С.С. Сәрсенов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 924 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Сәкен Сейітжаппарұлы  Сәрсенов Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі төрағасының бірінші орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                               К. Мәсімов

О Сарсенове С.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2014 года № 924
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Сарсенова Сакена Сейтжаппаровича от должности первого заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по связи и информации в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов