:
"КПССУ ГП, территориальные управления КПССУ ГП";
в строке, порядковый номер 547:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Проведение технического исследования на предмет отнесения товаров к средствам криптографической защиты информации и специальным техническим средствам, предназначенным для проведения оперативно розыскных мероприятий";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КНБ, веб-портал "электронного правительства"";
строку, порядковый номер 548, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 549, изложить в следующей редакции:
"Регистрация нотификаций о характеристиках товаров (продукции), содержащих шифровальные (криптографические) средства";
графу 4 строки, порядковый номер 552, изложить в следующей редакции:
"Физические и юридические лица";
дополнить строками, порядковые номера 553-1, 553-2, 553-3, 553-4, следующего содержания:
"
553-1
01902010
Прием, регистрация заявлений, сообщений и иной информации о преступлениях, происшествиях
Физические и юридические лица
ГП
Органы уголовного преследования
Органы уголовного преследования
Бесплатно
Бумажная
553-2
01902011
Выдача разрешения на не однократное пересечение Государственной границы казахстанскими судами, осуществляющими промысел в территориальных водах (море), внутренних водах и над континентальным шельфом
Юридические лица
КНБ
Пограничная служба КНБ
Пограничная служба КНБ
Бесплатно
Бумажная
553-3
01902012
Выдача пропуска на въезд, временное пребывание, проживание и производство работ в пограничной полосе
Физические и юридические лица
КНБ
Пограничная служба КНБ
Пограничная служба КНБ
Бесплатно
Бумажная

553-4
01902013
Теңiзге және шекарадағы өзендердiң, көлдердiң және өзге де су тоғандарының, оның ішінде мұз астынан балық аулауға қазақстандық су бөлiгiне шығуына рұқсат беру
Жеке тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК Шекара қызметі (жасақ)
ҰҚК Шекара қызметі (жасақ)
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 554-жолдың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 556-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО";
реттік нөмірі 557-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО";
реттік нөмірі 561-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 562-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 575-жолда:
5 және 6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 576-жолда:
5 және 6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 577-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 578-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 579-жолда:
5, 6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
реттік нөмірі 580-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 581-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық мұрағаты" ММ, орталық мемлекеттік мұрағаттар, облыстардың, қалалардың, аудандардың мемлекеттік мұрағаттары және олардың филиалдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Қазақстан Республикасының Ұлттық мұрағаты" ММ, орталық мемлекеттік мұрағаттар, облыстардың, қалалардың, аудандардың мемлекеттік мұрағаттары және олардың филиалдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 582-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
реттік нөмірі 583-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік ақпараттық жүйелерді және мемлекеттік ақпараттық жүйелермен ықпалдасатын мемлекеттік емес ақпараттық жүйелерді ақпараттық қауіпсіздік талаптарына және Қазақстан Республикасының аумағында қабылданған стандарттарға сәйкестігі тұрғысынан аттестаттау";
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке және заңды тұлғалар";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА, "Мемлекеттік техникалық қызмет" РМК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";

553-4
01902013
Выдача пропуска на выход в море и в казахстанскую часть вод пограничных рек, озер и иных водоемов, в том числе на подледный лов
Физические лица
КНБ
Пограничная служба (отряд) КНБ
Пограничная служба (отряд) КНБ
Бесплатно
Бумажная
";
графу 9 строки, порядковый номер 554, изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 7 строки, порядковый номер 556, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
графу 7 строки, порядковый номер 557, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
в строке, порядковый номер 561:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей и гг. Астана и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей и гг. Астана и Алматы, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 562:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 575:
графы 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы АСИ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 576:
графы 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АСИ, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 577:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы АСИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы АСИ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 578:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АСИ, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 579:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
в строке, порядковый номер 580:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АСИ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 581:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"ГУ "Национальный архив Республики Казахстан", центральные государственные архивы, государственные архивы областей, городов, районов и их филиалы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, ГУ "Национальный архив Республики Казахстан", центральные государственные архивы, государственные архивы областей, городов, районов и их филиалы, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 582:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
в строке, порядковый номер 583:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Аттестация государственных информационных систем и негосударственных информационных систем, интегрируемых с государственными информационными системами, на соответствие их требованиям информационной безопасности и принятым на территории Республики Казахстан стандартам";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Физические и юридические лица";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АСИ, РГП "Государственная техническая служба"";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АСИ";

реттік нөмірі 584-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
реттік нөмірі 585-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 586-жолда:
5 және 6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 587-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Отандық теле-, радиоарнаны есепке, қайта есепке қою, куәліктің телнұсқасын беру";
5 және 6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 588-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын шетелдік теле-, радиоарнаны есепке, қайта есепке қою, куәліктің телнұсқасын беру";
5 және 6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
реттік нөмірі 589-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Фильмге прокаттау куәлiгiн беру";
5-бағанның орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәдениетминінің Мәдениет және өнер істері комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәдениетминінің Мәдениет және өнер істері комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 590-жолда:
5-бағанның орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәдениетминінің Мәдениет және өнер істері комитеті";
реттік нөмірі 591-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәдени құндылықтарды уақытша әкету құқығына куәлiк беру";
5-бағанның орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 592-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінде ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізуге келісу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 593, 594 және 595-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 596-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологияларды, техникалық құрылғыларды, материалдарды, қауіпті техникалық құрылғыларды қолдануға рұқсат беру";
реттік нөмірі 597-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қауіпті өндірістік объектінің өнеркәсіптік қауіпсіздік декларацияларын тіркеу";

графу 5 строки, порядковый номер 584, изложить в следующей редакции:
"АСИ";
в строке, порядковый номер 585:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 586:
графы 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АСИ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 587:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Постановка на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства отечественного теле, радиоканала";
графы 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АСИ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 588:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Постановка на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства иностранного теле, радиоканала, распространяемого на территории Республики Казахстан";
графы 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
в строке, порядковый номер 589:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МК";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам культуры и искусства МК";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам культуры и искусства МК, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 590:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МК";
графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам культуры и искусства МК";
в строке, порядковый номер 591:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МК";
в строке, порядковый номер 592:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МК";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства"";
строки, порядковые номера 593, 594 и 595, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 596, изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешений на применение технологий, технических устройств, материалов, применяемых на опасных производственных объектах, опасных технических устройств";
графу 3 строки, порядковый номер 597, изложить в следующей редакции:
"Регистрация деклараций промышленной безопасности опасного производства объекта";

реттік нөмірі 598-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Заңды тұлғаларды өнеркәсіптік қауіпсіздік саласында жұмыстар жүргізу құқығына аттестаттау";
реттік нөмірі 599-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 600-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 601-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жарылыс жұмыстарын жүргізуге рұқсат беру";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 601-1, 601-2, 601-3, 601-4 және 601-5-жолдармен толықтырылсын:
"
601-1
02401010
Төтенше жағдайларды жою кезінде құтқару жұмыстарын жүргізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын субъектілерді аттестаттау
Жеке және заңды тұлғалар
ТЖМ
ТЖМ аумақтық бөлімшелері
ТЖМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
601-2
02401011
Жарылғыш заттар мен олардың негізінде жасалған бұйымдарды ұдайы қолдануға рұқсат беру
Заңды тұлғалар
ТЖМ
ТЖМ Төтенше жағдайларды және өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау комитеті
ТЖМ Төтенше жағдайларды және өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
601-3
02401012
Қауіпті өндірістік объектілерді салуға, кеңейтуге, реконструкциялауға, жаңғыртуға, консервациялауға және жоюға арналған жобалау құжаттамасын келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ТЖМ
ТЖМ Төтенше жағдайларды және өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау комитеті, ТЖМ аумақтық бөлімшелері
ТЖМ Төтенше жағдайларды және өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау комитеті, ТЖМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
601-4
02401013
Мемлекеттік емес өртке қарсы қызметтерді ұйымдардағы, елді мекендердегі және объектілердегі өрттердің алдын алу және сөндіру, өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету және авариялық-құтқару жұмыстарын жүргізу жөніндегі жұмыстарды жүргізу құқығына аттестаттау
Заңды тұлғалар
ТЖМ
ТЖМ Өртке қарсы комитеті, ТЖМ аумақтық бөлімшелері
ТЖМ Өртке қарсы комитеті, ТЖМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
601-5
02401014
Авариялық-құтқару қызметтері мен құралымдарын тіркеу (есептік тіркеу)
Заңды тұлғалар
ТЖМ
ТЖМ аумақтық бөлімшелері
ТЖМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 605-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 612-жолдың 6 және 7-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы ққ. ЖАО";
реттік нөмірі 613-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., облыстық маңызы бар қалалардың, аудандардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 614-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 616-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелері мен жабдықтарын өзгертпей, қолданыстағы үйлердегі үй-жайларды (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру";

графу 3 строки, порядковый номер 598, изложить в следующей редакции:
"Аттестация юридических лиц на право проведения работ в области промышленной безопасности";
строку, порядковый номер 599, исключить;
строку, порядковый номер 600, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 601, изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешений на производство взрывных работ";
дополнить строками, порядковые номера 601-1, 601-2, 601-3, 601-4 и 601-5, следующего содержания:
"
601-1
02401010
Аттестация субъектов, осуществляющих деятельность по проведению спасательных работ при ликвидации чрезвычайных ситуаций
Физические и юридические лица
МЧС
Территориальные подразделения МЧС
Территориальные подразделения МЧС
Бесплатно
Бумажная
601-2
02401011
Выдача разрешения на постоянное применение взрывчатых веществ и изделий на их основе
Юридические лица
МЧС
Комитет по государственному контролю за чрезвычайными ситуациями и промышленной безопасностью МЧС
Комитет по государственному контролю за чрезвычайными ситуациями и промышленной безопасностью МЧС, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/
бумажная
601-3
02401012
Согласование проектной документации на строительство, расширение, реконструкцию, модернизацию, консервацию и ликвидацию опасных производственных объектов
Физические и юридические лица
МЧС
Комитет по государственному контролю за чрезвычайными ситуациями и промышленной безопасностью МЧС, территориальные подразделения МЧС
Комитет по государственному контролю за чрезвычайными ситуациями и промышленной безопасностью МЧС, территориальные подразделения МЧС
Бесплатно
Бумажная
601-4
02401013
Аттестация негосударственных противопожарных служб на право проведения работ по предупреждению и тушению пожаров, обеспечению пожарной безопасности и проведению аварийно спасательных работ в организациях, населенных пунктах и на объектах
Юридические лица
МЧС
Комитет противопожарной службы МЧС, территориальные подразделения МЧС
Комитет противопожарной службы МЧС, территориальные подразделения МЧС
Бесплатно
Бумажная
601-5
02401014
Регистрация (учетная) аварийно- спасательных служб и формирований
Юридические лица
МЧС
Территориальные подразделения МЧС
Территориальные подразделения МЧС
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 605, исключить;
графы 6 и 7 строки, порядковый номер 612, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, гг. Астаны и Алматы";
в строке, порядковый номер 613:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 614:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 616:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования";

6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 617-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 618-1-жолмен толықтырылсын:
"
618-1
02701003
Мемлекеттік кәсіпорынның не мемлекеттік мекеменің тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарға тұрақты пайдалануында коммуналдық тұрғын үй қорынан берілген тұрғын үйдің немесе жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалдаған тұрғын үйдің болуы (болмауы) туралы анықтама беру
Жеке тұлғалар
ӨДМ
Облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы ққ., аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 623-1-жолмен толықтырылсын:
"
623-1
02801006
Шетелдіктерге Қазақстан Республикасына кіруге шақыруды ресімдеу
Заңды тұлғалар
СІМ
СІМ
СІМ
Ақылы
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 625-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу қызметіне лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 625-1, 625-2, 625-3, 625-4, 625-5 625-6 және 625-7-жолдармен толықтырылсын:
"
625-1
02901003
Егер мәміле жасалатын мүліктің ағымдағы жылдың басындағы бухгалтерлiк баланста ескерілген баланстық құны ағымдағы жылдың басындағы бухгалтерлiк балансқа сәйкес оның активтерiнiң баланстық құнының 0,05 пайызынан асатын болса, табиғи монополия субъектiсiнiң мүлкiне қатысты өзге мәмiлелер жасасуға келісім беру
Заңды тұлғалар
ТМРА
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
Тегін
Қағаз түрінде
625-2
02901004
Ағымдағы жылдың басындағы бухгалтерлiк баланста ескерiлген баланстық құны ағымдағы жылдың басындағы бухгалтерлiк балансқа сәйкес оның активтерiнiң баланстық құнының 0,05 пайызынан астам болатын табиғи монополия субъектiсiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтердi (тауарларды, жұмыстарды) ұсыну үшiн пайдаланылатын мүлiктi жалға алуына келісім беру
Заңды тұлғалар
ТМРА
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
Тегін
Қағаз түрінде
625-3
02901005
Табиғи монополиялар субъектiлерінің негiзгi құралдарды қайта бағалауды жүргізуін келісу
Заңды тұлғалар
ТМРА
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
Тегін
Қағаз түрінде

графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 6 строки, порядковый номер 617, изложить в следующей редакции:
"МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
дополнить строкой, порядковый номер 618-1, следующего содержания:
"
618-1
02701003
Выдача справки о наличии (отсутствии) в постоянном пользовании жилища из коммунального жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, гражданам, нуждающимся в жилище из жилищного фонда государственного предприятия либо государственного учреждения
Физические лица
МРР
МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО гг. Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
дополнить строкой, порядковый номер 623-1, следующего содержания:
"
623-1
02801006
Оформление приглашений иностранцам на въезд в Республику Казахстан
Юридические лица
МИД
МИД
МИД
Платно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 625:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы";
дополнить строками, порядковые номера 625-1, 625-2, 625-3, 625-4, 625-5, 625-6 и 625-7, следующего содержания:
"
625-1
02901003
Выдача согласия на осуществление сделок с имуществом субъекта естественной монополии, если балансовая стоимость имущества, в отношении которого совершается сделка, учтенная в бухгалтерском балансе на начало текущего года превышает 0,05 процентов от балансовой стоимости его активов в соответствии с бухгалтерским балансом на начало текущего года
Юридические лица
АРЕМ
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
Бесплатно
Бумажная
625-2
02901004
Выдача согласия на осуществление найма субъектом естественной монополии имущества, используемого для предоставления регулируемых услуг (товаров, работ), балансовая стоимость которого, учтенная в бухгалтерском балансе, превышает 0,05 процента от балансовой стоимости его активов в соответствии с бухгалтерским балансом на начало текущего года
Юридические лица
АРЕМ
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
АРЕМ, департамен ты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
Бесплатно
Бумажная
625-3
02901005
Согласование проведения субъектами естественных монополий переоценки основных средств
Юридические лица
АРЕМ
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
Бесплатно
Бумажная

625-4
02901006
Табиғи монополия субъектiсiне өзге де қызметтi жүзеге асыруға келісім беру
Заңды тұлғалар
ТМРА
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
Тегін
Қағаз түрінде
625-5
02901007
Табиғи монополиялар субъектiлерiн қайта ұйымдастыруға және таратуға келісім беру
Заңды тұлғалар
ТМРА
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
Тегін
Қағаз түрінде
625-6
02901008
Табиғи монополия субъектiсiнiң акциялар (қатысу үлестерін) сатып алуына, сондай-ақ оған рұқсат етiлген қызметтi жүзеге асыратын коммерциялық ұйымдарға өзге де нысандармен қатысуына келісім беру
Заңды тұлғалар
ТМРА
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
Тегін
Қағаз түрінде
625-7
02901009
Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттеліп көрсетілетін қызметтерiнiң түрлерi бойынша кiрiстердi, шығындар мен тартылған активтердi бөлек есепке алуды жүргiзу әдiстемесiн келiсу
Заңды тұлғалар
ТМРА
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
ТМРА, облыстар, Астана және Алматы ққ. бойынша ТМРА департаменттері
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 628-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 629-жолдың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 630-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясына оқуға қабылдау";
реттік нөмірі 633-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ғарыш объектілерін және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу";
реттік нөмірі 634-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БАА Мұрағат ісі және құжаттама департаменті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, БАА Мұрағат ісі және құжаттама департаменті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 639-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 642-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі арнайы мемлекеттік мұрағаты мен оның аумақтық бөліністерінен шығатын мұрағаттық анықтамаларға және мұрағаттық құжаттардың көшірмелеріне апостиль қою";
реттік нөмірі 645-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Қаржыминінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 646-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің арнайы мемлекеттік мұрағаты мен оның аумақтық бөліністерінің шегінде мұрағаттық анықтамаларды және/немесе мұрағаттық құжаттардың көшірмелерін беру";
Ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"Қоршағанортамині – Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі" деген сөздер "ҚОСРМ – Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Мәдениетмині – Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі" деген сөздер "Мәдениетмині – Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"МСЭҚК – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті" деген жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"БАА – Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі";
"ТҚҚА – Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі".
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесінде:
3 және 4-тармақтардың орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;

625-4
02901006
Выдача согласия на осуществление субъектом естественной монополии иной деятельности
Юридические лица
АРЕМ
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
Бесплатно
Бумажная
625-5
02901007
Выдача согласия на реорганизацию и ликвидацию субъектов естественных монополий
Юридические лица
АРЕМ
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
Бесплатно
Бумажная
625-6
02901008
Выдача согласия на приобретение субъектом естественной монополии акций (долей участия), а также иных форм его участия в коммерческих организациях, осуществляющих деятельность, разрешенную для него
Юридические лица
АРЕМ
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
Бесплатно
Бумажная
625-7
02901009
Согласование методики введения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов по видам регулируемых услуг субъектов естественной монополий
Юридические лица
АРЕМ
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
АРЕМ, департаменты АРЕМ по областям и гг. Астане и Алматы
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 628, исключить;
графу 9 строки, порядковый номер 629, изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 3 строки, порядковый номер 630, изложить в следующей редакции:
"Прием на обучение в Академию государственного управления при Президенте Республики Казахстан";
графу 3 строки, порядковый номер 633, изложить в следующей редакции:
"Государственная регистрация космических объектов и прав на них";
в строке, порядковый номер 634:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АСИ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Департамент архивного дела и документации АСИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Департамент архивного дела и документации АСИ, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 639, исключить;
в графу 3 строки, порядковый номер 642, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 7 строки, порядковый номер 645, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет государственного имущества и приватизации МФ, веб-портал "электронного правительства"";
в графу 3 строки, порядковый номер 646, внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
слова "МООС – Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан" заменить словами "МОСВР – Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан";
"МКИ – Министерство культуры и информации Республики Казахстан" заменить словами "Министерство культуры Республики Казахстан";
строку "КГСЭН – Комитет государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"АСИ – Агентство Республики Казахстан по связи и информации";
"АЗПП – Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей";
в перечне утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан:
в пункте 3 слова "Пункт 2" заменить словами "Подпункт 2)";
в пункте 4 слова "Подпункт 2)" заменить словами "Пункт 2";

2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.03.2015 № 119 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 10.03.2015 № 119 қаулысымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

2) утратил силу постановлением Правительства РК от 10.03.2015 № 119.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов