"Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру бойынша қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 447 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 805 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру бойынша қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 447 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 21 шілдедегі
№ 805 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 мамырдағы
№ 447 қаулысына
қосымша
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін
базалық қаржыландыру бойынша қаражат бөлу
мың теңге
Р/с
Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
2014 жыл
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 447 "О распределении средств по базовому финансированию субъектов научной и (или) научно-технической деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2014 года № 805
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 447 «О распределении средств по базовому финансированию субъектов научной и (или) научно-технической деятельности» следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2014 года № 805
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 мая 2014 года № 447
Распределение средств по базовому финансированию субъектов
научной и (или) научно-технической деятельности
тыс. тенге
п/п
Наименование администратора бюджетной программы
2014 год
1
Министерство образования и науки Республики Казахстан