"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 571 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
«Мемлекеттік тапсырмалардың 2014 жылға арналған тізбесі» деген 24-қосымша:
реттік нөмірі 94-жолмен толықтырылсын:
«
94
Қазақстан Республикасында 2020 жылға дейін көрсетілетін қызметтер саласын дамыту бойынша зерттеу
Қазақстан Республикасында көрсетілетін қызметтер саласын дамыту бойынша егжей-тегжейлі іс-қимылдар стратегиясын және оны 2020 жылға дейін іске асыру бойынша іс-шаралар жоспарын әзірлеу
Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің «Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
350 000
».
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 571
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего постановления см. ст. 2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» следующее дополнение:
приложение 24 «Перечень государственных заданий на 2014 год»:
дополнить строкой, порядковый номер, 94:
«
94
Исследование по развитию сферы услуг в Республике Казахстан до 2020 года
Разработка детальной стратегии действий по развитию сферы услуг в Республике Казахстан и Плана мероприятий по ее реализации до 2020 года
Министерство экономики и бюджетного планирования
АО «Институт экономических исследований» Министерства экономики и бюджетного планирования»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
350 000
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов