Д.Р. Арғындықов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 921 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Дәулет Рашидұлы Арғындықов Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі болып, Ерғали Қуандықұлы Егембердінің оқу демалысы мерзіміне уақытша тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

Об Аргандыкове Д.Р.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2014 года № 921
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Аргандыкова Даулета Рашидовича вице-министром здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, временно, на период учебного отпуска Егемберды Ергали Куандыкулы.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов