Е.Н. Нысанбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 913 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ерлан Нұралыұлы Нысанбаев Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О Нысанбаеве Е.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2014 года № 913
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Нысанбаева Ерлана Нуралиевича вице-министром сельского хозяйства Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов