Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 650 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық мүлік Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен «Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының Медициналық орталығы» мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен акционерлік қоғамдардың акцияларын төлеуге берілсін:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес «Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы»;

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 650
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество с баланса Государственного учреждения «Медицинский центр Управления делами Президента Республики Казахстан» в оплату акций акционерных обществ:
1) «Центр медицинских технологий и информационных систем» согласно приложению 1 к настоящему постановлению;