"Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 шілдедегі № 826 қаулысы
«Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 798 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 627-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жергілiктi атқарушы органдардың штат санының лимиттері мен облыстардың, Алматы және Астана қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкiмдерi орынбасарларының шектi санында:
«Барлығы, штат саны* (бірлік)» деген 2-бағанда:
«Алматы» деген жолдағы «4058» деген сандар «3976» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласы» деген жолдағы «1203» деген сандар «1361» деген сандармен ауыстырылсын;
«ЖИЫНЫ» деген жолдағы «42235» деген сандар «42311» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2014 года № 826
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 798 «Об изменении границ города Алматы» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 «О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627) следующие изменения:
в лимитах штатной численности местных исполнительных органов и предельном числе заместителей акимов областей, городов Алматы и Астаны, районов (городов областного значения), утвержденных указанным постановлением:
в графе 2 «Всего, штатная численность (ед.) *»:
в строке «Алматинская» цифры «4058» заменить цифрами «3976»;
в строке «г. Алматы» цифры «1203» заменить цифрами «1361»;
в строке «ИТОГО» цифры «42235» заменить цифрами «42311».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов