"Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1565 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 маусымдағы № 642 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.03.2015 № 112 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1565 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий на 2014 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2014 года № 642. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 112
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.03.2015 № 112.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1565 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 85, 1074-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«3. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар мен міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген бөлімде:
«2. Тұтынушылар, ТМС және реттелетін нарық субъектілері мүдделерінің теңгерімін қамтамасыз ету» деген стратегиялық бағытта:
«2.1. Тұтынушылар, ТМС және реттелетін нарық субъектілері мүдделерінің теңгерімін бақылау шаралары арқылы қамтамасыз ету» деген мақсатта:
«Жаһандық индекс рейтингтегі «Мемлекеттік орган қабылдайтын шешімдердің ашықтығы» қосалқы индексі бойынша Қазақстанның позициясы»
«
Жаһандық индекс рейтингтегі «Мемлекеттік орган қабылдайтын шешімдердің ашықтығы» қосалқы индексі бойынша Қазақстанның позициясы
орын
32
29
28
27
26
25
24
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жаһандық индекс рейтингтегі «Мемлекеттік орган қабылдайтын шешімдердің ашықтығы» қосалқы индексі бойынша Қазақстанның позициясы
ДЭФ ЖБИ есебі
орын
32
29
28
27
26
25
24
»;
«Жаһандық индекс рейтингтегі «Саясатқа қоғамдық сенім» қосалқы индексі бойынша Қазақстанның позициясы»
«
Жаһандық индекс рейтингтегі «Саясатқа қоғамдық сенім» қосалқы индекс бойынша Қазақстанның позициясы
орын
35
34
33
32
31
30
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жаһандық индекс рейтингтегі «Саясатқа қоғамдық сенім» қосалқы индекс бойынша Қазақстанның позициясы
ДЭФ ЖБИ есебі
орын
35
34
33
32
31
30
»;
«7. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің бюджеттік бағдарламалары» деген бөлімде:
«1. Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
001 «Инфрақұрылымдық экономика салаларының тиімді жұмыс істеуін және дамуын қамтамасыз ету жөніндегі табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін реттеу саласындағы қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1565 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 85, ст. 1074) следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий на 2014 – 2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «3. Стратегические направления, цели и задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении «2. Обеспечение баланса интересов потребителей, СЕМ и субъектов регулируемого рынка.»:
в цели 2.1. «Обеспечение баланса интересов потребителей, СЕМ и субъектов регулируемого рынка посредством контрольных мер»:
строку «Позиция Казахстана по субиндексу «прозрачность решений, принимаемых государственным органом» в рейтинге Глобального индекса»
«
Позиция Казахстана по субиндексу «прозрачность решений, принимаемых государственным органом» в рейтинге Глобального индекса
место
32
29
28
27
26
25
24
»
изложить в следующей редакции:
«
Позиция Казахстана по субиндексу «прозрачность решений, принимаемых государственным органом» в рейтинге Глобального индекса
Отчет ГИК ВЭФ
место
32
29
28
27
26
25
24
»;
строку «Позиция Казахстана по субиндексу «общественное доверие политикам» в рейтинге Глобального индекса»
«
Позиция Казахстана по субиндексу «общественное доверие политикам» в рейтинге Глобального индекса
место
35
34
33
32
31
30
»
изложить в следующей редакции:
«
Позиция Казахстана по субиндексу «общественное доверие политикам» в рейтинге Глобального индекса
Отчет ГИК ВЭФ
место
35
34
33
32
31
30
»;
в разделе «7. Бюджетные программы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий»:
в подразделе «1. Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги в области регулирования деятельности субъектов естественных монополий по обеспечению эффективного функционирования и развития инфраструктурных отраслей экономики»:

«Бюджет шығыстарының көлемі:» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «1 205 946» деген сандар «1 218 866» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджет шығыстарының көлемі:» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «76 252» деген сандар «77 817» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің бюджет шығыстарының жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«Бюджет шығыстарының барлығы:» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «1 282 198» деген сандар «1 296 683» деген сандармен ауыстырылсын;
001 «Инфрақұрылымдық экономика салаларының тиімді жұмыс істеуін және дамуын қамтамасыз ету жөніндегі табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін реттеу саласындағы қызметтер» деген жолдағы «1 205 946» деген сандар «1 218 866» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің күрделі шығыстары» деген жолдағы «76 252» деген сандар «77 817» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов

в графе «2014 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «1 205 946» заменить цифрами «1 218 866»;
в бюджетной программе 004 «Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий»:
в графе «2014 год» строки «объем бюджетных расходов:» цифры «76 252» заменить цифрами «77 817»;
в подразделе «2. Свод бюджетных расходов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий»:
в графе «2014 год» строки «Всего бюджетных расходов:» цифры «1 282 198» заменить цифрами «1 296 683»;
в строке «001 «Услуги в области регулирования деятельности субъектов естественных монополий по обеспечению эффективного функционирования и развития инфраструктурных отраслей экономики» цифры «1 205 946» заменить цифрами «1 218 866»;
в строке «004 «Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий» цифры «76 252» заменить цифрами «77 817».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов