Қызылорда облысы Қызылорда қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 907 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 13-бабының 5) тармақшасына және «Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қызылорда қаласының әкімшілік аумағынан жалпы алаңы 6955 гектар жердің бір бөлігін Қызылорда қаласының шекарасына (шегіне) қосу жолымен «Қазақстан Республикасы Үкіметіне Қызылорда облысы Қызылорда қаласының шекарасын (шегін) өзгерту жөнінде ұсыныс енгізу туралы» Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қазандағы № 148 шешіміне және Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 22 қазандағы № 326 қаулысына келісім берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 5 тамыздағы
№ 907 қаулысына
қосымша
Қызылорда қаласының әкімшілік аумағынан Қызылорда қаласының
шекарасына (шегіне) қосылатын жерлердің бір бөлігінің
экспликациясы
Қызылорда қаласының шекарасына (шегіне) қосылатын жерлердің ауданы (гектар)
Оның ішінде:
орман қорының жері
су қорының жері
босалқы жерлер
өнеркәсiп, көлiк, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған жер және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерлер

Об изменении границ (черты) города Кызылорды Кызылординской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 907
В соответствии c подпунктом 5) статьи 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с решением Кызылординского областного маслихата от 22 октября 2013 года № 148 и постановлением Кызылординского областного акимата от 22 октября 2013 года № 326 «О внесении в Правительство Республики Казахстан предложения об изменении границ (черты) города Кызылорды Кызылординской области» путем включения в границу (черту) города Кызылорды части земель из административной территории города Кызылорды общей площадью 6955 гектара согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 августа 2014 года
№ 907
Экспликация части земель из административной территории города Кызылорды,
включаемых в границу (черту) города Кызылорды
Площадь земель, включаемых в границу (черту) города Кызылорды  (гектар)
В том числе:
земли лесного фонда
земли водного фонда
земли запаса
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения