"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 мамырдағы № 603 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 35-1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
35-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының «жасыл экономикаға» көшуі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚОСРМ
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Б.Ғ. Мұхамеджанов
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2014 года № 603
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год» следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 35-1, изложить в следующей редакции:
«
35-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перехода Республики Казахстан к «зеленой экономике»
МОСВР
Июль
Август
Сентябрь
Мухамеджанов Б.Г.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов