"Салық тіркелімдерінің нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 қарашадағы № 1311 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 802 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 28 тамыздағы № 685 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 28.08.2015 № 685 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Салық тіркелімдерінің нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы» Казахстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 қарашадағы № 1311 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 2, 25-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген сатып алынған тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді есепке алу бойынша салық тіркелімінің нысаны осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Салық тіркелімдерінің нысандарын жасау қағидаларында:
25-тармақтың 2) тармақшасының орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтіні өзгертілмейді;
35-тармақтың үшінші бөлігінің орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтіні өзгертілмейді;
41-тармақтың 2) тармақшасының орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтіні өзгертілмейді;
43-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын;
«3) 3-бағанда - тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің жеке сәйкестендіру нөмірі (бизнес-сәйкестендіру нөмірі), тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің жеке сәйкестендіру нөмірін (бизнес-сәйкестендіру нөмірін) көрсету мүмкіндігі болмаған кезде, оның мынадай деректерінің біреуін көрсету қажет: жеке куәлігінің немесе паспортының нөмірі, мекенжайы, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру немесе тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу орны;»;
46-тармақтың 2) тармақшасының орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтіні өзгертілмейді;
48-тармақтың 2) тармақшасының орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтіні өзгертілмейді;
51-тармақтың 2) тармақшасының орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтіні өзгертілмейді;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2011 года № 1311 "Об утверждении форм налоговых регистров и правил их составления"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2014 года № 802. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 685
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 685 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2011 года № 1311 «Об утверждении форм налоговых регистров и правил их составления» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 2, ст. 25) следующие изменения:
форму налогового регистра по учету приобретенных товаров, работ и услуг, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в Правилах составления форм налоговых регистров, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 2) пункта 25 изложить в следующей редакции:
«2) индивидуального идентификационного номера или бизнес-идентификационного номера контрагента;»;
часть третью пункта 35 изложить в следующей редакции:
«Таблица заполняется построчно в соответствии с пунктами 3 и 4 статьи 427 Налогового кодекса по доходам от реализации товаров, выполнения работ, оказания услуг, подпунктами 2)3) и 4) пункта 6 статьи 427 Налогового кодекса по другим видам доходов.»;
подпункт 2) пункта 41 изложить в следующей редакции:
«2) индивидуального идентификационного номера или бизнес-идентификационного номера контрагента;»;
подпункт 3) пункта 43 изложить в следующей редакции:
«3) в графе 3 - индивидуальный идентификационный номер (бизнес-идентификационный номер) поставщика товаров, работ и услуг, при отсутствии возможности указания индивидуального идентификационного номера (бизнес - идентификационного номера) поставщика товаров, работ и услуг необходимо указать один из его следующих данных: номер удостоверения личности или паспорта, адрес, место осуществления предпринимательской деятельности или реализации товара, работ и услуг;»;
подпункт 2) пункта 46 изложить в следующей редакции:
«2) индивидуального идентификационного номера или бизнес-идентификационного номера контрагента;»;
подпункт 14) пункта 48 изложить в следующей редакции:
«14) в графе 14 - сумма задолженности по невыплаченным доходам на конец месяца;»;
подпункт 2) пункта 51 изложить в следующей редакции:
«2) индивидуального идентификационного номера или бизнес-идентификационного номера контрагента;»;

58-тармақтың 2) тармақшасының орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтіні өзгертілмейді.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                        К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 шілдедегі
№ 802 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 9 қаңтардағы
№ 1311 қаулысымен
бекітілген
нысан
Сатып алынған тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді
есепке алу бойынша салық тіркелімі
1. ЖСН
2. Салық төлеушінің Т.А.Ә. немесе атауы ______________________
3. Кезең: ___________________ жыл: ___________________________
(теңге)
Р/с
Жеткізушінің Т.А.Ә. немесе атауы
Жеткізушінің ЖСН/БСН, жеткізушінің ЖСН/БСН көрсету мүмкіндігі болмаған кезде, жеткізушінің мынадай деректерінің біреуін көрсету қажет: жеке куәлігінің немесе паспортының нөмірі, мекенжайы, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру немесе тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу орны
шот-фактура немесе бастапқы  құжат
тауар құнының жиыны
нөмірі
жазып берілген күн
ҚҚС-ты ескере отырып
оның ішінде ҚҚС сомасы
1
2
3
4
5
6
7
Бір айдың жиыны:
Салық кезеңіндегі жиыны:
_____________________________________________________________________
(дара кәсіпкердің Т.А.Ә., қолы, мөрі)
_____________________________________________________________________
(салық тіркелімін жасауға жауапты адамның Т.А.Ә., қолы)
_____________________________________________________________________
(салық тіркелімі жасалған күн)

подпункт 2) пункта 58 изложить в следующей редакции:
«2) индивидуального идентификационного номера или бизнес-идентификационного номера контрагента;».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2014 года № 802
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 ноября 2011 года № 1311
Форма
Налоговый регистр по учету приобретенных товаров, работ и услуг
1. ИИН
2. Ф.И.О. или наименование налогоплательщика
3. Период: год: _________________ год: ______________________
(тенге)
№ п/п
Ф.И.О. или наименование поставщика
ИИН/БИН поставщика при отсутствии возможности указания ИИН/БИН поставщика необходимо указать один из следующих данных поставщика: номер удостоверения личности или паспорта, адрес, место осуществления предпринимательской деятельности или реализации товара, работ и услуг.
счет-фактура или первичный документ
всего стоимость товара
номе Р
дата выписки
с учетом НДС
в том числе сумма НДС
1
2
3
4
5
6
7
Итого за месяц:
Итого за налоговый период:
____________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись индивидуального предпринимателя, печать)
__________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись лица, ответственного за составление налогового регистра)
______________________________________
(дата составления налогового регистра)